regulamin | poleć znajomym | linki | kontakt 
 
   
  Koszyk pusty
 
 
 
 
 szukaj wg kryteriów »»
Zamów newsletter
 
 
 
 
 
 
 
 PROJEKTANCI » Ikati
 
Wyślij wiadomość »
 

Ikati

   
 
Jesteś piękna, intrygująca, niepowtarzalna. Jesteś kobietą z charakterem i znasz swoją wartość. Czasem szalona, a czasem subtelna. Zawsze błyszczysz w tłumie - piękna, jedyna w swoim rodzaju. Taką właśnie biżuterię tworzę dla Ciebie - wyjątkową jak Ty sama.

Pozdrawiam
Agnieszka

1 2 3 4 5 6 ... 6 »»
Pokaż wszystkie »
Sortuj:
Wyświetl:
     
CZARNE SERCE
Ikati »
44 PLN
 
 
 
     
KOLOROWY MIX PERŁOWY
Ikati »
43 PLN
 
 
 
     
BIAŁA PERŁA I KOLOROWY...
Ikati »
SPRZEDANE
 
 
 
     
SWAROVSKI KLASYCZNIE W...
Ikati »
68 PLN
 
 
     
DWIE RÓŻE DLA P.MAGDAL...
Ikati »
SPRZEDANE
 
 
 
     
OTWIERANY MEDALION DZI...
Ikati »
SPRZEDANE
 
 
 
     
BROSZA WRZOSOWA DAMA
Ikati »
46 PLN
 
 
 
     
RYBKI SWAROVSKIEGO
Ikati »
59 PLN
 
 
     
JAPIS I SWAROVSKI
Ikati »
65 PLN
 
 
 
     
PERŁY PASTELOWO
Ikati »
52 PLN
 
 
 
     
DZIEWCZYNKI PINGWINKI
Ikati »
52 PLN
 
 
 
     
KWIECISTA KAMEA - PIER...
Ikati »
SPRZEDANE
 
 
1 2 3 4 5 6 ... 6 »»
 
Błysk karnawału »
 
      Grafika
             
NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
rejestracja »
zasady zakupów »
koszty wysyłki »
formy płatności »
reklamacje i zwroty »
KONTAKT:
 
 
Haloart.pl to galeria - sklep internetowy, powstała staraniami pracowni Haloart oraz absolwentów i studentów krakowskiej ASP, z miłości do sztuki, rękodzieła i dziedzin pokrewnych.
To miejsce, gdzie Artyści i Projektanci konfrontują swoją twórczość z gustem wyszukanego Klienta. W dziale sztuka prezentujemy nowoczesne rzeźby, rysunki, grafiki, fotografie i obrazy sprzedaż których jest ważna dla artystów, ale przede wszystkim chodzi o to, by ich prace nie tkwiły w cieniu akademików i pracowni, ale były dostępne dla oka odbiorcy, a te, na których owe łaskawe oko się zawiesi zdobiły nasze wnętrza.
Motto galerii: wyjątkowe rzeczy, bez wyjątku... Z pewnością dział Recyclingart proponuje tylko unikatowe przedmioty, oryginalne i niepowtarzalne, bo w samej swojej istocie są stare, a naznaczone procesem twórczym autora zostają przywrócone do życia, często w zmienionej roli.
Recycling art czy upcycling to proekologiczne działania, łączące proces odzyskiwania zużytych przedmiotów z aktem twórczym, przynoszące zaskakujące efekty, niekiedy graniczące z absurdem, nie wykluczające żadnych materiałów i żadnych technik, ograniczone wyłącznie wyobraźnią twórcy, a więc nieograniczone.
Nasza oferta, zwłaszcza w kategorii ubrania autorskie, oryginalne torebki czy biżuteria artystyczna, skierowana jest głównie do Pań, co nie oznacza, że tylko kobiety są naszymi klientkami. Panowie najlepiej wiedzą, że nic tak nie poprawia kobiecie samopoczucia, jak modne ubrania i biżuteria, które pozwolą jej czuć się wyjątkową. No i korzystają z tej wiedzy,a co więcej robią zakupy zdecydowanie, szybko i zawsze znają rozmiar.
Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom naszych Klientek oferujemy nie tylko modne ubrania, na co dzień, czy na imprezę, ale także oryginalne dodatki. Biżuteria artystyczna, jaką mamy przyjemność Wam zaoferować to szeroki wachlarz ręcznie robionych przedmiotów: kolczyki, bransoletki, broszki, pierścionki i wiele innych drobiazgów, które bez wątpienia uszczęśliwią każdą kobietę. Niezależnie od wieku i upodobań, biżuteria ma stałe miejsce w sercu każdej pani. Dostępna u nas biżuteria artystyczna to bogactwo wzorów, kolorów, to luksus, na który może pozwolić sobie każda z nas.
Proponowana przez naszych Projektantów biżuteria artystyczna, modne ubrania, oryginalne torebki i dodatki stworzone są dla kobiet nowoczesnych, odważnych i oryginalnych, szukających swego wizerunku na skrzyżowaniu mody i indywidualizmu.

Serdecznie zapraszamy na zakupy w Haloart i życzymy Wam: czujcie się wyjątkowo każdego dnia, bez wyjątku !!!