Aneta Majcher

Witam Wszystkich serdecznie na moim profilu. Nazywam sie Aneta Majcher. Malarsto i rysunek to moja pasja. Magia Sztuki wciagnela mnie juz od najmlodszych lat. Piekno ludzi glownie kobiet, zawsze bylo moja najwieksza inspiracja. Uwazam, ze naturalny urok jest najcenniejsza rzecza jaka posiadamy, i nalezy go mocno podkreslac. Trzymanie sie blisko natury i bycie soba to podstawa. Uwielbiam styl etniczny oraz turbany, dlatego tez na moich obrazach kobiety sa odziane w chusty, turbany, korale i kwiaty. W swoich pracach , obrazach, chce uwidocznic emocje, piekno, naturalnosc, kolor oraz prostote. Lubie laczyc style. Moja inspiracja jest twotczosc Tamary Lempickiej oraz Gustava Klimt. Lubie rowniez ponadczasowosc ilustracji Rolfa Armstrong, oraz wspolczesnosc Richarda Burlet oraz Lity Cabellut. Zapraszam serdecznie do swoich obrazow, mam nadzieje ze znajda Panstwo cos dla siebie . Dziekuje , Aneta Majcher.

Patryk Mazgaj

Patryk Mazgaj. Urodziłem się i wychowałem w Malborku. Od 12 lat zamieszkuje w Gdańsku. Tworzę obrazy abstrakcyjne, mimo iż inspiruję się wielkimi impresjonistami ,podziwiam obrazy surrealistyczne. Moje malarstwo to farby akrylowe na płótnie lnianym lub bawełnianym. Tematem moich prac są moje myśli, uczucia i spostrzeganie świata. Moje prace charakteryzują się intensywnością barw i kształtów, bawię się kolorem aby równocześnie prowokować odbiorcę do refleksji. Współpracowałem z paroma Galeriami ,moje prace były wystawiane też na aukcjach w 2019 ,2020, 2021roku, w Galeri Stalowa .

Sandra Sójka

Witajcie! Jestem Sandra, 26 lat, twórcza dusza z pasją do sztuki. Moje obrazy, wykonane z użyciem żywicy epoksydowej i farb akrylowych, są wyrazem mojej kreatywności i miłości do sztuki. Łączę różnorodne techniki, eksperymentując z kolorem i trójwymiarowością. Do obrazów często używam kamieni, szkieł, piasków, metalicznych zdobień brokatów, ale i bardziej stonowane proste obrazy również znajdziecie. W swoich dziełach stawiam na trwałość, jakość i indywidualność. Nie posiadam jednego ulubionego stylu, uwielbiam w sztuce różnorodność, że jednego dnia mogę namalować pejzaż, a drugiego coś w stylu glam. Dodatkowo wykonuję przedmioty z żywicy epoksydowej, które będę tutaj udostępniać. Zapraszam do kontaktu i składania zamówień, także indywidulanych. Instagram: indiesan.art

4mara

Nazywam się Marina Czajkowska. 4mara >Urodziłam się w Republice Kazachstan, z zawodu jestem architektem, ostatnie15 lat pracowałam jako wykładowca kompozycji na wydziale Produkcji Jubilerskiej na Uniwersytecie w Kostromie w Rosji. > Mieszkam w Polsce na stałe od 2009 roku. >Obrazy wykonane są we własnej technice. Dzięki wykorzystaniu różnorodnych metod prace są pełne ekspresji, energii i koloru.

