Kalisz made

Kalisz made

Kamil Kowalski


Ten Sprzedawca nie wystawia aktualnie żadnych produktów.

Kamil Mąkosza

Fotografia dla każdego jest czymś innym. Dla mnie to sztuka i pasja. Osobisty język w którym przedstawiam otoczenie tak jak je postrzegam. Najbardziej upodobałem sobie fotografie podróżniczą, dzikiej przyrody oraz miasta, w którym mieszkam.

Kamila Lenska

Zajmuje się malarstwem i rysunkiem. Dominuje czysta abstrakcja łącząca warstwę symboliczną z wizualną. Tematem moich prac jest także człowiek; jego cielesność, erotyzm. Wybór i zakup obrazu do wnętrza powinien być traktowany z większą powagą oraz starannością niż zakup mebla. Nie warto decydować się na najbardziej banalne i najtańsze rozwiązania, czyli reprodukcje popularnych obrazów. Inwestycja we własny gust oraz dobrą aranżację wnętrza jest opłacalna. Obraz będzie cieszył oko przez lata, a nawet pokolenia, a wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru.


Ten Sprzedawca nie wystawia aktualnie żadnych produktów.

Karolina Brzozowska

Rysunki wykonane ołówkiem na papierze w latach 1997 - 2015. Formaty A5-A4.


Ten Sprzedawca nie wystawia aktualnie żadnych produktów.

Karolina Kaczmarek

Sztuką jest dla mnie otaczający mnie świat, na który staram się patrzeć "szerzej". Choć jestem dopiero na początku przygody ze sztuką wierzę, że uda mi się dotrzeć daleko. Tworzę nie tylko dla siebie, ale dla innych, by zobaczyli coś, co widzę ja...

Karolina Skórska

Witaj na mojej stronie, Nazywam się Karolina,i jestem artystą samoukiem. Moją przygodę z akwarelą zaczęłam w 2015 roku, i od tego czasu jest to moje ulubione medium. Uwielbiam jej lekkość, spontaniczność a także niesamowite możliwości przedstawienia kolorów, jakie daję przez możliwość malowania warstwami. Oprócz akwareli często sięgam po gwasz, tusz czy kredki. Dziękuję za zainteresowanie moją sztuką, i mam nadzieję że któryś z moich obrazów przypadnie państwu do gustu.

Kasia Fiałkowska

Rysuję z plamy w Bielsku-Białej. Moją "specjalnością" jest rysowanie i malowanie z plamy. Plamy powstają głównie z kawy lub herbaty i mają różne odcienie. Plama stanowi dla mnie sporą inspirację (podobnie jak chmury w dzieciństwie bardzo pobudza wyobraźnię). Często też myślę o swoich pracach jako ilustracjach. Z wykształcenia jestem inżynierem środowiska ale w moim życiu zawsze istniał pierwiastek artystyczny. Równolegle z pracą zawodową szkicowałam i malowałam obrazy, które ku mojej radości zawsze znajdowały właścicieli.

Katarzyna Dehon

Dzień dobry, Maluję od niedawna, ale kocham to robić. Moje prace to głównie pejzaże olejne oraz arylowe. Kalisz jest moim rodzinnym miastem, wystawiam moje prace w tzw. Galerii Bezdomnej oraz podczas święta ulicy Niecałej. Moje obrazy można również zobaczyć w prywatnych gabinetach lekarskich na ul. Polnej w Kaliszu. Zapraszam serdecznie !


Ten Sprzedawca nie wystawia aktualnie żadnych produktów.

Katarzyna Hołub

Nazywam się Katarzyna Hołub, ukończyłam Historię sztuki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Rysowałam odkąd pamiętam. Moją pasją jest malarstwo akwarelowe oraz projektowanie graficzne. Każdy obraz i ilustrację tworzę z ogromną dbałością o szczegół i miłością. Inspirację czerpię z piękna natury oraz otaczającego mnie świata. Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami :)

Katarzyna Kamińska - ART

Z wykształcenia jestem projektantką biżuterii. Projektowana przeze mnie biżuteria powstaje z pasji tworzenia i poszukiwania piękna, a także z miłości do oryginalnych kształtów. Projektowanie daje mi dużo radości i przynosi nowe pomysły do zrealizowania. Prezentowane obiekty zrodziły się w procesie artystycznych poszukiwań nowych form i eksperymentów.

