4mara

Nazywam się Marina Czajkowska. 4mara >Urodziłam się w Republice Kazachstan, z zawodu jestem architektem, ostatnie15 lat pracowałam jako wykładowca kompozycji na wydziale Produkcji Jubilerskiej na Uniwersytecie w Kostromie w Rosji. > Mieszkam w Polsce na stałe od 2009 roku. >Obrazy wykonane są we własnej technice. Dzięki wykorzystaniu różnorodnych metod prace są pełne ekspresji, energii i koloru.

Adam Drogomirecki

Czas na klasyki...

Adrianna Grześkowiak

Urodziłam się w Lesznie w 1994r. i niemal od tamtej chwili moje życie kręci się wokół sztuki. Poza nieustannym rozwijaniem się w tym kierunku we własnym zakresie, ukończyłam także kurs rysunku we Wrocławiu. Posiadam tytuł magistra sztuki obroniony na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Zawsze fascynowały mnie różnego rodzaju prace manualne i próbowałam swoich sił w różnych artystycznych dziedzinach. Mimo wszystko pozostaję wierna rysunkowi i malarstwie. Ołówek trzymałam w dłoni, odkąd tylko sięgam pamięcią, jestem z nim bardzo zaprzyjaźniona. Moja przygoda z malarstwem miała swój początek nieco później, skradło ono moje serce, gdy tylko skosztowałam tej techniki, zwłaszcza malarstwa olejnego. W 2018r. zamieniłam płótno na żywą tkankę i pracuję zawodowo jako tatuatorka. Odnajduję się w tym co robię, ale nie potrafię odciąć się od rysunku i malarstwa. W wolnych chwilach nadal tworzę prace na papierze bądź płótnie, gdyż zapewnia mi to spokój ducha i uczucie spełnienia.

Agata Buczek

Maluję odkąd tylko pamiętam i jest to jedyna droga aby wyrazić siebie. Porzuciłam karierę w architekturze aby całkowicie oddać się mojej pasji. Prowadzę jednoosobową firmę więc malarstwo jest też moim sposobem na życie. Moje obrazy inspirowane są wyłącznie tym, co czuję, czasami snem, dyktowane przez podświadome wizje. Sprzedaję obrazy na rynku Polskim jak i zagranicznym, biorę udział w międzynarodowych konkursach i wystawach, wystawiam obrazy na Aukcjach Młodej Sztuki a także na Aukcjach Nowej Sztuki. Tworzę w trzech charakterystycznych tylko dla mnie stylach: -surrealistyczne obrazy, często pod wodą, będące metaforą ludzkiego umysłu, gdzie linia wody jest granicą między świadomością a podświadomością -nowoczesny "impresjonizm", gdzie za pomocą bardzo grubo kładzionej farby i gry światła ukazuję świat w jaskrawych barwach, w zakrzywionym zwierciadle, widziany przez "różowe okulary" -cieszą mnie również abstrakcje organiczne, kształtujące formę na wzór natury, jednak bez dosłownego naśladowania jej tworów.

Agnaart

AGNAART zajmuje się wykonywaniem i sprzedażą ręcznie robionej biżuterii według własnego projektu, najczęściej w pojedynczych egzemplarzach. Realizuje również indywidualne zamówienia klientów. Prace wykonywane są w różnorodnych technikach, tradycyjnych i artystycznych. Projekty AGNAART były nagradzane w konkursach biżuterii artystycznej (m.in. wyróżnienie w konkursie Royal-Stone pod patronatem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, udział pracy w wystawie w Muzeum Niepodległości w Warszawie) oraz wyróżnione publikacjami w tematycznych czasopismach: "Beading" w Polsce, "Artisan Jewelry Times" w USA.. BIŻUTERIA W OFERCIE AGNAART to obecnie przede wszystkim biżuteria ze srebra 925 i 999 (głównie oksydowanego, tzn. przyciemnionego chemicznie), wykonywana techniką "wire wrapping" z kamieniami naturalnymi, bursztynem, kryształami firmy Swarovski, perłami hodowlanymi. Oferta obejmuje także biżuterię wykonaną z żywicy jubilerskiej, w której zatopione są naturalne rośliny, np. dmuchawce, chabry, róże, płatki kwiatów, albo części starych zegarków (części metalowe biżuterii z żywicy zrobione są ze srebra 925). Pozostałe techniki stosowane przez AGNAART to: beading (wyplatanie z koralików), haft koralikowy, techniki metaloplastyczne.