Adam Drogomirecki

Witam. Oferuję oryginały i najwyższej jakości sygnowane i numerowane reprodukcje. Maluję i rysuję od dzieciństwa, więc teraz jest to już ponad pół wieku. Bardzo urozmaicona stylistyczna i techniczna różnorodność moich propozycji na Haloart, nie wynika z braku zdecydowania, ale wręcz przeciwnie. Różnorodność ta odzwierciedla moje nieograniczone, typowo renesansowe podejście do życia i świata, które charakteryzuje moja nieustająca pasja poznawania, odkrywania i tworzenia dzieł o różnorodnej tematyce w technikach które już dobrze znam, lub które nieustannie dla siebie odkrywam. Jestem w stanie przedstawić różne tematy przy pomocy wielu różnych technik rysunkowych, malarskich, fotograficznych i komputerowych. Po wielu różnych doświadczeniach ze sztuką powracam coraz częściej do technik klasycznych i oferowania oryginałów w wielu formatach, od miniatur począwszy, na monumentalnych rysunkach i obrazach skończywszy. Tworzę w wielu różnych technikach, od ołówka, kredek, pasteli i sangwin począwszy, poprzez tusze, akwarele i gwasze, na obrazach olejnych, akrylowych i temperach skończywszy. Tematami moich rysunków i obrazów są widoki, pejzaże wiejskie i miejskie, zaułki, zabytki, ale też klasyczne pojazdy, pociągi i ich futurystyczne wizje. Otwarty jestem także na Państwa sugestie i propozycje, pośród których znaleźć się mogą także tematy nowoczesne, barwne a nawet abstrakcja. Zapraszam do zakupu i owocnej współpracy. Adam Drogomirecki .

Adam Krzymowski

Adam Krzymowski urodzony w roku 1999 w Warszawie. Jego historia z ołówkiem zaczęła się już w roku 2005, prace w nurcie hiperrealistycznym tworzy od 2018. W swoim portfolio posiada zarówno małoformatowe rysunki, jak i te o imponujących wymiarach. Niektóre z nich wymagały niemalże 300 godzin pracy. Do ich tworzenia używa ołówków grafitowych oraz węglowych. Adam skupia się obecnie na portretach, które zostaną przedstawione na jego pierwszej wystawie. Więcej prac można zobaczyć pod adresem: https://www.adamkrzymowski.com/

Adriana Laube

Kilka słów o mnie: Witam serdecznie Jestem samoukiem. Nie licząc paru lekcji prywatnych, malarstwa uczyłam się sama. A raczej ono mnie uczyło. Bo malarstwo to stan ducha. Artystą się rodzisz, a potem już tylko dajesz się prowadzić. A wtedy życie staje się sztuką. Każdy jego aspekt. Co maluję? Stany emocjonalne. Ale też przemyślenia. To "coś" co wymyka się słowom a uchwycić można na płótnie lub papierze. Maluje Magię bo ona jest. Snuje się ulicami i w mieszkaniach. Ludzie emanują jej kolorami. Technika : Maluję na płótnie, papierze, drewnie. Moje prace wystawiano w galeriach w Polsce, Niemczech, Czechach, Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Agar.agart

Hej! Nazywam się Agnieszka i niedawno skończyłam architekturę wnętrz. Minęło niedużo czasu, a już zdążyłam zatęsknić za sztuką i malarstwem, którego doświadczałam na studiach, więc zaczęłam malować obrazy. Największą przyjemność sprawia mi widok przelanych na płótno myśli i tego, co mam w głowie, dlatego często sięgam po abstrakcję, gdzie chodzi o emocje i kolory, ale nie stronię też od realizmu - do tego zazwyczaj wybieram kartkę papieru. Ze względu na studia chciałam żeby sztuka komponowała się w przestrzeń i była też elementem dekoracji wnętrz, tak potrzebnej w dobie otaczającego minimalizmu i bieli. Zapraszam do obejrzenia moich prac!

Agata Buczek

Maluję odkąd tylko pamiętam i jest to jedyna droga aby wyrazić siebie. Porzuciłam karierę w architekturze aby całkowicie oddać się mojej pasji. Prowadzę jednoosobową firmę więc malarstwo jest też moim sposobem na życie. Moje obrazy inspirowane są wyłącznie tym, co czuję, czasami snem, dyktowane przez podświadome wizje. Sprzedaję obrazy na rynku Polskim jak i zagranicznym, biorę udział w międzynarodowych konkursach i wystawach, wystawiam obrazy na Aukcjach Młodej Sztuki a także na Aukcjach Nowej Sztuki. Tworzę w trzech charakterystycznych tylko dla mnie stylach: -surrealistyczne obrazy, często pod wodą, będące metaforą ludzkiego umysłu, gdzie linia wody jest granicą między świadomością a podświadomością -nowoczesny "impresjonizm", gdzie za pomocą bardzo grubo kładzionej farby i gry światła ukazuję świat w jaskrawych barwach, w zakrzywionym zwierciadle, widziany przez "różowe okulary" -cieszą mnie również abstrakcje organiczne, kształtujące formę na wzór natury, jednak bez dosłownego naśladowania jej tworów.

