Tadeusz Wujczyk

Każdy ma swoją pasję.Moją jest praca z drewnem i metalem. Tworzę rzeczy niepowtarzalne i jednostkowe. Będzie moim sukcesem jeżeli któraś z prac spodoba się Tobie. Jeżeli chcesz, aby wykonać coś tylko dla Ciebie.Skontaktuj się. Odpowiadam natychmiast.

Tatiana Talipowa

Tatiana Talipowa urodzona w Krzywym Rogu, Ukraina. W 2016 roku dyplom z malarstwa w zakładzie Intermediów i Rysunków pod opieką prof. nadzw Jana Gryki na Wydziale Artystycznym na UMCS w Lublinie. Indywidualne wystawy w Galerii Kont "50 twarzy Tatiany" w 2015 roku i "Archiwum Tatiany" w 2016 oraz w Gminnej Bibliotece Publicznej w Boguchwale. Wideo "Zaufanie" na wystawie prac wideo artystów i artystek młodego pokolenia "Jak Jest?" Galeria Labirynt 2017. Plakaty "Otyłość czy Rubensowskie piękno?" na 25 Biennale Plakatu Polskiego Katowice 2017. Instalacja "H2O" 2015,/ "Nimfy" 2017 na Land Art Festiwal. Ogólnopolski plener malarski Boguchwała 2012, 2013, 2014,2015,2016,2017. Wyróżnienie na V PLENERIADZIE Uczelni Artystycznych w Kazimierzu Dolnym 2015. Plener HOŁOWNO 2014, Kraina Rumianku: "Intermedialność natury". Międzynarodowy plener malarski w Niebylcu 2013. VI Festiwal Muzyki i Tradycji Klezmerskiej 2012.

the wool art

Wełna jest naturalnym i niezwykle praktycznym materiałem. Nie kojarzy się nam już tylko z gryzącymi swetrami , można wykonać z niej bardzo oryginalną odzież, elementy wystroju dodające ciepłej atmosfery wnętrzom takie jak mięciutkie pledy czy poduszki oraz wiele innych przedmiotów. Każdy egzemplarz , który zobaczycie Państwo w galerii The Wool Art jest unikalny i ręcznie wykonany . Chętnie zrealizuję Wasze projekty co zagwarantuje powstanie czegoś nowego i niepowtarzalnego. Zapraszam.

Tomasz Cebula

Pochodzę z miejscowości Czerwińsk nad Wisłą. Obecnie mieszkam w Poznaniu, gdzie pracuję i studiuję architekturę. Z upodobaniem zajmuję się rysunkiem i akwarelą. Lekkość i nieprzewidywalność akwareli i precyzja kreski rysunkowej są środkami wyrazu po które sięgam w swojej twórczości. Jako techniki rysunkowe posługuję się tuszem, cienkopisem i ołówkiem. W swojej twórczości nie boję się eksperymentów, poszukiwania nowych technik, nowych połączeń, akwarela-cienkopis, akwarela-tusz. Największą inspiracją dla tworzenia są podróże, poznawanie nowych miast, nowych pejzaży, smaków i ludzi. Moje obrazy powstają zarówno w atelier, jak i w plenerze. Podczas podróży zawsze towarzyszy mi szkicownik, by lepiej "zanotować" to co napotkałem na swojej drodze. Tematy po jakie najchętniej sięgam to architektura, pejzaże, marynistyka i portrety. Akwarelę, cienkopis i techniki mieszane wykorzystuję również do tworzenia wizualizacji architektonicznych. Od 2016r uczę rysunku i akwareli. Brałem udział w konkursach studenckich, których przedmiotem były projekty architektoniczne. Jako medium służącego do zwizualizowania budynków używałem technik rysunkowych i akwareli. 2017r. i 2018 Konkurs na najlepszą prace semestralną im. prof. Władysława Czarnieckiego Podczas poszukiwań jakie daje akwarela uczestniczę w plenerach akwarelowych. 2018 plener we Wrocławiu organizowany przez grupę 100 WATERCOLOURS, Podczas pleneru zdobyłem wyróżnienie w konkursie akwarelowym.

Tomasz Mazurczak

Pejzaże w ołówku wykonuję od 35 lat, ciągle daleko od doskonałości niepowtarzalnej linii Natury. W moich pracach próbuję przedstawić piękno zakątków Wielkopolski i doliny Warty.

Tomasz Racki

Fotografia stała się stała się moją pasją nie bez powodu. W moim przekonaniu jeden kadr może wyrazić więcej niż tysiąc słów. Początkowo sam zdobywałem wiedzę i umiejętności poprzez własne eksperymentowanie ze zdjęciami, następnie ukończyłem studia podyplomowe z fotografii organizowane przez UMCS w Lublinie aby pod okiem ekpertów doskonalić technikę. Obroniłem się otoczony opieką dr Danuty Kuciak, organizotorki i uczestniczki wielu wysoko ocenianych wystaw w Polsce.

Tomasz Rolko

Tworzę z miłości do sztuki i kreacji. Po licznych eksperymentach artystycznych z poezją, które zaowocowały wydaniem czterech, autorskich tomików wierszy (tworzonych metodą DIY) oraz powołaniem do życia grupy poetyckiej. Czy z fotografią, w ramach której łączyłem nowoczesne techniki cyfrowej obróbki zdjęć z dawnymi metodami ich kreowania ("pinhole" oraz XIX-wieczna technika "gumy"). Postanowiłem połączyć te wszystkie doświadczenia z malarstwem, rysunkiem i grafiką. Począwszy od farb wodnych, poprzez fotografię, a skończywszy na ich deformacji czy manipulacji. To zespolenie klasycznych dziedzin sztuki z bezkresem możliwości technologii cyfrowych stanowi swoisty pomost pokoleniowy i jest to próba umiejscowienia swojej twórczości w obecnym świecie. Inspiruje mnie ogólnie pojęta sztuka myślę że obok abstrakcji widać w moich pracach zaiteresowanie szeroko pojętym kolażem, w moim wypadku szczególnie fashion collages a także streetartem czy popartem. Od 2012 roku brałem udział w 8 wystawach zbiorowych Stowarzyszenia Twórów Kultury Nadbużańskiej im.J.Kalinowskiego na terenie woj.lubelskiego.