Sandra Byczkowska

Sandra Byczkowska urodzona w Pabianicach w 1983r. W latach 1998-2003 uczęszczała do Liceum Plastycznego im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi, zyskując wykształcenie: Artysta, Plastyk. W 2001 roku, odbywała praktyki w pracowni znanego łódzkiego rzeźbiarza Zbigniewa Władyki. W latach 2003-2006 ukończyła kierunek Grafika Komputerowa w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. W obu szkołach próbowała odnaleźć swoją drogę artystyczną. Najbliższe jej sercu okazało się jednak malarstwo. Jej obrazy charakteryzuje nowoczesny styl, nakładany warstwowo w technice olejnej. Barwy nakładane są w wyjątkowy sposób. Kolory przenikają się tworząc unikatowe połączenia. Jej dzieła silnie współgrają w dzisiejszych czasach we wnętrzach o stylu industrialnym, loftowym, nowoczesnym oraz minimalistycznym .

SREBRNY STYL

BIŻUTERIA AUTORSKA Serdecznie zapraszamy do naszej galerii z biżuterią autorską. Naszą biżuterię wykonujemy w pojedynczych egzemplarzach, dzięki czemu możesz poczuć się wyjątkowo. Tworzymy biżuterię użytkową, która z powodzeniem może towarzyszyć jeansom jak i eleganckiej małej czarnej. Każdy egzemplarz pakujemy w ozdobne pudełeczko. Zapraszamy do krainy srebra i minerałów... Szanowni Klienci. Przy naszych wyrobach widnieje czas realizacji 5 dni roboczych. Nie oznacza to jednak, że na realizację zamówienia będziecie musieli czekać zawsze tak długi okres. Od niedawna jesteśmy, ponownie już, szczęśliwymi rodzicami małego szkraba, który nie do końca daje nam pracować w takim wymiarze, w jakim byśmy chcieli. Stąd zmuszeni byliśmy dla bezpieczeństwa wydłużyć czas realizacji zamówień, pocieszamy jednak - z reguły wyrabiamy się maksymalnie w 3 dniach roboczych :) Czasem jednak różne losowe sytuacje związane z posiadaniem niemowlęcia przy boku zmuszają nas do nieznacznego opóźnienia w realizacji zamówień. Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Stanisław Tobiasz

Sztuka zaklinania kolorów w szkle... i w oleju Pochodzę ze Śląska, ale od siedmiu lat mieszkam w Krakowie i mniej więcej od tego czasu zajmuję się witrażem i malarstwem.

strzecha wojciecha

wsiolubny, grzebiący po strychach, mam własna pracownię stolarską, reanimowaną chałupę na wsi i tam dłubię w drewnie z najwiekszą przyjemnością

Sylwester Sulima

Artysta-malarz? może... Chcę krzyczeć nie używając aparatu mowy, opowiedzieć jakąś historię, wyrzucić swoje lęki, fobie, zachwyt nie mówiąc nic - to daje mi malarstwo... Wierzę, że jeśli ktoś choć trochę zagłębi się w moich obrazach, znajdzie tam zwierciadło, w którym będzie mógł się przejrzeć, a jeśli nie, to po prostu obejrzy obraz...

Szymon Chwalisz

Dyplom z malarstwa, dyplom Przedszkola Kubusia Puchatka, były członek Klubu Kaczora Donalda... Tak na poważnie to jestem absolwentem UAM na wydziale EASP. Faktycznie obroniłem dyplom w pracowni malarstwa u J.K. Hryceka. Od 2003 roku specjalizuję się w malarstwie techniką aerografu. Należę do tych szczęściarzy, którym udaje się utrzymać ze "sztuki". Nie cierpię, kiedy mówi się do mnie per Artysta... Malarz ! Bo artysta brzmi pretensjonalnie. Technika aerografu pozwala mi malować wiele ciekawych przedmiotów. Wyspecjalizowałem się w motocyklach, gitarach i kaskach, choć tak naprawdę aerograf daje możliwości pokrycia farbą każdej powierzchni, która tą farbę przyjmuje. Kontrastem do malowania motocykli jest ... malowanie obrazów. Niby malowanie malowaniu równe... A jednak nie do końca ! Płotno, olej, czy pastela i przede wszystkim niczym nie zniewolona głowa uwalnia "demony" - a niech szaleją, niech burzą mury nieświadomości i ślinią się na nieznane!