Dajana Czymbor

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu i Liceum Plastycznego w Jeleniej Górze. Brałam udział w wystawach zbiorowych szkła artystycznego, malarstwa i rysunku w kraju i za granicą. W swoich działaniach twórczych nie ograniczam się do jednej dziedziny sztuki. Zajmuję się malarstwem, szkłem artystycznym: witrażem, projektowaniem form użytkowych i tworzeniem autorskiej szklanej biżuterii.

Daniel Marciniak

Mimo młodego wieku zwiedziłem kilka uczelni. Od architektury krajobrazu na SGGW oraz kursów na ASP, aż po AWF i kierunek fizjoterapii. Od zawsze kochałem sztukę i szczególnie rysunek różnymi technikami i przez to chciałem też studiować na uczelni/kierunku związanym ze sztuką. To było błędne założenie. Artystą można być zawsze, jeżeli tylko człowiek czuje w sobie to coś. Nie jest to moje źródło utrzymania, ale dodatek do życia, bez którego nie wyobrażam sobie funkcjonować. Dlatego moich prac jest stosunkowo niewiele, ponieważ nie mam tyle czasu ile bym chciał na poświęcenie się tej pasji. Sam siebie określam jako traveler artist, ponieważ uwielbiam podróżować i nigdy nie jadę bez swojego szkicownika. Dzięki temu znajdziecie w moim portfolio wiele szkiców z podróży. Oprócz architektury moją muzą są samochody oraz kobiety co widać na moich pracach.

Danuta Rydygier

Warszawska malarka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, kobieta o wrażliwym i delikatnym usposobieniu pozornie nieprzystającym do osoby z hardrockową duszą. Uwielbiam muzykę gitarową zarówno w klimatycznym, bluesowym, jak i w cięższym wydaniu. Jeśli nie maluję, gram na gitarze... klasycznej, basowej, elektrycznej..., a jeśli nie gram, maluję. Maluję obrazy olejne i akwarele, pejzaże, portrety, martwe natury i abstrakcje. Inspiracją tych ostatnich bardzo często staje się muzyka Metalliki, AC/DC czy Marka Knopflera. To, czym najsilniej przemawiam ze swych obrazów, są barwy. Nimi maluję swoje uczucia i emocje. Moje prace można oglądać w galeriach w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, a także we Włoszech, Hiszpanii i USA. Maluję na zamówienie. Zapraszam na stronę: http://www.reiart.pl/danuta-rydygier-malarstwo.html

Danuta Zgoł

"Sztuka znajduje się o jeden krok od tego, co oczywiste, w kierunku tego, co nieznane" Butik prezentuje twórczość malarską oraz rękodzieło. Prezentowane w nim prace zainspirowane są pięknem otaczającego świata. Nadadzą Państwa wnętrzom indywidualności oraz je ocieplą. Każdy egzemplarz w moim butiku jest unikalny i wykonany ręcznie. Znajdą tu Państwo obrazy olejne, elementy odzieżowe, dywany, serwetki, obrusy a także delikatne i pełne uroku koronki wykonane na drutach starą techniką, obecnie bardzo rzadką z uwagi na trudność i pracochłonność ich wykonania. Malarstwo to moja pasja, a prace manualne wyzwalają we mnie radość tworzenia i urzeczywistnienia wizji, dzięki czemu inspiracja staje się działaniem. Chętnie podejmę się także realizacji Państwa projektów, co zagwarantuje powstanie czegoś wyjątkowego i osobistego zarazem. Moje prace brały udział w wielu wystawach krajowych i konkursach zdobywając w nich nagrody, a także zostały zakupione do galerii (w większości prywatnych) w kraju i za granicą. Wszystkie prace oraz ich zdjęcia są mojego autorstwa i przedstawiają rzeczywiste produkty. Zapraszam do obejrzenia prac oraz ich zakupu. Zakupione przez Państwa przedmioty będą wysłane Pocztą Polską i zostaną starannie zapakowane w bezpieczny i "pocztoodporny" sposób, aby dotarły do Państwa całe i nienaruszone.

