Od 25 maja w całej Europie znajdą zastosowanie nowe europejskie zasady dotyczące ochrony danych osobowych. Jest to dla nas okazja do szczegółowego wyjaśnienia sposobu, w jaki wykorzystujemy dane Użytkowników serwisu Haloart i przypomnienia jakie prawa im przysługują. Wszelkie informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności

4mara

Nazywam się Marina Czajkowska. 4mara >Urodziłam się w Republice Kazachstan, z zawodu jestem architektem, ostatnie15 lat pracowałam jako wykładowca kompozycji na wydziale Produkcji Jubilerskiej na Uniwersytecie w Kostromie w Rosji. > Mieszkam w Polsce na stałe od 2009 roku. >Obrazy wykonane są we własnej technice. Dzięki wykorzystaniu różnorodnych metod prace są pełne ekspresji, energii i koloru.

Agata Buczek

Maluję odkąd tylko pamiętam i jest to jedyna droga aby wyrazić siebie. Porzuciłam karierę w architekturze aby całkowicie oddać się mojej pasji. Prowadzę jednoosobową firmę więc malarstwo jest też moim sposobem na życie. Moje obrazy inspirowane są wyłącznie tym, co czuję, czasami snem, dyktowane przez podświadome wizje. Sprzedaję obrazy na rynku Polskim jak i zagranicznym, biorę udział w międzynarodowych konkursach i wystawach, wystawiam obrazy na Aukcjach Młodej Sztuki a także na Aukcjach Nowej Sztuki. Tworzę w trzech charakterystycznych tylko dla mnie stylach: -surrealistyczne obrazy, często pod wodą, będące metaforą ludzkiego umysłu, gdzie linia wody jest granicą między świadomością a podświadomością -nowoczesny "impresjonizm", gdzie za pomocą bardzo grubo kładzionej farby i gry światła ukazuję świat w jaskrawych barwach, w zakrzywionym zwierciadle, widziany przez "różowe okulary" -cieszą mnie również abstrakcje organiczne, kształtujące formę na wzór natury, jednak bez dosłownego naśladowania jej tworów.

Agata Kemona

Za pośrednictwem galerii oferuję biżuterię klasyczną z kryształów Swarovski Elements jak również pozycje, które powstały w ramach potrzeby wyprowadzenia na światło dzienne artystycznych wizji, często w ekspresyjnych projektach. Niektóre projekty są jednostkowe inne staram się mieć ciągle dostępne. Od ekstrawagancji do subtelnego minimalizmu: Kemonart

Agata Parada

Witam, jestem Agata Parada urodziłam się 10.02. 1984 roku w Zabrzu. Od młodości przejawiałam pasje artystyczne, w szczególności plastyczne, literackie i aktorskie. W 2005 roku ukończyłam Studium Wokalno ? Aktorskie w Katowicach. Miałam również okazję występować w wielu spektaklach teatralnych. Grałam w takich teatrach jak: Teatr Elsynor, Teatr Otwarty, Teatr Wielkie Koło. Ukończyłam również studia ? Socjologia Organizowanie Społeczności Lokalnej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Obecnie amatorsko, ale z wielką pasją zajmuję się ezoteryką i malarstwem. Moją specjalnością, a jednocześnie wielką inspiracją są anioły. Anioły maluję na starych deskach ?deskach z duszą?, w każdy obraz wkładam serce i wiele pozytywnych emocji. Jako osoba zajmująca się ezoteryką wierzę, że każdy z moich aniołów jest talizmanem, który przynosi szczęście, zdrowie, miłość i ochronę.

Agnieszka Antczak

Jestem absolwentką Wydziału Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom w pracowni Lecha Wolskiego. Zajmuję się malarstwem oraz projektuje i dekoruje wnętrza. Prace wystawiane są na licznych wystawach oraz w zbiorach prywatnych. Tworzę obrazy - olej na płótnie.

