Aneta Majcher

Witam Wszystkich serdecznie na moim profilu. Nazywam sie Aneta Majcher. Malarsto i rysunek to moja pasja. Magia Sztuki wciagnela mnie juz od najmlodszych lat. Piekno ludzi glownie kobiet, zawsze bylo moja najwieksza inspiracja. Uwazam, ze naturalny urok jest najcenniejsza rzecza jaka posiadamy, i nalezy go mocno podkreslac. Trzymanie sie blisko natury i bycie soba to podstawa. Uwielbiam styl etniczny oraz turbany, dlatego tez na moich obrazach kobiety sa odziane w chusty, turbany, korale i kwiaty. W swoich pracach , obrazach, chce uwidocznic emocje, piekno, naturalnosc, kolor oraz prostote. Lubie laczyc style. Moja inspiracja jest twotczosc Tamary Lempickiej oraz Gustava Klimt. Lubie rowniez ponadczasowosc ilustracji Rolfa Armstrong, oraz wspolczesnosc Richarda Burlet oraz Lity Cabellut. Zapraszam serdecznie do swoich obrazow, mam nadzieje ze znajda Panstwo cos dla siebie . Dziekuje , Aneta Majcher.

4mara

Nazywam się Marina Czajkowska. 4mara >Urodziłam się w Republice Kazachstan, z zawodu jestem architektem, ostatnie15 lat pracowałam jako wykładowca kompozycji na wydziale Produkcji Jubilerskiej na Uniwersytecie w Kostromie w Rosji. > Mieszkam w Polsce na stałe od 2009 roku. >Obrazy wykonane są we własnej technice. Dzięki wykorzystaniu różnorodnych metod prace są pełne ekspresji, energii i koloru.

Adam Drogomirecki

Witam. Oferuję oryginały i najwyższej jakości sygnowane i numerowane reprodukcje. Maluję i rysuję od dzieciństwa, więc teraz jest to już ponad pół wieku. Bardzo urozmaicona stylistyczna i techniczna różnorodność moich propozycji na Haloart, nie wynika z braku zdecydowania, ale wręcz przeciwnie. Różnorodność ta odzwierciedla moje nieograniczone, typowo renesansowe podejście do życia i świata, które charakteryzuje moja nieustająca pasja poznawania, odkrywania i tworzenia dzieł o różnorodnej tematyce w technikach które już dobrze znam, lub które nieustannie dla siebie odkrywam. Jestem w stanie przedstawić różne tematy przy pomocy wielu różnych technik rysunkowych, malarskich, fotograficznych i komputerowych. Po wielu różnych doświadczeniach ze sztuką powracam coraz częściej do technik klasycznych i oferowania oryginałów w wielu formatach, od miniatur począwszy, na monumentalnych rysunkach i obrazach skończywszy. Tworzę w wielu różnych technikach, od ołówka, kredek, pasteli i sangwin począwszy, poprzez tusze, akwarele i gwasze, na obrazach olejnych, akrylowych i temperach skończywszy. Tematami moich rysunków i obrazów są widoki, pejzaże wiejskie i miejskie, zaułki, zabytki, ale też klasyczne pojazdy, pociągi i ich futurystyczne wizje. Otwarty jestem także na Państwa sugestie i propozycje, pośród których znaleźć się mogą także tematy nowoczesne, barwne a nawet abstrakcja. Zapraszam do zakupu i owocnej współpracy. Adam Drogomirecki .

Adam Krzymowski

Adam Krzymowski urodzony w roku 1999 w Warszawie. Jego historia z ołówkiem zaczęła się już w roku 2005, prace w nurcie hiperrealistycznym tworzy od 2018. W swoim portfolio posiada zarówno małoformatowe rysunki, jak i te o imponujących wymiarach. Niektóre z nich wymagały niemalże 300 godzin pracy. Do ich tworzenia używa ołówków grafitowych oraz węglowych. Adam skupia się obecnie na portretach, które zostaną przedstawione na jego pierwszej wystawie.