Daria Górkiewicz

Z wykształcenia artysta plastyk. Dyplom (z wyróżnieniem) na wydziale Grafiki łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowni Systemów Identyfikacji Wizualnej Prof. J. Trelińskiego, aneks do dyplomu w pracowni Rysunku u Prof. K. Wawrzyniaka. Praca moja jest efektem zauroczenia naturalnym cyklem świata, kosmosu, natury. Jest próbą znalezienia odpowiedzi na podstawowe pytania: co dalej?, poza nami?, poza światem? Na koncie mam udział w wystawach zarówno indywidualnych jak i zbiorowych. Brałam też udział w plenerach i wyjazdach artystycznych. 01. 2002 Wystawa zbiorowa ? Kalendarz 2002- Galeria Patio Łódź. 10. 2003 Wystawa indywidualna ? Erotyzm ? Agencja Consorts Łódź. 11. 2003 Wystawa zbiorowa ? ?Hubertus 2003 ? Stadnina koni Arabika w Łodzi. 06. 2004 Wystawa indywidualna ? Pierwsze kuszenie. CKM Łódź. 08. 2005 Wystawa zbiorowa ?VARIART? Galeria Lamelli Kraków. 10. 2006 Wystawa Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów ASP. LKing Łódź. 11. 2006 Wystawa SSiA ASP ? Mój kawałek myśli. Galeria Sztuka na Sztuki Łódź. 12. 2006 Wystawa SSiA ASP ? Przemoc wobec kobiety ? Ruch na rzecz Ziemi Siemiatycze. 01. 2007 Wyst. SSiA ASP ? Łączy nas to, że jesteśmy kobietami ? Ruch na rzecz Ziemi, Ośrodek Kultury Drohiczyn. 08. 2007 Wyst. SSiA ASP Łódzkie historie. Festiwali Dialogu Czterech Kultur. Łódź. 11. 2007 Wystawa indywidualna ? Kobiety czy anioły ? Galeria Sztuka Na Sztuki Łódź. 02. 2008 Wystawa Grupy Artystycznej S ? Świat przez pryzmat płci ? ŁDK Łódź. 02. 2009 Wystawa Grupy Artystycznej S ? Podglądając. Galeria Na piętrze -ZPAP Łódź. 06. 2015 Wyst. zbiorowa SAN NG ? Wymalować swoje marzenia ? MGOK Uniejów. 12. 2015 Wystawa zbiorowa na Festiwalu Aniołów ? Klub Nauczyciela Łódź. 12. 2015 Wystawa indywidualna ? Kod Istnienia ? Nasza Galeria Łódź. 05. 2016 Wystawa indywidualna ? Okruchy Pamięci ? Klub Nauczyciela Łódź. 07. 2016 Wystawa zbiorowa poplenerowa. MGOK Biała Rawska. 11. 2016 Wystawa zbiorowa SPA ? Z pleneru i pracowni ? ŁDK Łódź. 07. 2017 Wystawa poplenerowa. MGOK Biała Rawska. 07. 2017 W. zbiorowa 100 ? lecie polskiej awangardy ? Dom Literatury Galeria L, Łódź. 07. 2018 Wystawa zbiorowa poplenerowa. MGOK Biała Rawska. Prywatnie żona matka i niepoprawna kociara. Przyjmuję specjalne zamówienia, zgodnie z Państwa pomysłami i wytycznymi. Wszystkie przesyłki wysyłam Pocztą Polską. Pozdrawiam wszystkich serdecznie zapraszam do Galerii i mam nadzieję, że moja twórczość sprawi Państwu i osobom obdarowywanym wiele radości. Zapraszam po autorskie projekty tworzone z pasją i miłością do sztuki.

Daria Grajek

Urodzona w Poznaniu, absolwentka Edukacji Artystycznej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Brała udział w wystawach indywidualnych i grupowych w Poznaniu, Zbąszyniu, Wrocławiu, Kole, Golinie, Usti nad Labem ( Czechy), Sieben (Niemcy). Organizatorka wielu warsztatów plastycznych dla dzieci i młodzieży.Właścicielka Pracowni Start, gdzie prowadzi kursy z rysunku,malarstwa i rzeźby. Zajmuje się rzeźbą, fotografią i malarstwem. Rzeźby przez nią wykonywane, powstają za pomocą metody wosku traconego i odlewane są w brązie. Dzięki tej metodzie każda praca jest wykonywana w jednym, unikatowym egzemplarzu.

