ifONA

Pracownia "ifONA" zaprasza :) W mojej pracowni powstają głównie torby - najczęściej wesołe, kolorowe, ozdobione wizerunkiem kota oraz z baśniowymi pejzażami. Ale żeby nie było zbyt monotonnie szyję również mniejsze formy - np kosmetyczki (z uszkami), zakładki (z ogonkiem). Zapraszam!

Irena Podolak

Prowadzę pracownię artystyczną "Studio Zakątek Irena Podolak" w Krakowie. Jestem członkiem ZPAP w Opolu po ukończeniu wydziału Aranżacji Wnętrz. Zajmuję się malarstwem sztalugowym , pisaniem Ikon na starych deskach oraz artystycznym malowaniem tkanin , powstają z nich szale i chusty , autorskie torby eco w tym kolekcja dziecięca ECO Baby Bag. Maluję wszystko i na wszystkim , to moja pasja...

isia

Dziergam, szydełkuję, haftuję, szyję; siedząc, jedząc, oglądając telewizję...

Iwona Jaworska

Prawdziwa sztuka to taka, która powstaje dzięki potrzebie tworzenia Albert Einstein Artysta to osobnik, który z czworokątnego świata odrzucił fragment, co się zwie zdrowym rozsądkiem, i żyje w świecie trójkątnym:) Natsume Soseki Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, specjalizacja:grafika użytkowa. Szczęśliwa i zapracowana mama Jasia.

Iwona Orzechowska-Wiater

Jestem absolwentką Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie, dyplom z malarstwa obroniłam w pracowni profesora A. Styki. Malarstwo to dla mnie przede wszystkim doskonała forma kontemplacji natury, która stanowi niewyczerpane źródło inspiracji. Moim zdaniem obraz powinien stać się dla nabywcy przedmiotem "magicznym", przywołującym pozytywne skojarzenia i refleksje, kojącym, a jednocześnie dodającym energii. Moją ulubioną techniką jest technika olejna na płótnie. Nadaje ona obrazom wyjątkowej głębi i zapewnia trwałość na dziesiątki lat, odporność na czynniki atmosferyczne i mechaniczne zniszczenie. Obraz olejny to także doskonały pomysł na prezent, który pozostanie z obdarowanym na całe życie, a nawet dłużej :) Tworzę także w technice mieszanej łącząc elementy drippingu, collagu i farby akrylowej. Te obrazy doskonale odnajdują się w nowoczesnych wnętrzach, stanowiąc mocny akcent w prostym, przestrzennym pomieszczeniu.

Iwona Wierkowska-Rogowska

Mogłabym określić się tylko dwoma słowami: artysta ? samouk. Pędzel wzięłam do ręki 10 lat temu i wówczas powstał mój pierwszy obraz. Do dnia dzisiejszego staram się udoskonalać mój warsztat artystyczny, jeśli tak mogę go nazwać. I tak, z czasem... malowanie stało się moją pasją i pomysłem na życie. Malując , w cudowny sposób wypełniam sobie czas i cieszę się z każdego stworzonego ?dziełka?, co daje mi przy tym wiele radości i przyjemności. Tematem wiodącym moich prac jest kobieta : romantyczna, subtelna, zmysłowa, erotyczna. Obecnie maluję przeważnie w technice olejnej, ale lubię eksperymentować i wykonywać prace łącząc inne techniki W swoim dorobku mam cztery wystawy indywidualne: Dom Kultury warszawa Wawer Centrum Wikliniarstwa W Rudniku /Sanem Dom Kultury w Piszu Dom Kultury w Grodzisku Mazowieckim - 2019 r.

Iza Kiełek

Witam Państwa serdecznie:) Zapraszam Was do świata mojej wyobraźni. Malarstwo jest czymś co kocham, moją pasja i potrzebą. Znajdziecie tu obrazy o różnej tematyce, radosne i zadumane, kolorowe i monochromatyczne. Lubię eksperymentować z kolorem ,techniką i fakturą, dlatego moje obrazy są bardzo różnorodne. Zachwycić może nawet mała rzecz, stając się inspiracją dla obrazu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie:) Zapraszam:)

Izabela Gulgowska

Witam. Od zawsze tworzyłam. Preferuje malowanie farbami akrylowymi. Tworzę abstrakcje. Proces malowania jest dla mnie formą kontaktu z czymś wzniosłym. Ważne jest dla mnie przekazanie emocji które towarzyszą mi podczas procesu tworzenia. Inspiracją dla moich prac są ludzie, życie oraz podróże. Moje obrazy charakteryzuje intensywność barw, niepowtarzalność oraz drobiazgowość. W abstrakcji nie ma miejsca na schematy i kontrolę, powstają dzięki energii z głębi, która obiera pewien kształt i barwę. Uwielbiam stan w którym totalnie odpływam duchowo czując się przy tym wolna i nieskrępowana. Mam nadzieję, że wśród ludzi oglądających moje prace, znajdzie się ktoś kogo moje obrazy wzruszą lub pobudzą do refleksji :)

Izabela Habuda

Ukończyłam szkołę plastyczna na kierunku wystawiennictwo. Zajmuję się malarstwem, muralami, sztuka użytkową. Tworzę na różnych powierzchniach, różnymi technikami. Jestem kreatywna i lubię niekonwencjonalne projekty. Miałam kilka wystaw w Domu Kultury Stalowej Woli i w Niżańskim Centrum Historii i Tradycji.Tematyka mojej ostatniej wystawy to "drewnioły", czyli anioły na drewnie. Drewno to wdzięczny materiał, ma piękne słoje i można je różnie obrabiać. Wykorzystuje sęki, naturalne pęknięcia, dzięki czemu każda praca ma niepowtarzalny charakter Maluje na różnego rodzaju drewnie- sośnie, brzozie, dębie, rabini akacjowej. Uwielbiam malować na zmurszałych deskach. Zanim zacznę malować sporo czasu poświęcam na przygotowanie materiału. Wycinam w drewnie różne kształty, opalam, ręcznie szczotkuje, rzeźbie. To jaki anioł powstanie sugeruje mi drewno. Na drewnie maluje głównie farbami akrylowymi i zabezpieczam woskiem lub olejem. Wykonuję anioły różnej wielkości, stojące i wiszące.

Izabela Kendakji

Nazywam się Izabela Kendakji, ukończyłam studia podyplomowe z grafiki projektowej. Od dziecka rysowałam, ale nigdy nie wiązałam z malowaniem mojej przyszłości, aż do chwili kiedy zaczęłam studia na grafice. Krork po kroku nabierałam śmiałości, aby pokazać innym to co maluję. Potrzeba tworzenia pięknych rzeczy oraz wiara, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć robić to, co się kocha towarzyszy mi za każdym razem kiedy maluję. Tworzę metodą kropkową (dots art) oraz wylewania farb akrylowych (pouring art), lubię również malować akwarelami, szczegolnie urban sketch (budynki). Moje obrazy będą oryginalną dekoracją i dodatkiem do Państwa domu. Zapraszam.

Izabela Krzyszkowska

Z wykształcenia architekt, z zamiłowania malarka. Pochodzę z Częstochowy, tam się urodziłam i wychowałam, tam pozostawiłam wspomnienia pierwszych miłości i zawodów. Na studia wyjechałam do Krakowa, miasta, które zawsze mnie inspirowało i przyciągało niepojętą magią. Zostałam:) Tutaj mieszkam od kilkunastu już lat i tworzę czerpiąc artystyczną energię z otaczającego mnie świata nienazwanych emocji i odczuć.