Renata Woś

Przygodę z malarstwem rozpoczęła w wieku 15 lat, uczyłam się na własną rękę, bez żadnych szkoleń czy malarskich uczelni. Już wtedy odkryłam lekkość w posługiwaniu się pędzlem, a stało się moim ulubionym hobby. Po 10 latach za namową znajomych w końcu udało mi się zorganizować pierwszą wystawę malarską. Spotkała się ona z całkiem pozytywną opinią, co dało mi wiary w własne umiejętności oraz motywacje do dalszego udoskonalania swoich malarskich zdolności. Obecnie na koncie mam 6 wystaw, które odbywały się w okolicach mojej rodzinnej miejscowości. Poza tym, byłam członkinią Wielkopolskiego Stowarzyszenia Malarzy w Poznaniu . gdzie poznałam wielu uzdolnionych ludzi oraz uczestniczyłam w kilku bardzo przyjemnych plenerach malarskich. Na dzień dzisiejszy mam na swoim koncie spora sume namalowanych obrazów, i co jakiś czas wynik ten powiększa się. Malowanie dzisiaj sprawia mi tak samą przyjemność jak za dawnych lat i wiem, że będzie mi towarzyszyło do późnej starości, za każdym razem moje obrazy są coraz doskonalsze, a ja zdobywam nowe cenne doświadczenie.. Jestem realistka i pragnę pokazywać miejsca i zdarzenia takie jakimi są , bo często ludzie nie zauważają piękna jakie nas otacza . pozdrawiam wszystkich odwiedzających i mam nadzieje, że zachwyca się państwo którąś praca z mojej galerii :) .. Renata Woś

Renata Bułkszas Nowak

Ukończyłam malarstwo z wyróżnieniem i należę do ZPAP. Kiedy maluję to wiem, że kocham życie, kiedy żyję to tworzę. W moich grafikach obrazach na płótnie i papierze i szkle akrylowym znajdą Państwo miłość - obrazy miłosne, obrazy pocałunek, zobaczą kwiaty, które pielęgnuję w ogrodzie - obrazy lawenda, obrazy róże, niezapominajki a także drzewa, które przytulam - obrazy drzewa i wiele wiele więcej. Zapraszam do śledzenia mojej twórczości, mam nadzieję, że wśród moich obrazów znajdą Państwo ten dla siebie.

Renata Fenn

Jestem plastyczką. Mieszkam w Kołobrzegu, Ukończyłam Państwową Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych w Gdańsku . Maluję obrazy na brystolu w technice własnej - autorskiej. Inspiracją jest dla mnie natura i świat widziany oczami dziecka. To świat z pogranicza realizmu i fantazji, w którym głównym bohaterem jest człowiek i zwierzęta. Brałam udział w licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. W Polsce (Kołobrzeg, Koszalin, Bydgoszcz, Kamień Pomorski, Słupsk, Szczecin, Złotów). W Szwajcarii (Nebikon, Olten, Amriswil, Zurych, Kriens, Oenzingen, Rapperswil). W Austrii (Innsbruck). W Szwecji (Vasby).

Renata Mozołowska

Renata Mozołowska ur.1975r. we Włodawie. Współczesna artystka polska, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. B. Morando w Zamościu, następnie studiowała Rzeźbę na gdańskiej ASP.Dyplom uzyskała w roku 2004, w pracowni prof. S. Ostrowskiego. Dorobek artystyczny obejmuje rzeźbę, rysunek, a także malarstwo. Dominującym tematem pozostają portrety, dla których inspirację stanowią mieszkańcy rodzinnego regionu.Autor kilku pomników, wystaw autorskich i zbiorowych w kraju i za granicą.Uczestnik i instruktor artystyczny plenerów międzynarodowych. Ilustrator,grafik.

Renata Nastula

#ReneeArt powstało z pasji do piękna, ludzi i ich emocji. Tak wiele można pokazać w pozie, wyrazie twarzy, ułożeniu rąk.. Człowiek jest tu na pierwszym planie, cała reszta to tło, bardziej lub mniej wyraziste, ale jednak dodatek. Czy kowboj może być bardziej tajemniczy, a baletnica delikatna? Czy tango w wykonaniu dwojga pięknych ludzi może wyrażać więcej emocji? Sprawdźcie sami i oceńcie. Zapraszam!

Róża Lewandowska

Jestem absolwentką Wydziału Sztuki Akademii Jana Długosza w Częstochowie kierunku malarstwa sztalugowego oraz architektonicznego. Moje obrazy maluje w technice akrylowej, olejnej oraz mieszanej.

ruben_art

ruben_art "Prawdziwa sztuka to taka, która powstaje dzięki potrzebie tworzenia." /Albert Einstein/