Agata Buczek

Maluję odkąd tylko pamiętam i jest to jedyna droga aby wyrazić siebie. Porzuciłam karierę w architekturze aby całkowicie oddać się mojej pasji. Prowadzę jednoosobową firmę więc malarstwo jest też moim sposobem na życie. Moje obrazy inspirowane są wyłącznie tym, co czuję, czasami snem, dyktowane przez podświadome wizje. Sprzedaję obrazy na rynku Polskim jak i zagranicznym, biorę udział w międzynarodowych konkursach i wystawach, wystawiam obrazy na Aukcjach Młodej Sztuki a także na Aukcjach Nowej Sztuki. Tworzę w trzech charakterystycznych tylko dla mnie stylach: -surrealistyczne obrazy, często pod wodą, będące metaforą ludzkiego umysłu, gdzie linia wody jest granicą między świadomością a podświadomością -nowoczesny "impresjonizm", gdzie za pomocą bardzo grubo kładzionej farby i gry światła ukazuję świat w jaskrawych barwach, w zakrzywionym zwierciadle, widziany przez "różowe okulary" -cieszą mnie również abstrakcje organiczne, kształtujące formę na wzór natury, jednak bez dosłownego naśladowania jej tworów.

Agnaart

AGNAART zajmuje się wykonywaniem i sprzedażą ręcznie robionej biżuterii według własnego projektu, najczęściej w pojedynczych egzemplarzach. Realizuje również indywidualne zamówienia klientów. Prace wykonywane są w różnorodnych technikach, tradycyjnych i artystycznych. Projekty AGNAART były nagradzane w konkursach biżuterii artystycznej (m.in. wyróżnienie w konkursie Royal-Stone pod patronatem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, udział pracy w wystawie w Muzeum Niepodległości w Warszawie) oraz wyróżnione publikacjami w tematycznych czasopismach: "Beading" w Polsce, "Artisan Jewelry Times" w USA.. BIŻUTERIA W OFERCIE AGNAART to obecnie przede wszystkim biżuteria ze srebra 925 i 999 (głównie oksydowanego, tzn. przyciemnionego chemicznie), wykonywana techniką "wire wrapping" z kamieniami naturalnymi, bursztynem, kryształami firmy Swarovski, perłami hodowlanymi. Oferta obejmuje także biżuterię wykonaną z żywicy jubilerskiej, w której zatopione są naturalne rośliny, np. dmuchawce, chabry, róże, płatki kwiatów, albo części starych zegarków (części metalowe biżuterii z żywicy zrobione są ze srebra 925). Pozostałe techniki stosowane przez AGNAART to: beading (wyplatanie z koralików), haft koralikowy, techniki metaloplastyczne.

Agnieszka Antczak

Jestem absolwentką Wydziału Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom w pracowni Lecha Wolskiego. Zajmuję się malarstwem oraz projektuje i dekoruje wnętrza. Prace wystawiane są na licznych wystawach oraz w zbiorach prywatnych. Tworzę obrazy - olej na płótnie. Moją wielką pasją są KONIE, które są inspiracją do mojej sztuki. W pracach przedstawiam piękno tych zwierząt ale także dynamikę, ruch, wyraz , pasje. Fascynuje mnie także ciało ludzkie- przyglądam się mu bacznie i interpretuję malując AKTY. Obrazy nie wymagają ramy - boki płótna są malowane tak jak prowadzi motyw obrazu. Uważam tak jak pisze Picasso - "Sztuka obmywa duszę z kurzu codzienności"

