Nadia Siemek

Nazywam się Nadia Siemek. Urodziłam się w Rosji, na Sachalinie, w rodzinie gdzie sztuka była codziennością... Po studiach projektowania ubiorów w Moskwie i pracy w Art-galerii jako projektant wnętrz, zmieniłam swoje życie diametralnie, zamieszkałam w Polsce. Tu spełniam się - robię to co kocham! Prowadzę własną firmę NADIART. Można u mnie naprawić ukochaną biżuterię jak również uszyć na zamówienie wymarzone kreacje. Mam wiele zainteresowań i mnóstwem rzeczy się zajmuję. Jedną z moich pasji jest malarstwo... Obrazy pomagają mi pokazać świat,mój nastrój i moje serce. Moja wielka przygoda ze sztuką w Polsce zaczęła się w marcu 2005 roku. Pierwsza personalna wystawa w Muzeum w Chrzanowie. Po czym zostałam zaproszona i przyjęta do Stowarzyszenia Twórców Kultury ,,IN GREMIO,,. Chrzanów. Również nalezę do Związku Polskich Artystów Plastyków. Polską Stuka Użytkowa. (ZPAP. Opole) Od tej pory aktywnie uczestniczę w licznych wspólnych wystawach oraz biorę udział w wielu interesujących plenerach na terenie całego kraju. Miałam kilka wystaw personalnych, z czego jestem bardzo dumna. Zajmuje się także organizacją i prowadzeniem różnych warsztatów związanych ze sztuką. Udzielam lekcje z rysunku, malarstwa i języka rosyjskiego, które cieszą się dużą popularnością. Pozdrawiam serdecznie i do następnego spotkania! Z poważaniem Artysta-plastyk Nadia Siemek.

Natalia Biegalska

Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi; główna specjalizacja to druk na tkaninie w pracowni prof. Krystyny Czajkowskiej oraz grafika warsztatowa w pracowni prof. Tomasza Chojnackiego. Obecnie uprawiam twórczość w zakresie ilustracji, grafiki warsztatowej, rysunku i malarstwa.

Natalia Miodek

Urodzona w Oleśnie w 1981 roku, obecnie mieszkająca w Warszawie. Pochodząca z rodziny artystów. Z wykształcenia psycholog, praktykujący poligraf. W 2004 roku zaczyna swoją przygodę z malowaniem pod czujnym okiem swojego mentora Zdzisława Beksińskiego. Dzięki przyjaźni ze wspaniałym malarzem, jakim był Zdzisław Beksiński, artystka odnajduje swoją drogę w artystycznym świecie. Obrazy pełne są mistycznej aury i wizjonerskich przestrzeni/ Ożywione przez tajemnicze i nieludzkie istoty, które żyją zamknięte w sekretnych światach. Abstrakcyjne pejzaże szarpią delikatne struny wyobraźni, która wyrusza w podróż przez abstrakcyjne krainy. Inspirujące treści i niecodzienna forma skłaniają do refleksji nad alternatywną rzeczywistością. Drażnią percepcję meandrami odmienionej natury i wciągają widza w dialog z tym co inne, obce i odrzucone.

Natalia Stanova

Malarstwo Natalia Stanova (1972 r) ReniS cat Art W moim rodzinnym domu sztuka obecna była od zawsze.Zapach terpentyny wyzwalał we mnie chęć tworzenia. Początkowo były to szkice o przeróżnej tematyce. Od ponad dziesięciu lat uprawiam głównie malarstwo sztalugowe w technice akrylowej i olejnej Część mojego życia pochłania również akwarela i rysunek (akty, martwa natura, pejzaże...) Głównym tematem moich prac jest malarstwo abstrakcyjne, działanie na zmysły kolorem. Uwielbiam to co robie, uwielbiam tworzyć. To sprawia że moje życie nabiera niepohamowanej radości Doświadczenie i wyszktałcenie zdobyłam na Ukrainie. Jestem absolwientką czteroletniej szkoły plastycznej w Biłchorod- Dniestrowsku , potem studia w Odessie....

NATEWA

Bo piękno tkwi w prostocie...

NellArt

Lubię robić to,co robię i cieszę się,jeśli mogę tym sprawić radość innym.

Nelly Chełstowska

Urodzilam sie i studiowalam w Warszawie. Glownie zajmuje sie malarstwem olejnym. Inspiracje czerpie z otaczajacego swiata, z podpatrzonych sytuacji oraz z obrazow innych Artystow. W mojej tworczosci przewazaja wariacje na temat zaobserwowanych zjawisk, wydarzen i uchwyconych scen.

Norbert Ciekański

Malarstwo, sztuka w szerokim tego słowa ujęciu od dawna mnie fascynuje. Jest dla mnie wymiarem łączącym człowieka zarówno z jego światem wewnętrznym, jak i z drugim człowiekiem. Pozwala na wyrażenie niewypowiedzianego... "Dźwięk niezagranych nut... blask niezapalonych jeszcze lamp..." Dzięki malarstwu, którym także praktycznie pasjonuję się od pewnego czasu poruszam się w przestrzeniach piękna, tajemnicy, wyobraźni,kolorów i emocji. W chwilach, kiedy nie maluję unosi mnie w chmurach paralotnia - moja druga pasja :) Na portalu arte.fm obraz Kapelusznik został wybrany pracą miesiąca września 2013 r, obraz jesienny motyl - pracą miesiąca lutego 2014 r.

Nothing Photos

Fotograf pasjonat. Nieszkolony samouk. Idealista. Nie lubię postprodukcji i cyfrowo dodawanych efektów specjalnych. Sesje realizowane są staroszkolnymi metodami, z użyciem prawdziwych żywiołów. Ogień parzy, dym dusi, woda wysysa resztki ciepła z ciała. Hipotermia to moje drugie imię, wiele z sesji jest realizowana w dosyć ekstremalnych warunkach, czasem są urazowe. Modelki także pozują z pasji, większość prac powstała zanim postanowiłem cokolwiek z tego sprzedawać. Dzielimy się z całym zespołem zyskiem z ewentualnej sprzedaży. Wydruki realizuję na piance PCV (sztywna płyta) w formacie B2 skadrowanym do rozmiaru zdjęcia, natomiast na życzenie możemy negocjować. Na ewentualną sygnaturę modelki czasem trzeba dodatkowo poczekać.