Dariusz Grajek

Urodzony w Poznaniu Studia na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Dyplom z malarstwa u prof. Andrzeja Leśnika. Uprawia malarstwo i rysunek. Malowanie jest moją formą wypowiedzi. Przystępując do malowania idę jakby na wojnę. Zabieram z sobą broń. Staram się nie brać "jeńców" tylko oczyszczam swoje pole i staram się zdobyć to coś! To coś określam w różny sposób. Raz mocnymi kolorami innym razem kolorystyczna ascezą. Przystępując do białego podobrazia nigdy nie wiem jak i kiedy ta przygoda się skończy. Malowanie jest ścieżką w nieznane, która chyba nigdy nie będzie miała końca. Prace są w wielu kolekcjach krajowych i zagranicznych. Przyjmuję także indywidualne zamówienia na obrazy / portrety,pejzaże,sceny rodzajowe itd./

Dariusz Kaźmierczak

Z wykształcenia jestem plastykiem i grafikiem (studium policealne). Wykonuje głównie portrety na zamówienie w technice: ołówek, węgiel, akryl, olej, pastele, techniki mieszane oraz prace o innej tematyce. Publikowałem również rysunki satyryczne w prasie. Brałem udział w zbiorowej wystawie stowarzyszenia "Art-Płona".

Dariusz Żabiński

Do piachu aparat ze sobą wezmę i będę go głaskał rąk szkieletem,którym zrobiliście mnie przechodząc obok.../autoportret domniemany/.. Fotografik,poeta,aforysta,pisarz,/małe formy literackie/ lokalny animator ruchu fotograficznego.Autor dziesiątek wystaw zbiorowych i indywidualnych w Polsce i poza granicami.Laureat wielu konkursów fotograficznych w Polsce i za granicą. Swoje prace publikuje przede wszystkim w Niemczech,Anglii w Polsce. Ach te małe przyjemnostki,stworzonka,widomy znak niewoli, Obrazki z rozmarzonego wnętrza,Testament jedyny jaki pozostawię . Początek obrazu może być improwizacją ale koniec musi być...Sztuką Jedyną podróż którą cenię najbardziej i wciąż jestem na jej szlaku to podróż w głąb siebie. W obrazach wyrażam tylko własne emocje za oręż mając kolor, a więc cały jestem ekspresjonistą. Fotografia to dar patrzenia na ofiarowana łaskę światła. Życie ma uśmiech Giocondy.

Dawid Ciemcioch

Pracownia pełna uwolnionych emocji. Zabawa barwą. Kolory pobudzające wyobraźnię przenoszą nas do świata iluzji,czarów, baśniowych wizualizacji. Wyrażenie emocji, uwolnienie barw, dowolność, a zarazem spójność uzyskanego konceptu przedstawiona na bawełnianych płótnach.

Dominik Palmowski

Jestem absolwentem Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych imienia Józefa Szermentowskiego w Kielcach. Zdobyłem stypendium prezesa rady ministrów, za bardzo dobre wyniki w nauce oraz uczestnictwo konkursach plastycznych. Po 6 latach edukacji osiągnąłem tytuł "technik grafik" na kierunku Techniki Graficzne. Moimi nauczycielami sztuki byli między innymi: Magdalena Kubacka, Kazimierz Kielian, Jordan Sobierajski, Stanisław Kowalczyk. W dorobku mam już kilka wystaw autorskich i obecnie pracuję nad kolejnymi.

