Gagat

Wszystkie sprzedawane przez nas przedmioty to stuprocentowe rękodzieło. Każdy element biżuterii został wykonany w naszej pracowni tradycyjnymi technikami, takimi jak: ręczne grawerowanie, emalierstwo, wire-work oraz metaloplastyka. Mamy nadzieję, drogi Kliencie, że znajdziesz w naszym sklepie coś co Cię urzecze. Coś wyjątkowego dla siebie lub kogoś Ci bliskiego.

Galeria LiMaRt

twórczość jest wyobraźnią wyzwoloną

Gaul Designs

Projektujemy i produkujemy artykuły do dekoracji wnętrz takie jak : poduszki dekoracyjne, podkładki, bieżniki, kubki, fartuszki. a ostatnio także zajęliśmy się modą , szyjemy torby oraz spódnice. Wszystkie nasze artykuły są najwyższej jakości, wszystkie zaprojektowane i uszyte w naszej pracowni, a ich autorskie wzornictwo i kolorystyka sprawia, że są wyjątkowe i niepowtarzalne.

GoDeco

Rękodziełem zajmuję się już kilka ładnych lat. Zaczęło się od pasji, a przerodziło się w sposób na życie. Swoje małe atelier gdzie tworzę coraz to nowe dzieła ulokowałam w domu. To tam powstają moje prace i tam spędzam praktycznie cały swój czas. Największa przyjemnością jest dla mnie to, że pomimo tego, że nie skończyłam żadnej Akademii Sztuki, to jednak moje prace są doceniane nie tylko w Polsce ale również zagranicą. Na swoim koncie mam kilka pokazów mody które są dla mnie wielką dumą. Zapraszam do kontaktu :)

Grażyna Dzięcioł

Jestem absolwentką Liceum Plastycznego w Warszawie. Posługuję się różnymi technikami, ale ulubionymi pozostają malarstwo olejne i rysunek piórkiem.

Grażyna Małkiewicz

Artystka współpracuje ze sklepem Haloart od 2012 r. Sprzedaje głównie rysunki, grafiki, malarstwo. Jej prace są eleganckimi, ciekawymi przedstawieniami ludzi i zwierząt. Wszystkie wykonane są na materiałach najwyższej jakości, a kunszt malarski poprzedzony wykształceniem na Akademii Sztuk Pięknych i wieloletnim doświadczeniem sprawia, że oferowane dzieła są na najwyższym poziomie technicznym i artystycznym. Każda praca jest niepowtarzalna! Najlepszą gwarancją są opinie zadowolonych klientów.

Grażyna Potocka

Grażyna Potocka . Uczyłam się rysunku i malarstwa na zajęciach prowadzonych w Szkole Plastycznej im.Jacka Malczewskiego.Uczęszczałam także na kursy rysunku i malarstwa w Polsce i USA. Malarstwo jest moją pasją.Staram się dodawać wyrazu,subtelności i oryginalności,by magia piękna i uczuć przyciągała wzrok na długo oglądających. Maluję intuicyjnie.Każdy obraz powstaje tu i teraz i jest efektem wewnętrznego kompromisu, możliwego na dany moment.Obrazy są moim pamiętnikiem.Zdarza się,że ludzie chcą wiedzieć co miałam na myśli tworząc obraz.Uważam,że obraz musi mieć w sobie jakąś magię tajemniczości,którą odbiorca będzie odkrywał każdego dnia po kawałku.Wszak w obrazach najcenniejsze,to magia koloru ,kształtów,niedopowiedziane myśli i ładunek emocjonalny,który wzbudza wiele pozytywnych przeżyć u odbiorców. Maluję farbami olejnymi na płótnie, martwe natury, kwiaty oraz polskie pejzaże. Obrazy wchodzą w skład prywatnych kolekcji w większości w Polsce, jak również w Stanach Zjednoczonych, Kanady,Australii,Austrii i Ukrainy.