4mara

Nazywam się Marina Czajkowska. 4mara >Urodziłam się w Republice Kazachstan, z zawodu jestem architektem, ostatnie15 lat pracowałam jako wykładowca kompozycji na wydziale Produkcji Jubilerskiej na Uniwersytecie w Kostromie w Rosji. > Mieszkam w Polsce na stałe od 2009 roku. >Obrazy wykonane są we własnej technice. Dzięki wykorzystaniu różnorodnych metod prace są pełne ekspresji, energii i koloru.

Abllab

Jestem absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Zajmuję się malarstwem oraz mozaiką, ulubione tematy to zwierzęta, ale także pejzaże oraz abstrakcje. Najczęściej używam farb akrylowych , a ulubionym podłożem jest papier, można wydobyć na nim pewne specyficzne niuanse, których nie można uzyskać np na płótnie...

Agata Kemona

Za pośrednictwem galerii oferuję biżuterię klasyczną z kryształów Swarovski Elements jak również pozycje, które powstały w ramach potrzeby wyprowadzenia na światło dzienne artystycznych wizji, często w ekspresyjnych projektach. Niektóre projekty są jednostkowe inne staram się mieć ciągle dostępne. Od ekstrawagancji do subtelnego minimalizmu: Kemonart

Agata Ogierman

W 2015 roku ukończyłam Liceum Plastyczne w Katowicach, a w 2016 roku rozpoczęłam studia na kierunku międzyuczelnianym Arteterapia w Katowicach. Interesuję się sztuką w kontekście terapii, jej wykorzystaniem w leczeniu osób z problemami psychicznymi, fizycznymi, społecznymi. Moje prace są owocem rozważań estetycznych, obserwacji świata, ale i zmagania się z własnymi problemami. Są sposobem odreagowania, przeniesienia się do świata wyobraźni i piękna. Najczęstszym narzędziem jakie wybieram to farba olejna, farba akrylowa, fotografia, pastel. Podczas tworzenia kieruję się intuicją, często podejmuję spontaniczne decyzje. Zależy mi na oddaniu ulotności, swoistego charakteru i klimatu miejsca, w które się przenoszę.

Agata Parada

Witam, jestem Agata Parada urodziłam się 10.02. 1984 roku w Zabrzu. Od młodości przejawiałam pasje artystyczne, w szczególności plastyczne, literackie i aktorskie. W 2005 roku ukończyłam Studium Wokalno ? Aktorskie w Katowicach. Miałam również okazję występować w wielu spektaklach teatralnych. Grałam w takich teatrach jak: Teatr Elsynor, Teatr Otwarty, Teatr Wielkie Koło. Ukończyłam również studia ? Socjologia Organizowanie Społeczności Lokalnej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Obecnie amatorsko, ale z wielką pasją zajmuję się ezoteryką i malarstwem. Moją specjalnością, a jednocześnie wielką inspiracją są anioły. Anioły maluję na starych deskach ?deskach z duszą?, w każdy obraz wkładam serce i wiele pozytywnych emocji. Jako osoba zajmująca się ezoteryką wierzę, że każdy z moich aniołów jest talizmanem, który przynosi szczęście, zdrowie, miłość i ochronę.

Agnieszka Antczak

Jestem absolwentką Wydziału Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom w pracowni Lecha Wolskiego. Zajmuję się malarstwem oraz projektuje i dekoruje wnętrza. Prace wystawiane są na licznych wystawach oraz w zbiorach prywatnych. Tworzę obrazy - olej na płótnie.

Agnieszka Giera

Absolwentka malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Interesuje się między innymi astronomią, glitch artem i muzyką elektroniczną, w swoich pracach wykorzystuje motyw zarówno marzeń sennych, jak i temat współczesnych mediów. Jej prace można znaleźć w kolekcjach prywatnych i galeriach na terenie całego kraju

Agnieszka Gzyl

Adeptka Architektury i Wystawiennictawa na ASP w Łodzi im. W.Strzemińskiego. Moje malarstwo to samodzielnie stworzona grafika komputerowa, uzupełniona silikonem, nadającym dziełom rodzaj struktury 3D. Jest to moja autorska technika. Tworzę również przedmioty użytkowe, jak meble czy lampy. Jestem architektem wnetrz, projektuję zarówno przestrzenie mieszkalne, jak i witryny sklepowe oraz stoiska targowe.