Katarzyna Radzka

Rysuję przy pomocy pasteli suchych, węgla i ołówka; maluję farbami akrylowymi. Tworzę również portrety na zamówienie oraz krótkie serie reprodukcji moich prac sprzedawane w szklanych ramach z dołączonym passe partout. Zapraszam do świata barw. :)

Kateryna Honcharenko

Tworze dla ludzi z dobrym sercem i dobrym smakiem. Jestem absolwentką kierunku Architektura wnętrz, mimo tego, oprócz pracy zawodowej maluję obrazy i prowadzę blog. Jestem wielbicielką techniki akwarelowej, przezroczystej i lekkiej, uważam że takie obrazy świetnie prezentują się zarówno we wnętrzach z klasyczną nutą jak i w tych współczesnych. Z dużym szacunkiem podchodzę do rysunku ołówkiem, węglem bądź pastelami. Inspiruje mnie sztuka antyczna, styl Secesyjny i Art deco. Zapraszam do zapoznania się z moim pracami.

Kateryna Zelenska

Malarstwo,Biżuteria artystyczna-galwanoplastyka,Handmade

KEIT

Projekty autorskie oraz popularne obrazy Katarzyny Kołomańskiej zaklęte w unikatowej sztuce użytkowej. Doceniane za oryginalność, rozpoznawalne z miniatury, wykonane z sercem i starannością. Możesz także wyczarować coś na zamówienie - odważ się na zabawę z ulubionym wzorem i formą. Nietypowy format? Inna tonacja? Napisz do mnie, a wykonam Coś specjalnie dla Ciebie.Bezwzględny zakaz kopiowania, powielania lub wykorzystywania wzorów Copyrightˆ KEIT 2005-2017.

Konrad Ziółkowski

Konrad Antoni Ziółkowski -Artysta zajmujący się rzeźbą współczesną oraz multimediami. Urodził się w 1981r. w Strzelinie. W roku 2006 ukończył z wyróżnieniem Akademie Sztuk Pięknych we Wrocławiu, w pracowni rzeźby prof. Zbigniewa Makarewicza. W czasie studiów członek nieoficjalnej grupy artystycznej "El nino". Głównym tematem jego pracy dyplomowej była kompozycja postkubistyczna oparta na motywie człowieka. Dyplom stanowił próbę połączenia multimedialnych środków przekazu z rzeczywistą formą przestrzenną jaką stanowiły rzeźby.Był również efektem poszukiwań nowych środków,

Krystyna Ciećwierska

Jestem absolwentką Instytutu Wzornictwa w Koszalinie, posiadam tytuł magistra sztuki. Maluję głównie abstrakcje farbami akrylowymi, techniką mieszaną, moje obrazy są bardzo fakturalne i wszystkie zabezpieczone werniksem. Podłożem moich prac są: płótno, deska, płyta i inne typu ratan, bambus itp.Wszystkie wykonane są bardzo starannie, często oprawione w ramy aluminiowe, drewniane lub zamalowane brzegi, praktycznie wszystkie są gotowe do powieszenia .

Krystyna Mąkosza

Obraz to przekaz, sposób komunikacji to, to czego nie można ująć w słowach. Należę do Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków. Ukończyłam Akademię Otwartą na warszawskiej ASP Swoje prace prezentowałam na wystawach: "Struktura w malarstwie" wystawa indywidualna - wrzesień 2013 Warszawa Ogólnopolska zbiorowa wystawa "Kobieta"- Marzec 2014 Wystawa "Okiem Pędzlem Słowem". Październik 2014. Przegląd twórczości "Talent Pasja Intuicja" Listopad 2014. Wystawa "Pod Okiem - Malarstwo i ceramika" - Listopad 2014 "Malarstwo i fotografia z nutą poezji". Luty 2015 Wystawa ?Kobieta jest tajemnicą? Marzec 2015 Wystawa indywidualna "Od pokazu do obrazu" Warszawa 2015 Wystawa zbiorowa ?Kobieta wielkie Piękno? Raszyn 2016 Wystawa indywidualna "Jesteśmy" Warszawa 2017 Wystawa "Szmaragd i malachit" Piastów 2017 Wystawa "Kobiece światoprzestrzenie" Warszawa 2017 Wystawa "Inspiruje mnie Salvador Dali" Piaseczno 2017 Wystawa "Talent Pasja Intuicja" Pruszków 2017 Wystawa "Dwa Światy" Warszawa 2018 Lubię tworzyć. Moje ulubione farby to farby olejne. Kiedy poznałam tą dziedzinę sztuki stała się ona moja pasją.Lubię malować, przekazywać nastrój, bawić się przestrzenią, utrwalać ulotne chwile.

Krystyna Mościszko

Krystyna Mościszko ur.26.04.1948 we Wierzbicach, woj. dolnoślaskie. z wykształcenia mgr Rehabilitacji Ruchowej. pasjonatka malarstwa dawnego i współczesnego , szczególnie architektury Wschodu, Włoch, Polski i Chin. od 20 lat maluje czynnie architekturę oraz wykonuje prace szydełkowe. swoje prace wystawia głównie w galeriach internetowych.

Krystyna Siwek

Autorskie prace Krystyny Siwek. Pod z pozoru prostą, spokojną kreską lub plamą czarnego tuszu kryją się prawdziwe emocje...