Dominika Brzozowska

PRACOWNIA Dominika Brzozowska EKO BIŻUTERIA I AKCESORIA ~unikatowe projekty ~ niebanalne zestawienia ~ pojedyncze egzemplarze ~ gwarancja niepowtarzalności Wszystko to w duchu trashion- filozofii postępowania łączącej świadomość ekologiczną z twórczym recyklingiem. Ekologiczna maniaczka tworząca nawet w snach. Zainspirowana etniką, naturą, bohemą. Swój warsztat ćwiczy od ponad 10 lat.Poświęca się temu bez reszty, a wszystko co tworzy sprawia jej radość. Z przyjemnością wykonuję biżuterię na indywidualne zamówienie. Jeśli nie możesz znaleźć w moim butiku odpowiedniej dla Ciebie - zachęcam do kontaktu ze mną -wspólnie stworzymy egzemplarz specjalnie dla Ciebie :) Wspierajmy polskie rękodzieło :) Zapraszam serdecznie Dominika

Dominika Orlikowska

Jestem absolwentką Liceum Plastycznego w Katowicach, w którym ukończyłam specjalizację: grafika warsztatowa. Moją pasją od najmłodszych lat była twórczość literacka i plastyczna. Obie te dziedziny łączę w moich pracach, ponieważ literatura stanowi dla mnie największą artystyczną inspirację. W kwestii formalnej fascynują mnie szlachetne, klasyczne techniki dawnych mistrzów.

Dorota Kalinowska

Sztuka jest dla mnie wyrazem miłości - miłości do życia. Proces twórczy, to odkrywanie i doświadczanie siebie, swojego nieograniczonego potencjału i przestrzeni, to spontaniczny sposób na wyrażanie emocji, które chcą być zauważone. Zawodowo zajmuję się projektowaniem graficznym oraz projektowaniem i aranżacją wnętrz. Malarstwo jest moją pasją od młodzieńczych lat, którą staram się pielęgnować i nieustannie rozwijać, bo i ona rozwija mnie. W sztuce poruszam się w kierunku abstrakcji. Inspiracją do powstawania moich prac jest bogactwo faktur i kolorów obserwowane w naturze, świat wewnętrznej świadomości, człowiek i relacje międzyludzkie, czasem kadry obserwowanej przeze mnie rzeczywistości. Fascynuje mnie tworzenie wielowarstwowej materii, ciekawych faktur, łączenie rożnych materiałów, plam kolorów, linii, śladów pędzla, szczególnie na dużych powierzchniach płócien. Obrazy emocji - ważny jest dla mnie potencjał ekspresji zawarty w kolorze, fakturze obrazu - emocjonalny przekaz jaki daje, odbierany nie tylko wzrokiem, ale i również poprzez dotyk. Sam proces twórczy to najczęściej przypadkowość wychodząca z mojego wnętrza, połączona ze spontanicznym działaniem. Poszczególne fragmenty moich obrazów to pojedyncze historie, zebrane razem tworzą idealnie komponującą się całość. Stosuję własną technikę z użyciem masy akrylowej, w połączeniu z farbami akrylowymi, pędzlem, szpachlą. Lubię jednak eksperymentować, odkrywając co raz to nowe twórcze narzędzia i media, które idealnie przenoszą moją wewnętrzną ekspresję na płótno. Taka różnorodność daje ciekawe i niepowtarzalne efekty dekoracyjne na moich obrazach, a każde wnętrze dzięki temu nabiera indywidualnego charakteru i smaku. Jest mi zawsze bardzo miło kiedy widzę, jak moje obrazy dopełniają wnętrza, czyniąc je niepowtarzalnymi i wyjątkowymi. Moje prace znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą. Współpracuje z projektantami wnętrz, architektami oraz portalami artystycznymi. Zapraszam Cię - zaglądaj tu częściej, ponieważ moja potrzeba nieustannych eksperymentów w poszukiwań nowych form i technik z pewnością przyniesie tu dużo ciekawych nowych prac, które mogą zaskoczyć. Jeśli potrzebujesz pracy unikalnej, wyjątkowej, niepowtarzalnej - obrazu stworzonego tylko dla Ciebie, Twojego klienta lub bliskiej Ci osoby z przyjemnością go dla Ciebie wykonam. Zapraszam? Rozejrzyj Się..... i Zaglądaj Tu Częściej. Dorota Kalinowska

Dorota Piotrowska

Niedoszła studentka ASP. Rysuję od dziecka, odkąd pamiętam. Chyba się z tym urodziłam. Rysunek to moja wielka pasja i każda praca zawiera cząstkę mojej duszy, serca.... Dar od Boga? Jeśli tak, to pragnę podzielić się nim z Tobą.

dru

Pracownia Artystyczna DRU Tworzy, bo kocha.