Opis pracy:

 

DESKA o wymiarach: 34cm wys. x 15cm szer. 2cm grubość deski .Prawdziwa podkowa na szczęście na naturalnej desce z piórem.
Idealna na prezent, wspaniale prezentuje się we wnętrzach w stylu loft, w naturalnym wnętrzach ,dla miłośników stylu eco ale także dla stylii mieszanych ( wnętrza nowoczesne z elementami naturalnymi). Piękny dekor dla miłośników kultury indiańskiej.
Dekoracja ręcznie malowana. Podkowa końska-przedmiot kojarzony dawniej z dobrobytem i wysokim stanem majętności w czasach, gdy posiadanie konia wierzchowego było tylko przywilejem rycerzy i możnowładców, a samo podkuwanie było nie lada luksusem i wydatkiem. Znalezienie zgubionej na drodze podkowy wróżyło szczęście i czasem parę groszy, gdy była w dobrym stanie. W późniejszych okresach znalezione podkowy wieszano na drzwiach wierząc, że skierowana częścią otwartą do góry łapie i przechowuje szczęście, gdy się odwróci szczęście z niej i z domu ucieka. Trudno dziś podkowe znaleźć ale posiadać warto . Możliwa malowana dedykacja , imiona itp.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów