Oksana Shvets

Nazywam się Oksana. Z wykształcenia jestem Architektem krajobrazu. Od najmłodszych lat wykazywałam zainteresowanie sztuką plastyczną. Moją największą pasją jest malarstwo. Maluję obrazy na różne tematy, abstrakcję, pejzaże, portrety i tak dalej. Moje obrazy charakteryzują się intensywną kolorystyką. Maluję takie obrazy, które nie będą są bardzo podobne do fotografii, bo uważam, że sztuka powinna przenosić nas w inny, magiczny świat.

Olga Panibrats

Jestem malarzem-samoukiem. Tworzę odkąd tylko pamiętam. Moja podróż jako artysty rozpoczęła się od rysunków ołówkiem, poprzez akwarele, i na końcu farby olejne, które stały się moją ulubioną techniką. Najbardziej inspiruje mnie natura, a szczególnie niebo. Uwielbiam malować chmury i zachód słońca.

Olimpia Ciećwierska

Jestem absolwentką Koszalińskiej OSSP im. Władysława Hasiora, ukończyłam moje liceum z tytułem plastyka. Obecnie studiuję w Warszawskiej Szkole Artystycznej na kierunku Malarstwo w Scenografii-Charakteryzacja. Na mojej drodze edukacji artystycznej szczególnie upodobałam sobie technikę malarstwa akrylowego. Moim ulubionym tematem są hybrydy zwierząt i sylwetek ludzkich w ujęciu malarstwa historycznego i rysunku żurnalowego. Jestem zainspirowana tymi dwoma przedstawieniami ubioru, dzięki zajęciom na mojej uczelni. Moje prace są dość ekscentryczne i oryginalne. Często używam technik i akwarelowych na podłożu z drewna. Interesuję się modą oraz historią szeroko pojętego kostiumu. W swoich pracach lubię oddawać klimat dawnych chwil i minionych epok.

Olimpia Dobosz

Mili Państwo, Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. wnętrze pejzażu jakby widok od środka. Za swoje prace osiągałam wyróżnienia, brałam udział w wielu wystawach.Ukończyłam wydział artystyczny specjalizację grafikę warsztatową. Obecnie zawodowo zajmuję się malarstwem olejnym łącząc grafikę wypukłą,przekładając na technikę własną poszukując rozwiązań na ukazanie tego co skryte.