halo-pracownia

Do końca tygodnia można negocjować ceny wszystkich produktów ( komunikator ze strony wybranego produktu. Uzgodnień proszę dokonywać przed złożeniem zamówienia Haloart to marka pod którą tworzymy oryginalne ubrania i dodatki. Projekty powstają w naszej pracowni. Z dzianiną pracujemy od 1989 r, przemieszczając się na przestrzeni czasu od dużej produkcji w kierunku małych kolekcji i pojedynczych wzorów. Tworzymy rzeczy, których adresatkami są kobiety szukające swego wizerunku na skrzyżowaniu mody i indywidualizmu. Korzystamy z dobrych gatunkowo przędz i materiałów, które sprowadzamy z Włoch, Francji i Niemiec. Nasze produkty sprzedawane są wyłącznie w sieci. Zapraszamy do obejrzenia całej galerii.

Handmade by Marzena

Z zawodu jestem ekonomistką, jednak częste naprawy drewnianych zabawek dla synka (taki wiek) odkryły we mnie pasję do tworzenia czegoś od podstaw z drewna. I w ten sposób doszłam do zegarów. Wykonuję drewniane zegary z desek i plastrów będące moimi autorskimi projektami. Zegary wykonuję tylko z naturalnego drewna najwyższej jakości, które zachowuje swój naturalny wygląd. Poprzez wykonanie ręczne oraz stosowanie technik tradycyjnych uzyskuję jedyny i niepowtarzalny charakter moich produktów. Moje produkty stanowią idealną alternatywę dla wszech obecnie produkowanych zegarów plastikowych i drewnopodobnych. Zegary, które wykonuję są stylowe i doskonale pasujące zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz ( biur, recepcji, salonów, loftów, kuchni ).

hanutka

Powiew piękna, Kropla radości, Szczypta magii, Odrobina duszy mej...

HokaCraft

Staramy się żyć i tworzyć w imię zasady "zero waste" i "less waste". Dla tego w HoKaCraft: upcykling -ujemy, recykling - ujemy, przetwarzamy i wykorzystujemy to co mamy, zbieramy, zmieniamy, na później odkładamy, nie marnujemy, rysujemy, projektujemy, wycinamy, stemplujemy. Lubimy drewno, kochamy przyrodę która znajduje miejsce w naszych pracach. Szukamy inspiracji w otaczającym nas krajobrazie, ludziach, zdarzeniach. HoKaCraft to dwie mamy które próbują swoich sił z różnymi technikami. W chwili obecnej jest to linoryt. Nasze pracownie zlokalizowane są w loggiach dwóch starych kamienic. Pełno tu stempli, dłut, gałązek, gąbek, słoików z farbami (same uzyskujemy potrzebne kolory mieszając podstawowe barwy) i innych tylko nam znanych artefaków.

Homa-art

Moje obrazy powstają z miłości do tkanin ich gramatur, faktur i koloru a także z miłości do mozaiki i geometrii. Powstają z pasji do filmu ,muzyki i sztuki. Wykorzystując autorską, unikatową technikę tworzę.Jest to również swoisty recykling, nadający używanym tkaninom nowe życie Każdy nawet najmniejszy element jest ręcznie wycięty,dopasowany i oklejony materiałem. Bazą jest pianka modelarska umożliwiająca osiąganie efektów 3D. Ze względu na jej właściwości dźwiękoszczelne obrazy idealnie nadają się do dekoracji sal kina domowego oraz do studiów odsłuchowych. Zapraszam Obecnie niektóre moje prace wystawione są w Krakowie w "Showroom Camfero" na Ul.Nadwiślańskiej 11 oraz "Forum Designu" Ul. Dolnych Młynów 10. Brały też udział z powodzeniem w licznych targach wyposażenia wnętrz.

home variety

filcowe rozmaitości dla wnętrza.......................