4mara

Nazywam się Marina Czajkowska. 4mara >Urodziłam się w Republice Kazachstan, z zawodu jestem architektem, ostatnie15 lat pracowałam jako wykładowca kompozycji na wydziale Produkcji Jubilerskiej na Uniwersytecie w Kostromie w Rosji. > Mieszkam w Polsce na stałe od 2009 roku. >Obrazy wykonane są we własnej technice. Dzięki wykorzystaniu różnorodnych metod prace są pełne ekspresji, energii i koloru.

Agata Buczek

Maluję odkąd tylko pamiętam i jest to jedyna droga aby wyrazić siebie. Porzuciłam karierę w architekturze aby całkowicie oddać się mojej pasji. Prowadzę jednoosobową firmę więc malarstwo jest też moim sposobem na życie. Moje obrazy inspirowane są wyłącznie tym, co czuję, czasami snem, dyktowane przez podświadome wizje. Sprzedaję obrazy na rynku Polskim jak i zagranicznym, biorę udział w międzynarodowych konkursach i wystawach, wystawiam obrazy na Aukcjach Młodej Sztuki a także na Aukcjach Nowej Sztuki. Tworzę w trzech charakterystycznych tylko dla mnie stylach: -surrealistyczne obrazy, często pod wodą, będące metaforą ludzkiego umysłu, gdzie linia wody jest granicą między świadomością a podświadomością -nowoczesny "impresjonizm", gdzie za pomocą bardzo grubo kładzionej farby i gry światła ukazuję świat w jaskrawych barwach, w zakrzywionym zwierciadle, widziany przez "różowe okulary" -cieszą mnie również abstrakcje organiczne, kształtujące formę na wzór natury, jednak bez dosłownego naśladowania jej tworów.

Agnieszka Antczak

Jestem absolwentką Wydziału Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom w pracowni Lecha Wolskiego. Zajmuję się malarstwem oraz projektuje i dekoruje wnętrza. Prace wystawiane są na licznych wystawach oraz w zbiorach prywatnych. Tworzę obrazy - olej na płótnie.

Agnieszka Giera

Absolwentka malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Interesuje się między innymi astronomią, glitch artem i muzyką elektroniczną, w swoich pracach wykorzystuje motyw zarówno marzeń sennych, jak i temat współczesnych mediów. Jej prace można znaleźć w kolekcjach prywatnych i galeriach na terenie całego kraju

Agnieszka Leszcz


Ten Sprzedawca nie wystawia aktualnie żadnych produktów.

Agnieszka Potocka-Makoś

Droga do dekorowania wnętrz była dla mnie prosta - zaczęłam malować obrazy, fotografia zaś towarzyszyła mi od dawna. Poszukuję plam, jakie sama chciałabym widzieć na swoich ścianach, abstrakcyjnych kształtów i miłych kolorów wzięłam sprawy w swoje ręce. Liczę, że wśród moich obrazów i fotografii znajdziecie takie, których szukaliście. Moja technika to akryl na płótnie, pędzel i szpachelka, duże formaty, ciekawa faktura i przede wszystkim niebanalna kolorystyka. Wszystkie obrazy to pojedyncze sztuki, a fotografie są mojego autorstwa. Zapraszam do swojej galerii! Ważniejsze wystawy, wyróżnienia i nagrody: 2018 - Publikacja w jesiennym drukowanym katalogu (Fall 2018, Vol.1) amerykańskiego portalu sprzedającego sztukę Saatchi Art Catalog. 2018 - Indywidualna wystawa malarstwa w ekskluzywnej Restauracji Oskoma w Poznaniu, prowadzonej przez finalistę programu Top Chef, Pana Adama Adamczaka. 2018 - Udział w Festiwalu Wnętrz w Krakowie. 2018 - I miejsce oraz 2 wyróżnienia w konkursie fotografii przemysłowej i industrialnej FOTO-PEIN 12. 2018 - Wystawa malarstwa w Biłgorajskim Centrum Kultury w Biłgoraju (wystawa indywidualna). 2018 - Wystawa malarstwa ?Przypadkowy Plan?, Galeria A1 w Krakowie (wystawa indywidualna) 2017 - I miejsce i wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotografii Przemysłowej i Industrialnej FOTO-PEIN 11, Rybnik (wystawa zbiorowa). 2016 - I miejsce w konkursie fotograficznym organizowanym przez Instytut Konfucjusza w Krakowie ? ?Chiny? w kategorii ?Chińskie inspiracje?, Kraków (wystawa zbiorowa) 2016 - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotografii Przemysłowej i Industrialnej FOTO-PEIN 10, Rybnik (wystawa zbiorowa) 2009 - I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Fotografii Kolejowej Szczecin 2009 w kategorii ?Człowiek i kolej? ? statuetka i złoty medal FIAP, Szczecin (wystawa zbiorowa).