Agata Nowakowska

Maluję od zawsze. Nie mam wykształcenia artystycznego, jednak nie przeszkadza mi to w ciągłych poszukiwaniach. Prace tworzę w różnych technikach - olej, akwarela, pastele, a ostatnio też akryl. Lubię eksperymentować w technikach mieszanych. Malarstwo to moja pasja i odskocznia od codzienności. Zapominam wtedy o całym świecie. Mam na swoim koncie kilka wystaw zbiorowych i indywidualnych. Jestem także laureatką wielu przeglądów sztuki nieprofesjonalnej. Moje prace upiększają domy moich znajomych a także nieznajomych.

Agata Olimpia Rączka

Moje zamiłowanie do sztuki to miłość do kreatywności, do wyrażania siebie, do estetyki, oryginalności, do braku granic i do tworzenia. Dla mnie sztuka to wolność, a moim ulubionym motywem jest fauna i flora. Maluję głównie akwarelą i akrylem, używam technik mieszanych. Nigdy nie wiem co finalnie powstanie na płótnie. Zapraszam serdecznie

Agnaart

AGNAART zajmuje się wykonywaniem i sprzedażą ręcznie robionej biżuterii według własnego projektu, najczęściej w pojedynczych egzemplarzach. Realizuje również indywidualne zamówienia klientów. Prace wykonywane są w różnorodnych technikach, tradycyjnych i artystycznych. Projekty AGNAART były nagradzane w konkursach biżuterii artystycznej (m.in. wyróżnienie w konkursie Royal-Stone pod patronatem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, udział pracy w wystawie w Muzeum Niepodległości w Warszawie) oraz wyróżnione publikacjami w tematycznych czasopismach: "Beading" w Polsce, "Artisan Jewelry Times" w USA.. BIŻUTERIA W OFERCIE AGNAART to obecnie przede wszystkim biżuteria ze srebra 925 i 999 (głównie oksydowanego, tzn. przyciemnionego chemicznie), wykonywana techniką "wire wrapping" z kamieniami naturalnymi, bursztynem, kryształami firmy Swarovski, perłami hodowlanymi. Oferta obejmuje także biżuterię wykonaną z żywicy jubilerskiej, w której zatopione są naturalne rośliny, np. dmuchawce, chabry, róże, płatki kwiatów, albo części starych zegarków (części metalowe biżuterii z żywicy zrobione są ze srebra 925). Pozostałe techniki stosowane przez AGNAART to: beading (wyplatanie z koralików), haft koralikowy, techniki metaloplastyczne.


Ten Sprzedawca nie wystawia aktualnie żadnych produktów.