Agnieszka Potocka-Makoś

Droga do dekorowania wnętrz była dla mnie prosta - zaczęłam malować obrazy, fotografia zaś towarzyszyła mi od dawna. Poszukuję plam, jakie sama chciałabym widzieć na swoich ścianach, abstrakcyjnych kształtów i miłych kolorów wzięłam sprawy w swoje ręce. Liczę, że wśród moich obrazów i fotografii znajdziecie takie, których szukaliście. Moja technika to akryl na płótnie, pędzel i szpachelka, duże formaty, ciekawa faktura i przede wszystkim niebanalna kolorystyka. Wszystkie obrazy to pojedyncze sztuki, a fotografie są mojego autorstwa. Zapraszam do swojej galerii!

Agnieszka Turzyniecka

Agnieszka Turzyniecka - jestem pisarką, wydałam dwie powieści. Malowanie przyszło do mnie naturalnie, wciąż poszukując nowych dróg wyrazu, któregoś dnia chwyciłam pędzel i odkryłam w sobie pokłady dotąd nieznanego entuzjazmu. Pisanie powieści angażuje przede wszystkim intelekt - malowanie natomiast pozwala go wyłączyć i zdać się na to, co w nas instynktowne. Najlepszy jest moment, kiedy stoję przed pustym płótnem i czuję ekscytację zastanawiając się, gdzie będzie wisiało. W czyje ręce przejdzie? Czy trafi do dobrych ludzi? Czy będzie patrzeć na rodzinne spotkania, świąteczne obiady, a może ożywi czyjś gabinet, biuro? Maluję zarówno tradycyjne pejzaże, jak i abstrakcje, bywa, że łamię ogólnie przyjęte zasady dobierania kolorów i form, tworząc własną wizję tego, co znane i bezpieczne. Zapraszam do mojej galerii.


Ten Sprzedawca nie wystawia aktualnie żadnych produktów.

Akadi

Akadi- biżuteria na każdą okazję. Jej tworzenie sprawia mi nieustannie wiele radości.

Alba Design

Nie warto kopiować, warto się inspirować i tworzyć coś w czym czujemy sie dobrzy. Wtedy mamy szansę stworzyć coś interesującego..Trendy czapki i dodatki.Nasze wyroby, są zazwyczaj w pojedynczych egzemplarzach, ewentualnie w krótkich seriach.Swoje prace kierujemy do odważnych osób z lekką nutką ekstrawagancji. Nasz ideał ,to osoba wyróżniająca sie w tłumie. AlbaDesign

Aleksandra Semeniuk

Bardzo bym chciała podzielić się z Państwem wszystkim tym co we mnie drzemie... Czekam na dni kiedy wolny czas pozwoli mi więcej i więcej malować... Póki co, wykorzystując każdą wolną godzinę, przygotowałam to co możecie poniżej zobaczyć... Zapraszam. Pozdrawiam alexandra13

Anawa-art

Anna Woźniak Artysta- plastyk i grafik komputerowy. Na co dzień prowadzę warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, w wolnych chwilach tworzę ilustracje do książeczek dla dzieci.

Andrzej Zdunek

Malowanie,to moja pasja od zawsze.Maluje farbami olejnymi,wykonuje kopie znanych obrazów na zamówienie,zajmuje sie tez grafiką.W ciagu ostatnich lat,zajmuje sie głównie akwarelą.Fascynuje mnie akwarela,poniewaz lubie wyzwania,a moim zdaniem jest to najtrudniejsza technika,w malarstwie.

Aneta Mlaś -Touanda

Aneta Mlaś - Rocznik 80. Urodzona w Katowicach, od 11 lat mieszka i tworzy w Tychach. Uprawia rysunek, ilustrację i projektowanie graficzne. W wolnych chwilach pisze wiersze. Jej rysunki i grafiki były publikowane w specjalnym wydaniu magazynu internetowego MEGA*ZINE LOST&FOUND ( 2014 rok) oraz kwartalniku literacko-artystycznym "sZAFa" (2013 rok). Współorganizatorka wystaw, spotkań poetycko-artystycznych w Tychach. Członek Stowarzyszenia Twórców Kultury w Tychach. Prowadzi Klub Twórców Sztuki „Paleta” przy Klubie „Orion” TSM Oskard w Tychach. Tworzy za pomocą tuszu, cienkopisów, pisaków. Dbałość o detale oraz specyficzny styl kreski, sprawiły, że jej prace cieszą się coraz większą popularnością. Swoje prace sygnuje pseudonimem artystycznym, Touanda. Ma na swoim koncie kilkanaście wystaw indywidualnych oraz zbiorowych, m in.: w Łodzi, Kętrzynie, Warszawie, Katowicach. Laureatka kilku nagród i wyróżnień z dziedziny rysunku i poezji. Wybrana Talentem Lipca 2014 w konkursie organizowanym przez Qadrans Kultury oraz portal artystyczny talent.pl. Współpracuje z kilkoma internetowymi galeriami sztuki, a jej rysunki znajdują swoich właścicieli w kraju i zagranicą. Rysunek uważa za najlepszy środek, za pomocą którego przekazuje emocje, stany i procesy wewnętrzne, które często werbalnie ciężko przekazać.