Agnieszka Brzezińska

Agnieszka Brzezińska ur. 1975 roku w Wałbrzychu - artystka. W latach 2014 - 2019 studiowałam na Wydziale Malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Geppertta we Wrocławiu, gdzie w 2019 roku otrzymałam zrealizowany pod kierunkiem profesora Janusza Merkla dyplom. W swojej twórczości poruszam się przede wszystkim w obszarze malarstwa abstrakcyjnego. Inspiracje czerpię z obserwowanej rzeczywistości, którą przekształcam i upraszczam. Esencja moich prac nie skupia się jednak na ich "znaczeniu" czy "rozumieniu" ale na ich "odczuwaniu". Tematem badań, którym poświęcam całą uwagę, jest struktura. W swoje prace wkładam wiele wysiłku celem znalezienia nowych form wyrazu. Efektem jest powstająca wielowarstwowa kompozycja, pozbawiona kształtów i figur, a przemawiająca jedynie strukturą i kolorem. Stosuję własną technikę malarstwa z użyciem płótna, papieru, akrylu i werniksu. Dla rozwiązań prawdziwych i trudnych plastycznych problemów, nie ograniczam się do wąskiej ilości oczywistych kolorów, lecz tworzę kolory subtelne, oryginalne i frapujące, a także nowe zestawienia form i barw. Obrazy powstają głównie w formatach 100cmx80cmx4cm, z motywem abstrakcji, zawsze w kompozycji otwartej, technika akryl/płótno/papier. Wybrane działania i wystawy: 2017 ? Wystawa indywidualna w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczawnie Zdrój; 2017 ? Autorska ilustracja tomiku poezji Wiesławy Raczkiewicz ?Poezja jest rudym kotem?; 2018 ? Wystawa zbiorowa w Galerii Miejskiej w Brzegu Dolnym; 2018 ? Wystawa w Galerii Sztuki ?Mozaika? w Nowej Rudzie; 2018 ? Wystawa w zabytkowym pociągu ?Zdrojowy?; 2018 ? Wystawa zbiorowa w Galerii Sztuki Niezależnej w Ludwikowicach; 2018 ? Organizacja wystawy twórców malarstwa z Republiki Czeskiej, Ukrainy, Łotwy i Polski ? Galeria Sztuki Niezależnej; 2019 ? Organizacja wystawa edukacyjna, Mikołaj Kopernik ? opowieść o życiu i dziele. Galeria Sztuki Niezależnej; 2019 ? Organizacja wystawa Grupy Ukrytej ?14×14?. Galeria Sztuki Niezależnej. ISBN 978-83-953989-1-9; 2019 ? Organizacja wystawa Mikołaja Birka ?Pod Górę?. Galeria Sztuki Niezależnej. ISBN 978-83-953989-0-2; 2019 ? Organizacja wystawy Takisa Makandasisa, Galeria Sztuki NIezaleznej;

Agnieszka Giera

Agnieszka Giera - urodzona w Lesznie, absolwentka malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, gdzie obecnie mieszka i pracuje. Brała udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych, jej prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce i poza granicami kraju. Zajmuje się głównie malarstwem, fotografią i rysunkiem, a także tworzeniem lalek/figurek artystycznych.

Agnieszka Kowalczyk

Agnieszka Leszcz

Od 2016 roku intensywnie rozwijam siebie oraz swoją pasję jaką jest malowanie techniką olejną. Moja osobowość uwidacznia się w tworzonych przeze mnie obrazach, które powstają kiedy tylko znajduję chwilę dla siebie. Z obrazów, które mam przyjemność tworzyć od zawsze emanuje zmysłowość, esencjonalny oraz eteryczny pierwiastek. W moich obrazach przejawia się zarówno wątek subtelności jak i głębokich, przenikliwych oraz dosadnych form przekazu. Niejednokrotnie można wyczytać wszelkie emocje, które mnie w danej chwili otaczały. Zatem każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. W gronie odbiorców będą amatorzy kobiecej natury, pejzaży, krajobrazów o każdej porze roku, etc. Oddaję się swojej pasji by sprawiać radość sobie oraz odbiorcom. Każdy obraz posiada zamalowane boki , jest sygnowany oraz zostaje poddany werniksowaniu. Zapraszam do obejrzenia moich prac.

Agnieszka Lorek

Agnieszka Lorek Maluję od niedawna, swoje zdolności odkryłam zupełnie przez przypadek w wieku 47 lat, kiedy doznałam dotkliwej kontuzji kolana i już nie mogłam wolnego czasu spędzać w ruchu. W tamtym czasie nawrót depresji spowodował, że sięgnęłam po farby. Nie mam żadnego przygotowania artystycznego, z wykształcenia jestem pedagogiem, pracuję w branży HR. Rok temu pokazałam światu swoje obrazy, które zostały przyjęte z dużym uznaniem i właściwie wszystkie znalazły nowy dom. Od tamtego czasu staram się malować jak najczęściej. Zapraszam Państwa w świat moich emocji ubranych w ulubione formy i kolory. Każdy obraz jest odbiciem stanu mojej duszy, którą obrazują głównie oczy. Loris