Agnieszka Brzezińska

Agnieszka Brzezińska ur. 1975 roku w Wałbrzychu - artystka. W latach 2014 - 2019 studiowałam na Wydziale Malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Geppertta we Wrocławiu, gdzie w 2019 roku otrzymałam zrealizowany pod kierunkiem profesora Janusza Merkla dyplom. W swojej twórczości poruszam się przede wszystkim w obszarze malarstwa abstrakcyjnego. Inspiracje czerpię z obserwowanej rzeczywistości, którą przekształcam i upraszczam. Esencja moich prac nie skupia się jednak na ich "znaczeniu" czy "rozumieniu" ale na ich "odczuwaniu". Tematem badań, którym poświęcam całą uwagę, jest struktura. W swoje prace wkładam wiele wysiłku celem znalezienia nowych form wyrazu. Efektem jest powstająca wielowarstwowa kompozycja, pozbawiona kształtów i figur, a przemawiająca jedynie strukturą i kolorem. Stosuję własną technikę malarstwa z użyciem płótna, papieru, akrylu i werniksu. Dla rozwiązań prawdziwych i trudnych plastycznych problemów, nie ograniczam się do wąskiej ilości oczywistych kolorów, lecz tworzę kolory subtelne, oryginalne i frapujące, a także nowe zestawienia form i barw. Obrazy powstają głównie w formatach 100cmx80cmx4cm, z motywem abstrakcji, zawsze w kompozycji otwartej, technika akryl/płótno/papier. Wybrane działania i wystawy: 2017 ? Wystawa indywidualna w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczawnie Zdrój; 2017 ? Autorska ilustracja tomiku poezji Wiesławy Raczkiewicz ?Poezja jest rudym kotem?; 2018 ? Wystawa zbiorowa w Galerii Miejskiej w Brzegu Dolnym; 2018 ? Wystawa w Galerii Sztuki ?Mozaika? w Nowej Rudzie; 2018 ? Wystawa w zabytkowym pociągu ?Zdrojowy?; 2018 ? Wystawa zbiorowa w Galerii Sztuki Niezależnej w Ludwikowicach; 2018 ? Organizacja wystawy twórców malarstwa z Republiki Czeskiej, Ukrainy, Łotwy i Polski ? Galeria Sztuki Niezależnej; 2019 ? Organizacja wystawa edukacyjna, Mikołaj Kopernik ? opowieść o życiu i dziele. Galeria Sztuki Niezależnej; 2019 ? Organizacja wystawa Grupy Ukrytej ?14×14?. Galeria Sztuki Niezależnej. ISBN 978-83-953989-1-9; 2019 ? Organizacja wystawa Mikołaja Birka ?Pod Górę?. Galeria Sztuki Niezależnej. ISBN 978-83-953989-0-2; 2019 ? Organizacja wystawy Takisa Makandasisa, Galeria Sztuki NIezaleznej;

Agnieszka Giera

Agnieszka Giera - urodzona w Lesznie, absolwentka malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, gdzie obecnie mieszka i pracuje. Brała udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych, jej prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce i poza granicami kraju. Zajmuje się głównie malarstwem, fotografią i rysunkiem, a także tworzeniem lalek/figurek artystycznych.

Agnieszka Kowalczyk

Urodzona w 1990 r. w Kielcach. 2010 -2016 r. studia na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Wystawy: 10.2010 -wystawa zbiorowa 13. Międzynarodowego Triennale Tkaniny w Łodzi. 15.03.2013 r. - wystawa zbiorowa "Różne Racje". Prezentacja Pracownii Malarstwa prof. Teresy Kotkowskiej - Rzepeckiej i dr Wojciecha Kubiaka w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie. 06.03.2014 - Wystawa indywidualna "Procesy Organiczne - od ciała ku formie" w Domu Środowisk Twórczych Pałac Tomasza Zielińskiego w Kielcach. 19.04.2016 - wystawa zbiorowa "Introductio". Cykl wystaw towarzyszących 15. Międzynarodowemu Triennale Tkaniny w Łodzi. ____________

Agnieszka Kumoń

Nazywam się Agnieszka Kumoń i jestem Artystką. Pomagam osobom, które chcą wyrazić siebie, porzucić wyuczoną maskę i w prawdzie skomunikować się ze światem. Nabrać wiatru w żagle i poczuć, jak to jest żyć naprawdę. Robię to, bo wiem, jak to jest być tą cichą, niezauważalną osobą, która zamiast jasno mówić, co czuje i myśli, zastanawia się, co wypada. Moje obrazy abstrakcyjne i abstrakcyjno-realistyczne są narzędziami, które pozwalają na wyrażenie Twojej prawdziwej tożsamości w sposób szczery i autentyczny. *Od 2019 sprzedaję i maluję dla Was obrazy na zamówienie. *

Agnieszka Leszcz

Od 2016 roku intensywnie rozwijam siebie oraz swoją pasję jaką jest malowanie techniką olejną. Moja osobowość uwidacznia się w tworzonych przeze mnie obrazach, które powstają kiedy tylko znajduję chwilę dla siebie. Z obrazów, które mam przyjemność tworzyć od zawsze emanuje zmysłowość, esencjonalny oraz eteryczny pierwiastek. W moich obrazach przejawia się zarówno wątek subtelności jak i głębokich, przenikliwych oraz dosadnych form przekazu. Niejednokrotnie można wyczytać wszelkie emocje, które mnie w danej chwili otaczały. Zatem każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. W gronie odbiorców będą amatorzy kobiecej natury, pejzaży, krajobrazów o każdej porze roku, etc. Oddaję się swojej pasji by sprawiać radość sobie oraz odbiorcom. Każdy obraz posiada zamalowane boki , jest sygnowany oraz zostaje poddany werniksowaniu. Zapraszam do obejrzenia moich prac.