Agnieszka Giera

Absolwentka malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Interesuje się między innymi astronomią, glitch artem i muzyką elektroniczną, w swoich pracach wykorzystuje motyw zarówno marzeń sennych, jak i temat współczesnych mediów. Jej prace można znaleźć w kolekcjach prywatnych i galeriach na terenie całego kraju

Agnieszka Gzyl

Adeptka Architektury i Wystawiennictawa na ASP w Łodzi im. W.Strzemińskiego. Moje malarstwo to samodzielnie stworzona grafika komputerowa, uzupełniona silikonem, nadającym dziełom rodzaj struktury 3D. Jest to moja autorska technika. Tworzę również przedmioty użytkowe, jak meble czy lampy. Jestem architektem wnetrz, projektuję zarówno przestrzenie mieszkalne, jak i witryny sklepowe oraz stoiska targowe.

Agnieszka Potocka-Makoś

Droga do dekorowania wnętrz była dla mnie prosta - zaczęłam malować obrazy, fotografia zaś towarzyszyła mi od dawna. Poszukuję plam, jakie sama chciałabym widzieć na swoich ścianach, abstrakcyjnych kształtów i miłych kolorów wzięłam sprawy w swoje ręce. Liczę, że wśród moich obrazów i fotografii znajdziecie takie, których szukaliście. Moja technika to akryl na płótnie, pędzel i szpachelka, duże formaty, ciekawa faktura i przede wszystkim niebanalna kolorystyka. Wszystkie obrazy to pojedyncze sztuki, a fotografie są mojego autorstwa. Zapraszam do swojej galerii!

Agnieszka Trzepaczka

Ukończyłam Krakowskie Szkoły Artystyczne. Jestem twórcza, oryginalna, idealistyczna, posiadam bogatą wyobraźnię i poczucie estetyki.Niezależnie działam według własnych przekonań i reguł. Interesuje się Współczesnym Malarstwem, Grafiką, Rysunkiem, Architekturą, Projektowaniem: (mody, wzornictwa ,odzieży, samochodów, multimediów...), Dekorowaniem Wnętrz, , Fotografią, ... .

Agnieszka Turzyniecka

Agnieszka Turzyniecka - jestem pisarką, wydałam dwie powieści. Malowanie przyszło do mnie naturalnie, wciąż poszukując nowych dróg wyrazu, któregoś dnia chwyciłam pędzel i odkryłam w sobie pokłady dotąd nieznanego entuzjazmu. Pisanie powieści angażuje przede wszystkim intelekt - malowanie natomiast pozwala go wyłączyć i zdać się na to, co w nas instynktowne. Najlepszy jest moment, kiedy stoję przed pustym płótnem i czuję ekscytację zastanawiając się, gdzie będzie wisiało. W czyje ręce przejdzie? Czy trafi do dobrych ludzi? Czy będzie patrzeć na rodzinne spotkania, świąteczne obiady, a może ożywi czyjś gabinet, biuro? Maluję zarówno tradycyjne pejzaże, jak i abstrakcje, bywa, że łamię ogólnie przyjęte zasady dobierania kolorów i form, tworząc własną wizję tego, co znane i bezpieczne. Zapraszam do mojej galerii.


Ten Sprzedawca nie wystawia aktualnie żadnych produktów.

Akadi

Akadi- biżuteria na każdą okazję. Jej tworzenie sprawia mi nieustannie wiele radości.

Alba Design

Nie warto kopiować, warto się inspirować i tworzyć coś w czym czujemy sie dobrzy. Wtedy mamy szansę stworzyć coś interesującego..Trendy czapki i dodatki.Nasze wyroby, są zazwyczaj w pojedynczych egzemplarzach, ewentualnie w krótkich seriach.Swoje prace kierujemy do odważnych osób z lekką nutką ekstrawagancji. Nasz ideał ,to osoba wyróżniająca sie w tłumie. AlbaDesign

Aleksandra Semeniuk

Bardzo bym chciała podzielić się z Państwem wszystkim tym co we mnie drzemie... Czekam na dni kiedy wolny czas pozwoli mi więcej i więcej malować... Póki co, wykorzystując każdą wolną godzinę, przygotowałam to co możecie poniżej zobaczyć... Zapraszam. Pozdrawiam alexandra13

Anawa-art

Anna Woźniak Artysta- plastyk i grafik komputerowy. Na co dzień prowadzę warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, w wolnych chwilach tworzę ilustracje do książeczek dla dzieci.