Agnieszka Antczak

Jestem absolwentką Wydziału Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom w pracowni Lecha Wolskiego. Zajmuję się malarstwem oraz projektuje i dekoruje wnętrza. Prace wystawiane są na licznych wystawach oraz w zbiorach prywatnych. Tworzę obrazy - olej na płótnie.

Agnieszka Brzezińska

Agnieszka Brzezińska ur. 1975 roku w Wałbrzychu - artystka. W latach 2014 - 2019 studiowałam na Wydziale Malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Geppertta we Wrocławiu, gdzie w 2019 roku otrzymałam zrealizowany pod kierunkiem profesora Janusza Merkla dyplom. W swojej twórczości poruszam się przede wszystkim w obszarze malarstwa abstrakcyjnego. Inspiracje czerpię z obserwowanej rzeczywistości, którą przekształcam i upraszczam. Esencja moich prac nie skupia się jednak na ich "znaczeniu" czy "rozumieniu" ale na ich "odczuwaniu". Tematem badań, którym poświęcam całą uwagę, jest struktura. W swoje prace wkładam wiele wysiłku celem znalezienia nowych form wyrazu. Efektem jest powstająca wielowarstwowa kompozycja, pozbawiona kształtów i figur, a przemawiająca jedynie strukturą i kolorem. Stosuję własną technikę malarstwa z użyciem płótna, papieru, akrylu i werniksu. Dla rozwiązań prawdziwych i trudnych plastycznych problemów, nie ograniczam się do wąskiej ilości oczywistych kolorów, lecz tworzę kolory subtelne, oryginalne i frapujące, a także nowe zestawienia form i barw. Obrazy powstają głównie w formatach 100cmx80cmx4cm, z motywem abstrakcji, zawsze w kompozycji otwartej, technika akryl/płótno/papier. Wybrane działania i wystawy: 2017 ? Wystawa indywidualna w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczawnie Zdrój; 2017 ? Autorska ilustracja tomiku poezji Wiesławy Raczkiewicz ?Poezja jest rudym kotem?; 2018 ? Wystawa zbiorowa w Galerii Miejskiej w Brzegu Dolnym; 2018 ? Wystawa w Galerii Sztuki ?Mozaika? w Nowej Rudzie; 2018 ? Wystawa w zabytkowym pociągu ?Zdrojowy?; 2018 ? Wystawa zbiorowa w Galerii Sztuki Niezależnej w Ludwikowicach; 2018 ? Organizacja wystawy twórców malarstwa z Republiki Czeskiej, Ukrainy, Łotwy i Polski ? Galeria Sztuki Niezależnej; 2019 ? Organizacja wystawa edukacyjna, Mikołaj Kopernik ? opowieść o życiu i dziele. Galeria Sztuki Niezależnej; 2019 ? Organizacja wystawa Grupy Ukrytej ?14×14?. Galeria Sztuki Niezależnej. ISBN 978-83-953989-1-9; 2019 ? Organizacja wystawa Mikołaja Birka ?Pod Górę?. Galeria Sztuki Niezależnej. ISBN 978-83-953989-0-2; 2019 ? Organizacja wystawy Takisa Makandasisa, Galeria Sztuki NIezaleznej;

Agnieszka Giera

Absolwentka malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Interesuje się między innymi astronomią, glitch artem i muzyką elektroniczną, w swoich pracach wykorzystuje motyw zarówno marzeń sennych, jak i temat współczesnych mediów. Jej prace można znaleźć w kolekcjach prywatnych i galeriach na terenie całego kraju