Ten Sprzedawca nie wystawia aktualnie żadnych produktów.

Agnieszka Lorek

Agnieszka Lorek Maluję od niedawna, swoje zdolności odkryłam zupełnie przez przypadek w wieku 47 lat, kiedy doznałam dotkliwej kontuzji kolana i już nie mogłam wolnego czasu spędzać w ruchu. W tamtym czasie nawrót depresji spowodował, że sięgnęłam po farby. Nie mam żadnego przygotowania artystycznego, z wykształcenia jestem pedagogiem, pracuję w branży HR. Rok temu pokazałam światu swoje obrazy, które zostały przyjęte z dużym uznaniem i właściwie wszystkie znalazły nowy dom. Od tamtego czasu staram się malować jak najczęściej. Zapraszam Państwa w świat moich emocji ubranych w ulubione formy i kolory. Każdy obraz jest odbiciem stanu mojej duszy, którą obrazują głównie oczy. Loris

Agnieszka Margul

Agnieszka Margul, należę do Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Lublinie od 2017 roku. Maluję akrylem i akwarelą. Uczestniczyłam w licznych wystawach zbiorowych oraz miałam wystawę indywidualną w Galerii TPSP.

Agnieszka Potocka-Makoś

Droga do dekorowania wnętrz była dla mnie prosta - zaczęłam malować obrazy, fotografia zaś towarzyszyła mi od dawna. Poszukuję plam, jakie sama chciałabym widzieć na swoich ścianach, abstrakcyjnych kształtów i miłych kolorów wzięłam sprawy w swoje ręce. Liczę, że wśród moich obrazów i fotografii znajdziecie takie, których szukaliście. Moja technika to akryl na płótnie, pędzel i szpachelka, duże formaty, ciekawa faktura i przede wszystkim niebanalna kolorystyka. Wszystkie obrazy to pojedyncze sztuki, a fotografie są mojego autorstwa. Zapraszam do swojej galerii! Ważniejsze wystawy, wyróżnienia i nagrody: 2018 - Publikacja w jesiennym drukowanym katalogu (Fall 2018, Vol.1) amerykańskiego portalu sprzedającego sztukę Saatchi Art Catalog. 2018 - Indywidualna wystawa malarstwa w ekskluzywnej Restauracji Oskoma w Poznaniu, prowadzonej przez finalistę programu Top Chef, Pana Adama Adamczaka. 2018 - Udział w Festiwalu Wnętrz w Krakowie. 2018 - I miejsce oraz 2 wyróżnienia w konkursie fotografii przemysłowej i industrialnej FOTO-PEIN 12. 2018 - Wystawa malarstwa w Biłgorajskim Centrum Kultury w Biłgoraju (wystawa indywidualna). 2018 - Wystawa malarstwa ?Przypadkowy Plan?, Galeria A1 w Krakowie (wystawa indywidualna) 2017 - I miejsce i wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotografii Przemysłowej i Industrialnej FOTO-PEIN 11, Rybnik (wystawa zbiorowa). 2016 - I miejsce w konkursie fotograficznym organizowanym przez Instytut Konfucjusza w Krakowie ? ?Chiny? w kategorii ?Chińskie inspiracje?, Kraków (wystawa zbiorowa) 2016 - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotografii Przemysłowej i Industrialnej FOTO-PEIN 10, Rybnik (wystawa zbiorowa) 2009 - I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Fotografii Kolejowej Szczecin 2009 w kategorii ?Człowiek i kolej? ? statuetka i złoty medal FIAP, Szczecin (wystawa zbiorowa).