Agnieszka Trzepaczka

Ukończyłam Krakowskie Szkoły Artystyczne. Jestem twórcza, oryginalna, idealistyczna, posiadam bogatą wyobraźnię i poczucie estetyki.Niezależnie działam według własnych przekonań i reguł. Interesuje się Współczesnym Malarstwem, Grafiką, Rysunkiem, Architekturą, Projektowaniem: (mody, wzornictwa ,odzieży, samochodów, multimediów...), Dekorowaniem Wnętrz, , Fotografią, ... .

Akadi

Akadi- biżuteria na każdą okazję. Jej tworzenie sprawia mi nieustannie wiele radości.

Alba Design

Akcesoria i dodatki, ręcznie robione.

Aleksandra Semeniuk

Bardzo bym chciała podzielić się z Państwem wszystkim tym co we mnie drzemie... Czekam na dni kiedy wolny czas pozwoli mi więcej i więcej malować... Póki co, wykorzystując każdą wolną godzinę, przygotowałam to co możecie poniżej zobaczyć... Zapraszam. Pozdrawiam alexandra13

Anawa-art

Anna Woźniak Artysta- plastyk i grafik komputerowy. Na co dzień prowadzę warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, w wolnych chwilach tworzę ilustracje do książeczek dla dzieci.

Andrzej Zdunek

Malowanie,to moja pasja od zawsze.Maluje farbami olejnymi,wykonuje kopie znanych obrazów na zamówienie,zajmuje sie tez grafiką.W ciagu ostatnich lat,zajmuje sie głównie akwarelą.Fascynuje mnie akwarela,poniewaz lubie wyzwania,a moim zdaniem jest to najtrudniejsza technika,w malarstwie.

Aneta Antczak

Tworzenie jest w moim życiu mi od zawsze. Obecnie z zamiłowaniem zajmuje się sutaszem. Moja biżuteria to pojedyncze egzemplarze, w które wkładam całe serce. Biżuterię uszytą z pasją, pakuję specjalnie dla Państwa w ręcznie robione, pudełka.

Aneta Mlaś -Touanda

Aneta Mlaś - Rocznik 80. Urodzona w Katowicach, od 13 lat mieszka i tworzy w Tychach. Uprawia rysunek, ilustrację i projektowanie graficzne. W wolnych chwilach pisze wiersze. Jej rysunki i grafiki były publikowane w specjalnym wydaniu magazynu internetowego MEGA*ZINE LOST&FOUND ( 2014 rok) oraz kwartalniku literacko-artystycznym "sZAFa" (2013 rok). Współorganizatorka wystaw, spotkań poetycko-artystycznych w Tychach. Członek Stowarzyszenia Twórców Kultury w Tychach. Prowadzi Klub Twórców Sztuki ?Paleta? przy Klubie ?Orion? TSM Oskard w Tychach. Tworzy za pomocą tuszu, cienkopisów, pisaków. Dbałość o detale oraz specyficzny styl kreski, sprawiły, że jej prace cieszą się coraz większą popularnością. Swoje prace sygnuje pseudonimem artystycznym, Touanda. Ma na swoim koncie kilkanaście wystaw indywidualnych oraz zbiorowych, m in.: w Łodzi, Kętrzynie, Warszawie, Katowicach. Laureatka kilku nagród i wyróżnień z dziedziny rysunku i poezji. Wybrana Talentem Lipca 2014 w konkursie organizowanym przez Qadrans Kultury oraz portal artystyczny talent.pl. Współpracuje z kilkoma internetowymi galeriami sztuki, a jej rysunki znajdują swoich właścicieli w kraju i zagranicą. Rysunek uważa za najlepszy środek, za pomocą którego przekazuje emocje, stany i procesy wewnętrzne, które często werbalnie ciężko przekazać. Jestem pryzmatem własnych kadrów wyobraźni. Zapraszam zatem do mojego świata, w którym każda kreska zaprowadzi Cię w miejsce, z którego zaczerpniesz coś dla siebie. Jeśli szukasz ciekawej, wyjątkowej pracy na ścianę lub na szyję, rozgość się.