Andrzej Zdunek

Malowanie,to moja pasja od zawsze.Maluje farbami olejnymi,wykonuje kopie znanych obrazów na zamówienie,zajmuje sie tez grafiką.W ciagu ostatnich lat,zajmuje sie głównie akwarelą.Fascynuje mnie akwarela,poniewaz lubie wyzwania,a moim zdaniem jest to najtrudniejsza technika,w malarstwie.

Aneta Mlaś -Touanda

Aneta Mlaś - Rocznik 80. Urodzona w Katowicach, od 11 lat mieszka i tworzy w Tychach. Uprawia rysunek, ilustrację i projektowanie graficzne. W wolnych chwilach pisze wiersze. Jej rysunki i grafiki były publikowane w specjalnym wydaniu magazynu internetowego MEGA*ZINE LOST&FOUND ( 2014 rok) oraz kwartalniku literacko-artystycznym "sZAFa" (2013 rok). Współorganizatorka wystaw, spotkań poetycko-artystycznych w Tychach. Członek Stowarzyszenia Twórców Kultury w Tychach. Prowadzi Klub Twórców Sztuki „Paleta” przy Klubie „Orion” TSM Oskard w Tychach. Tworzy za pomocą tuszu, cienkopisów, pisaków. Dbałość o detale oraz specyficzny styl kreski, sprawiły, że jej prace cieszą się coraz większą popularnością. Swoje prace sygnuje pseudonimem artystycznym, Touanda. Ma na swoim koncie kilkanaście wystaw indywidualnych oraz zbiorowych, m in.: w Łodzi, Kętrzynie, Warszawie, Katowicach. Laureatka kilku nagród i wyróżnień z dziedziny rysunku i poezji. Wybrana Talentem Lipca 2014 w konkursie organizowanym przez Qadrans Kultury oraz portal artystyczny talent.pl. Współpracuje z kilkoma internetowymi galeriami sztuki, a jej rysunki znajdują swoich właścicieli w kraju i zagranicą. Rysunek uważa za najlepszy środek, za pomocą którego przekazuje emocje, stany i procesy wewnętrzne, które często werbalnie ciężko przekazać.

Aneta Nalborczyk-Wierzbicka

Tworzę, odkąd sięgam pamięcią, zarówno jako biolog, jak i malarka. Widać to w tematach obrazów, fascynuje mnie różnorodność świata roślin, kształty i struktury różnych gatunków, ptaki, zwierzęta, pejzaż. Obrazy olejne, oryginalne wianki na różne okazje, autorskie ozdoby ze sznurka. Wszystkie przedmioty są niepowtarzalne i tworzone z dużą starannością. Znalazły swoje miejsce w Pracowni Artan, którą założyłam w 2008 roku jak i w tej galerii. Zapraszam serdecznie.


Ten Sprzedawca nie wystawia aktualnie żadnych produktów.

Aneta Podżorska

Jestem Studentką ostatniego roku Architektury przy Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz tegoroczną Dyplomantką Otwartej Pracowni Projektowania Mody . Szeroko rozumiane projektowanie dla mnie to nie tylko wizja, to także fachowa wiedza na temat designu, innowacji, znajomość panujących i nadchodzących trendów. W bliskiej przyszłości planuję rozwijać swoje pasje w ramach Studia Kreatywnego. Na co dzień maszeruję według „własnej muzyki” i krok po kroku staram się realizować swoje marzenia. Kocham ruch, inspiruję się ludźmi, wiele pomysłów czerpię również z branży motoryzacji, motywów bionicznych. Lubię eksperymentować.

anna b.

Kiedy dotkniemy kolorów, to nawet pochmurny dzień nabiera barw...

Anna Flaga

FLAGA ANNA, ur. 1974 w Rybniku, artysta malarz, grafik. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Sławomira Karpowicza. Własne projekty graficzne realizuje, prowadząc pracownię reklamy I-SEE design.