Agnieszka Kowalczyk

Agnieszka Leszcz

Od 2016 roku intensywnie rozwijam siebie oraz swoją pasję jaką jest malowanie techniką olejną. Moja osobowość uwidacznia się w tworzonych przeze mnie obrazach, które powstają kiedy tylko znajduję chwilę dla siebie. Z obrazów, które mam przyjemność tworzyć od zawsze emanuje zmysłowość, esencjonalny oraz eteryczny pierwiastek. W moich obrazach przejawia się zarówno wątek subtelności jak i głębokich, przenikliwych oraz dosadnych form przekazu. Niejednokrotnie można wyczytać wszelkie emocje, które mnie w danej chwili otaczały. Zatem każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. W gronie odbiorców będą amatorzy kobiecej natury, pejzaży, krajobrazów o każdej porze roku, pupile, etc. Oddaję się swojej pasji by sprawiać radość sobie oraz odbiorcom. Każdy obraz posiada zamalowane boki , jest sygnowany oraz zostaje poddany werniksowaniu. Zapraszam do obejrzenia moich prac.

Agnieszka Potocka-Makoś

Droga do dekorowania wnętrz była dla mnie prosta - zaczęłam malować obrazy, fotografia zaś towarzyszyła mi od dawna. Poszukuję plam, jakie sama chciałabym widzieć na swoich ścianach, abstrakcyjnych kształtów i miłych kolorów wzięłam sprawy w swoje ręce. Liczę, że wśród moich obrazów i fotografii znajdziecie takie, których szukaliście. Moja technika to akryl na płótnie, pędzel i szpachelka, duże formaty, ciekawa faktura i przede wszystkim niebanalna kolorystyka. Wszystkie obrazy to pojedyncze sztuki, a fotografie są mojego autorstwa. Zapraszam do swojej galerii! Ważniejsze wystawy, wyróżnienia i nagrody: 2018 - Publikacja w jesiennym drukowanym katalogu (Fall 2018, Vol.1) amerykańskiego portalu sprzedającego sztukę Saatchi Art Catalog. 2018 - Indywidualna wystawa malarstwa w ekskluzywnej Restauracji Oskoma w Poznaniu, prowadzonej przez finalistę programu Top Chef, Pana Adama Adamczaka. 2018 - Udział w Festiwalu Wnętrz w Krakowie. 2018 - I miejsce oraz 2 wyróżnienia w konkursie fotografii przemysłowej i industrialnej FOTO-PEIN 12. 2018 - Wystawa malarstwa w Biłgorajskim Centrum Kultury w Biłgoraju (wystawa indywidualna). 2018 - Wystawa malarstwa ?Przypadkowy Plan?, Galeria A1 w Krakowie (wystawa indywidualna) 2017 - I miejsce i wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotografii Przemysłowej i Industrialnej FOTO-PEIN 11, Rybnik (wystawa zbiorowa). 2016 - I miejsce w konkursie fotograficznym organizowanym przez Instytut Konfucjusza w Krakowie ? ?Chiny? w kategorii ?Chińskie inspiracje?, Kraków (wystawa zbiorowa) 2016 - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotografii Przemysłowej i Industrialnej FOTO-PEIN 10, Rybnik (wystawa zbiorowa) 2009 - I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Fotografii Kolejowej Szczecin 2009 w kategorii ?Człowiek i kolej? ? statuetka i złoty medal FIAP, Szczecin (wystawa zbiorowa).

Agnieszka Turzyniecka

Witaj w mojej galerii! Nazywam się Agnieszka Turzyniecka i jestem artystką specjalizującą się w abstrakcji akrylowej. Moją ulubioną techniką jest pouring. Znajdziesz u mnie obrazy kolorowe, ożywiające wnętrze jak i te spokojniejsze, bardziej stonowane. Wciąż się rozwijam, przekraczam swoje granice, bawię się farbami i cieszę oczy efektami. Każdy mój obraz jest naładowany moją pozytywną energią, pasją i... obietnicą, że znajdę mu nowy domek u dobrych ludzi :) Moją ulubioną kombinacją jest zieleń i błękit w różnych odcieniach. Jednak maluję w najróżniejszych kolorach, bo wiem, że skupiając się na tym, co sama lubię, przestałabym się rozwijać. Uwielbiam moment niepewności i jednoczesnej ekscytacji, kiedy dobieram niestandardowe kolory i czekam, czy będą ze sobą grały. Zawsze grają! Czasem wydaje mi się, że obraz sam mnie prowadzi, a mi wolno tylko grzecznie przy nim stać :) Jestem też autorką dwóch powieści wydanych nakładem Wydawnictwa Szara Godzina. Może spotkaliśmy się już na kartach książki... Jeśli nie, to nic straconego, wciąż możemy się spotkać poprzez sztukę... A czy to nie piękne spotkanie? Najlepsze! Dziękuję, że odwiedziłeś moją galerię, mam nadzieję, że udało mi się przekazać dobrą energię, jaka towarzyszy mi w pracowni. Weź jej sobie trochę :) Pozdrawiam, Aga


