halo-pracownia

Do końca tygodnia można negocjować ceny wszystkich produktów ( komunikator ze strony wybranego produktu. Uzgodnień proszę dokonywać przed złożeniem zamówienia Haloart to marka pod którą tworzymy oryginalne ubrania i dodatki. Projekty powstają w naszej pracowni. Z dzianiną pracujemy od 1989 r, przemieszczając się na przestrzeni czasu od dużej produkcji w kierunku małych kolekcji i pojedynczych wzorów. Tworzymy rzeczy, których adresatkami są kobiety szukające swego wizerunku na skrzyżowaniu mody i indywidualizmu. Korzystamy z dobrych gatunkowo przędz i materiałów, które sprowadzamy z Włoch, Francji i Niemiec. Nasze produkty sprzedawane są wyłącznie w sieci. Zapraszamy do obejrzenia całej galerii.

Handmade by Marzena

Z zawodu jestem ekonomistką, jednak częste naprawy drewnianych zabawek dla synka (taki wiek) odkryły we mnie pasję do tworzenia czegoś od podstaw z drewna. I w ten sposób doszłam do zegarów. Wykonuję drewniane zegary z desek i plastrów będące moimi autorskimi projektami. Zegary wykonuję tylko z naturalnego drewna najwyższej jakości, które zachowuje swój naturalny wygląd. Poprzez wykonanie ręczne oraz stosowanie technik tradycyjnych uzyskuję jedyny i niepowtarzalny charakter moich produktów. Moje produkty stanowią idealną alternatywę dla wszech obecnie produkowanych zegarów plastikowych i drewnopodobnych. Zegary, które wykonuję są stylowe i doskonale pasujące zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz ( biur, recepcji, salonów, loftów, kuchni ).

hanutka

Powiew piękna, Kropla radości, Szczypta magii, Odrobina duszy mej...

HokaCraft

Staramy się żyć i tworzyć w imię zasady "zero waste" i "less waste". Dla tego w HoKaCraft: upcykling -ujemy, recykling - ujemy, przetwarzamy i wykorzystujemy to co mamy, zbieramy, zmieniamy, na później odkładamy, nie marnujemy, rysujemy, projektujemy, wycinamy, stemplujemy. Lubimy drewno, kochamy przyrodę która znajduje miejsce w naszych pracach. Szukamy inspiracji w otaczającym nas krajobrazie, ludziach, zdarzeniach. HoKaCraft to dwie mamy które próbują swoich sił z różnymi technikami. W chwili obecnej jest to linoryt. Nasze pracownie zlokalizowane są w loggiach dwóch starych kamienic. Pełno tu stempli, dłut, gałązek, gąbek, słoików z farbami (same uzyskujemy potrzebne kolory mieszając podstawowe barwy) i innych tylko nam znanych artefaków.

home variety

filcowe rozmaitości dla wnętrza.......................