Agnieszka Potocka-Makoś

Droga do dekorowania wnętrz była dla mnie prosta - zaczęłam malować obrazy, fotografia zaś towarzyszyła mi od dawna. Poszukuję plam, jakie sama chciałabym widzieć na swoich ścianach, abstrakcyjnych kształtów i miłych kolorów wzięłam sprawy w swoje ręce. Liczę, że wśród moich obrazów i fotografii znajdziecie takie, których szukaliście. Moja technika to akryl na płótnie, pędzel i szpachelka, duże formaty, ciekawa faktura i przede wszystkim niebanalna kolorystyka. Wszystkie obrazy to pojedyncze sztuki, a fotografie są mojego autorstwa. Zapraszam do swojej galerii! Ważniejsze wystawy, wyróżnienia i nagrody: 2018 - Publikacja w jesiennym drukowanym katalogu (Fall 2018, Vol.1) amerykańskiego portalu sprzedającego sztukę Saatchi Art Catalog. 2018 - Indywidualna wystawa malarstwa w ekskluzywnej Restauracji Oskoma w Poznaniu, prowadzonej przez finalistę programu Top Chef, Pana Adama Adamczaka. 2018 - Udział w Festiwalu Wnętrz w Krakowie. 2018 - I miejsce oraz 2 wyróżnienia w konkursie fotografii przemysłowej i industrialnej FOTO-PEIN 12. 2018 - Wystawa malarstwa w Biłgorajskim Centrum Kultury w Biłgoraju (wystawa indywidualna). 2018 - Wystawa malarstwa ?Przypadkowy Plan?, Galeria A1 w Krakowie (wystawa indywidualna) 2017 - I miejsce i wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotografii Przemysłowej i Industrialnej FOTO-PEIN 11, Rybnik (wystawa zbiorowa). 2016 - I miejsce w konkursie fotograficznym organizowanym przez Instytut Konfucjusza w Krakowie ? ?Chiny? w kategorii ?Chińskie inspiracje?, Kraków (wystawa zbiorowa) 2016 - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotografii Przemysłowej i Industrialnej FOTO-PEIN 10, Rybnik (wystawa zbiorowa) 2009 - I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Fotografii Kolejowej Szczecin 2009 w kategorii ?Człowiek i kolej? ? statuetka i złoty medal FIAP, Szczecin (wystawa zbiorowa).

Agnieszka Węglińska

Dzień dobry. Jestem absolwentką Politechniki Łódzkiej kierunek Architektura Tekstyliów. Maluję akrylami, akwarelą. Od pewnego czasu moje myśli skupiły się na świecie pszczół. W poszukiwaniu zdrowia a przede wszystkim podnoszenia odporności kupiłam w czerwcu tego roku pszczoły. To one sprawiły, że oczarowałam się nimi. Ich walką o przetrwanie, ciężką pracą zespołową a przede wszystkim jakim wielkim dobrodziejstwem zdrowotnym dla nas ludzi są ich zbiory miodu, pierzgi, mleczka i pyłku pszczelego czy propolis idealny na wirusy. Im bardziej je poznaję tym bardziej mnie fascynują. Od jakiegoś czasu zastanawiałam się jak widzi pszczoła. Każde oko składa się z kilku tysięcy fasetek w kształcie sześciokątów. Tak złożony narząd wzroku sprawia, że pszczoła równie dobrze widzi przedmioty położone blisko, jak i te znajdujące się w pewnej odległości. Ciekawostka jest to, że pszczoła potrafi w ciemnościach znaleźć drogę powrotną do domu. 1. Rozpoznaje kolor: niebieski, żółty, niebieskozielony, fioletowy i UV 2. Druga teoria, że postrzega to liniowo. Czyli to co zielone pszczoła widzi na czerwono, to co niebieskie pszczoła widzi na zielono a UV widzi w swoim kanale niebieskim. Oczami pszczoły - rozpoczęłam cykl obrazów malowanych farbami akrylowymi. Moje obrazy brały udział w wystawie Świat widziany oczami Kobiet zorganizowanej przez Miejskie Cetrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Bardzo serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją twórczością. Pozdrawiam Agnieszka Węglińska

Agnieszka Zapotoczna

Malarz samouk. Tworzę obrazy abstrakcyjne głównie farbami akrylowymi łącząc je z innymi technikami, korzystając z nieoczywistych narzędzi. W obrazach odzwierciedlam swoje emocje, staram się przelać swoje artystyczne doświadczenia na płótno. Moja sztuka to lustro tego co dostrzegam w życiu. Pragnę aby moje obrazy skłaniały do przemyśleń, wpływały na odbiorcę, odkrywały się stopniowo. Ważne jest dla mnie aby wzrok odbiorcy wędrował po kompozycji. Zgadzam się ze stwierdzeniem, że sztuka nie może być zła, dobra, ładna, brzydka - uważam że sztuka powinna spełniać określoną funkcję i rezonować z odbiorcą oraz wnętrzem w jakim się znajduje.