Ten Sprzedawca nie wystawia aktualnie żadnych produktów.

Agnieszka Zarzecka

Dzień dobry, prace plastyczne wykonuję amatorsko od wielu lat, a malarstwo od zawsze było moją pasją. Po zakończeniu warsztatów malarskich, odważam się prezentować swoje prace szerszemu gronu :) Są to przeważnie abstrakcje. Prace tworzę w różnych technikach: akryl, olej, mieszane. Zapraszam

Akadi

Akadi- biżuteria na każdą okazję. Jej tworzenie sprawia mi nieustannie wiele radości.

Alba Design

Dzianina ręcznie robiona. Rękodzieło w pojedynczych egzemplarzach.

Aleksandra Ciążyńska

Urodziłam się w 1987r. w Toruniu, jestem absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, a z zamiłowania malarką. Od małego uwielbiałam brać do rąk kredki, ołówki czy farby i malować. Przez wiele lat uczestniczyłam w zajęciach prowadzonych przez prof. Pawła Lewandowskiego-Palle, gdzie szkoliłam swój warsztat. To tam jeszcze bardziej pokochałam sztukę, szczególnie malarstwo. Tam brałam udział w różnych konkursach i odnosiłam sukcesy. Zdobyłam między innymi I miejsce w ogólnopolskim konkursie dla dzieci i młodzieży pt. ?Człowiek i jego praca? oraz 2 razy Złotą Paletę (nagroda główna) w międzynarodowym konkursie w Macedonii. Otrzymałam też wiele wyróżnień. Sztuka jest dla mnie jedną z form porozumiewania się z ludźmi, porozumiewania się bez słów. Za pośrednictwem rysunku, obrazu, rzeźby, grafiki można w pozawerbalny sposób wypowiedzieć się na istotne tematy, przekazać swoje myśli czy sposób postrzegania świata. Dzięki niej mamy możliwość opisania po swojemu otaczającej nas rzeczywistości. Wszystkiego tego, co jest dla nas ważne. Moje obrazy poruszają różną tematykę, od pełnego realizmu, do abstrakcji. Uwielbiam bawić się kolorami i fakturą.

Aleksandra Panasiuk

Aktualnie studiuję grafikę komputerową. Sztuką interesuję się od kiedy pamiętam. Rozpoczynałam od rysunków realistycznych, aktualnie zwykle kieruję się ku malarstwu lekko abstrakcyjnemu, inspirowanemu naturą bądź ekspresyjnemu.

Aleksandra Semeniuk

Bardzo bym chciała podzielić się z Państwem wszystkim tym co we mnie drzemie... Czekam na dni kiedy wolny czas pozwoli mi więcej i więcej malować... Póki co, wykorzystując każdą wolną godzinę, przygotowałam to co możecie poniżej zobaczyć... Zapraszam. Pozdrawiam alexandra13

Alina Louka

Rozsiadam sie leniwie w egipskiej kawiarni,popijajac gawave wygrzewam twarz w porannym sloncu,dzwonie kolczykami,znowu ciesze sie zyciem..znowu marze..a potem dziekuje za wszystko Bogu...

Anawa-art

Anna Woźniak Na co dzień zajmuję się grafiką komputerową. W wolnych chwilach (a jest ich stanowczo za mało...) robię to co kocham najbardziej...maluję.