Aneta Podżorska

Jestem Studentką ostatniego roku Architektury przy Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz tegoroczną Dyplomantką Otwartej Pracowni Projektowania Mody . Szeroko rozumiane projektowanie dla mnie to nie tylko wizja, to także fachowa wiedza na temat designu, innowacji, znajomość panujących i nadchodzących trendów. W bliskiej przyszłości planuję rozwijać swoje pasje w ramach Studia Kreatywnego. Na co dzień maszeruję według „własnej muzyki” i krok po kroku staram się realizować swoje marzenia. Kocham ruch, inspiruję się ludźmi, wiele pomysłów czerpię również z branży motoryzacji, motywów bionicznych. Lubię eksperymentować.

anna b.

Kiedy dotkniemy kolorów, to nawet pochmurny dzień nabiera barw...

Anna Flaga

FLAGA ANNA, ur. 1974 w Rybniku, artysta malarz, grafik. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Sławomira Karpowicza. Własne projekty graficzne realizuje, prowadząc pracownię reklamy I-SEE design.

Anna Skowronek

Obrazy olejne na płótnie, oryginalne grafiki, plakaty do dekoracji domu, akwarele, ilustracje do dziecięcego pokoju, czarno białe szkice oraz kolorowe rysunki. Anna Skowronek, absolwentka Wydziału Artystycznego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach Filia w Cieszynie. Dyplom w pracowni grafiki artystycznej.Jej prace malarskie są bardzo bogate kolorystycznie i fakturalnie, charakteryzują się także dużą ekspresją. Grafiki i rysunki to szeroka skala szarości aż po głęboką, nasyconą czerń. W ilustracji dla dzieci znajdziemy lekkość i poczucie humoru.Artystka stworzyła także serię plakatów, które są odpowiedzią na najnowsze zapotrzebowanie w aranżacji wnętrz. Obrazy i grafiki w prywatnych kolekcjach w Polsce, Europie, Australii i Kanadzie. Udział w wystawach,wydarzeniach 2014 - wystawa plakatów podczas imprezy "Pasjonaty" - "Spodek", Katowice 2013 - 2015 - udział w projekcie "Creative Poland" (polishcreatives.pl), Warszawa 2012 - "Create Europe, create your hope", Coll?ge Paul Verlaine, Evrecy, Francja; 2011 - "Create Europe, create your hope", Sorbonne, Malesherbes Institut, Paryż , Francja; - Legnicki Festiwal SREBRO, wystawa plakatu "Sexy plakaty" Hol Starego Ratusza , Legnica; 2006 - "Identity", Brno, Czechy; - wspólna wystawa z Wojtkiem Szczęśniakiem, galeria PrzyTyck- Tarnowskie Góry; 2004 - Wystawa indywidualna, Pub Velvet, Katowice; - Międzynarodowy Festiwal Sztuk Wizualnych "Poszukiwanie wertykalnego horyzontu", galeria Szyb Wilson, Katowice; 2002 - "Festiwal Sztuki Wysokiej", galeria Stalowe Anioły, Bytom; - "Galeria Bezdomna", galeria Szyb Wilson, Katowice; 2001 - Wyróżnienie w konkursie na okładkę Magazynu Gazety Wyborczej, Zachęta, Warszawa; - IV Ogólnopolski Konkurs Fotografii Cyfrowej "Cyberfoto", Częstochowa; - "Festiwal Sztuki Wysokiej", galeria Stalowe Anioły, Bytom; - Studenckie warsztaty artystyczne "Eksploracja", Instytut Sztuki UŚ w Cieszynie; 2000 - "MU Festiwal Młodych - Kraków 2000", galeria Solvay, Kraków; -"I Jurajski Salon Fotografii", Częstochowa; - Międzynarodowe Biennale Młodych Twórców "Vox Humana", Ostrawa, Brno, Praga, Czechy; - Ogólnopolska Wystawa Fotografii "Koniec wieku XX", galeria Pryzmat, Kraków; 1999 - Ogólnopolskie Konfrontacje Fotograficzne Szkół Wyższych SpAF, Wrocław;