Ten Sprzedawca nie wystawia aktualnie żadnych produktów.

Agnieszka Zarzecka

Dzień dobry, prace plastyczne wykonuję amatorsko od wielu lat, a malarstwo od zawsze było moją pasją. Po zakończeniu warsztatów malarskich, odważam się prezentować swoje prace szerszemu gronu :) Są to przeważnie abstrakcje. Prace tworzę w różnych technikach: akryl, olej, mieszane. Zapraszam

Akadi

Akadi- biżuteria na każdą okazję. Jej tworzenie sprawia mi nieustannie wiele radości.

Alba Design

Dzianina ręcznie robiona. Rękodzieło w pojedynczych egzemplarzach.

Aleksander Makarski

Dzień dobry. Nazywam się Aleksander Makarski.. Mieszkam i tworzę w Radomiu. Moja przygoda z witrażami zaczęła się 20 lat temu. Przedtem pracowałem w branży fotograficznej i jako inżynier konstruktor. Mam małą pracownię witrażową. Jest niewielka, ale mam tam wszystko co potrzebne do mojej pracy. Nazywam ją "Żółtą łodzią podwodną" , bo wszystko jest w zasięgu ręki. Tworzę witrażowe przedmioty głównie w formacie 3D (przestrzenne). Dużą popularnością cieszą się moje aniołki witrażowe o tematyce związanej z zawodem lub ulubionym hobby. Aniołki powiązane z zawodem lub hobby powstawały przez kilkanaście lat dzięki pomysłom podsuwanym mi przez klientów. Nieraz było trudne wyzwanie, ale dawałem radę i w efekcie powstała całkiem spora kolekcja. Podobają się też moje owady: ważki, świerszcze, pająki i muchy. Poza tym jestem muzykiem. Gram na fortepianie, gitarze i perkusji. Od dziecka pasjonuje mnie się sztuka, głównie malarstwo. Pozdrawiam Aleksander Makarski

Aleksandra Adamczak

Aleksandra Adamczak - absolwentka Instytutu Artystyczno-Pedagogicznego w Kaliszu na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z wyróżnieniem ukończyła pracownię malarstwa u prof. Andrzeja Niekrasza. Jej praca dyplomowa prezentowana była w Muzeum Plakatu w Wilanowie na wystawie pokonkursowej na najlepszy dyplom ukończenia studiów w zakresie sztuk pięknych, organizowanej przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w 2005 r. Magister sztuki, grafik komputerowy, animator kultury. Aktywnie działa w rodzinnym mieście w Gostyniu inicjując działania kulturalne i edukując artystycznie. Inicjatorka wystawy sztuk wizualnych Bioróżnorodność w Gostyniu, projektu "Sztuka inwestowania w Siebie sztuką",warsztatów "Zakochaj się w sztuce działania", pomysłodawczyni warsztatów plastycznych "Agarowe faksymile", inicjatorka i współrealizator projektu "Gostyńska Akademia Kultury", autorka licznych murali, współtworząca grupę artystów "Pracownia Kreatywna Artefakt". Autorka wielu wystaw indywidualnych i uczestniczka ekspozycji zbiorowych oraz plenerów sztuk w Polsce i za granicą. Jej prace znajdują się w prywatnych zbiorach w kraju i poza jego granicami. Malarka wierna jest malarstwu sztalugowemu ale ostatnio coraz częściej zagląda w przestrzeń murali i street artu. Najczęściej uprawia malarstwo olejne oraz akrylowe, chociaż nie stroni od eksperymentu z techniką i formą. Głównymi tematami malarstwa Aleksandry są pejzaż, kobiecy portret symboliczny, konie. to w tej przestrzeni kreuje własny świat wizji i doznań. Gdzie przyroda nie jest traktowana odtwórczo ale stanowi pretekst do stworzenia dzieła, gdzie przenikają się osobiste sfery myślenia i odczuwania.