Fafreto

Farwa

Galeria i Pracownia Kaszubskiego Designu. Tradycja i nowoczesność w przedmiotach takich jak Biżuteria, akcesoria, ubrania i przedmioty wnętrzarskie i edukacyjne przy użyciu różnych technik. Warsztaty artystyczne, gdzie spotykamy się z kulturą i tradycją kaszubską dostosowane do wieku uczestników

FiO

W pracowni FiO powstają rzeczy tworzone moim sercem z dużą dawką pasji .Szyję, filcuję,maluje .......Torebki i sale powstają w pojedyńczych sztukach i nie są powtarzane ,bo przecież chodzi o unikatowość .

Fotoklimat

Zajmuję się fotografią kreatywną i artystyczną, wykorzystując w nich swoje doświadczenia malarskie. Preferuję kwadratowe kadry. Sprzedaję limitowane edycje, najczęściej 30 egzemplarzy, w formatach do 60x60cm. Ilustrowałem kilka okładek miesięcznika "Charaktery", moje prace - w formie pocztówek - można też kupić w EMPiK-ach. Mam na koncie ponad 20 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą. Fotografie drukowane są na profesjonalnym papierze Canon Lustre (gramatura 250g/m.kw.). Producent gwarantuje jego 70-letnią wytrzymałość. Na życzenie klienta mogę zamówić oprawę.

Katarzyna Jachimowicz-Tonetto

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi, wydziału Artystycznej Grafiki Komputerowej, specjalizacja Grafika Artystyczna. Dyplom w pracowni prof. Marka Herbika uzyskałam w 2013 roku. Od zawsze jestem związana ze światem sztuki, w przeszłości jako organizator, a obecnie twórca. Aparat fotograficzny jest dla mnie jak pędzel malarski. Obrazy powstają z jednego idealnego kadru inspirowanego przez stan umysłu i ducha w danej sekundzie. Sztuka jest dla mnie fascynującą przygodą, której zakończenie za każdym razem jest niespodzianką. Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami łączącymi realizm fotografowanego obiektu i abstrakcję uzyskanej formy. Zobaczymy fragment otaczającego nas świata, widoki dostępne dla każdego, bo tylko od naszego skupienia, wrażliwości i gotowości na przyjęcie tego co otoczenie nam oferuje, zależy czy dostrzeżemy piękno w sytuacjach z pozoru pospolitych i banalnych. Wystawy indywidualne: Galeria z @ w Łodzi 06.-08. 2009 - ?Moje wyspy? Galeria Charlie w Łodzi 09.-10.2011 - ?Moja droga do?? Galeria Verte w Łodzi 11-31.07.2013 ? ?Ślady pamięci?