Aneta Nalborczyk-Wierzbicka

Tworzę, odkąd sięgam pamięcią, zarówno jako biolog, jak i malarka. Widać to w tematach obrazów, fascynuje mnie różnorodność świata roślin, kształty i struktury różnych gatunków, ptaki, zwierzęta, pejzaż. To świat pełen kolorów, wrażeń i dobrej energii. Serdecznie zapraszam do mojej galerii.

AnimaBiżu

Wykonuje biżuterię ze srebra i kamieni naturalnych. Początkowo było to tylko moim hobby, które z czasem przerodziło się w pasję oraz pracę dającą sporo satysfakcji. Każdy przedmiot wykonywany jest ręcznie z dużą starannością i precyzją. Każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny, tworzony z myślą by nosząca go osoba mogła też tak się poczuć. Zapraszam.

anna b.

Kiedy dotkniemy kolorów, to nawet pochmurny dzień nabiera barw...

Anna Flaga

FLAGA ANNA, ur. 1974 w Rybniku, artysta malarz, grafik. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Sławomira Karpowicza. Własne projekty graficzne realizuje, prowadząc pracownię reklamy I-SEE design.

Anna Harasim

Malarstwo, fotografia, aranżacja i projektowanie wnętrz Od najmłodszych lat malarstwo stanowiło moją pasję, którą regularnie rozwijam. Przy realizacji obrazów korzystam z wiedzy i umiejętności rozwijanych w czasie wolnym oraz wyszlifowanych w trakcie nauki w szkole plastycznej. Interesuję się malarstwem w szczególności olejnym, fotografią artystyczną i aranżacją wnętrz. Pasjonuję się sztuką nowoczesną ? impresjonizmem, postimpresjonizmem i ekspresjonizmem oraz sztuką współczesną ? malarstwem abstrakcyjnym. Moje zainteresowania inspirują mnie do tworzenia własnych obrazów. Kreuję olej na podstawie przeżytych doświadczeń i uczuć. Wyznaję maksymę ?sztuka dla sztuki?. Każda z prac jest unikatowa. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom istnieje możliwość wykonania pracy w innym rozmiarze na podstawie powyższego obrazu. Wykonuję również obrazy na zamówienie. Zapraszam do kontaktu.

Anna Joanna Zborowska

Sztuka dla mnie jest ekspresją uczuć, emocji, stanów świadomości i wizji. Moją intencją jest odzwierciedlanie rzeczyczywistości, a także prawdy widzianej poprzez iluzję. Wibracje są siłą tworzenia :) Anna Joanna Zborowska - Artysta i Grafik, urodzona w Warszawie w 1975. W latach 80-tych i wczesnych 90-tych sąsiadka Zdzislawa Beksińskiego, którego twórczość zainspirowała ją do malowania. Od 1993 Anna pracowała jako Art Director i Graphic Designer w agencjach reklamowych w Nowym Yorku, Warszawie, Londynie i Manamie. Ukończone studia na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Plakatu prowadzonym przez znanych Polskich Grafików: Balicki & Łabęcki. Anna Zborowska jest znana jako Polski Plakacista, jej plakaty były wystawiane na Biennale Polskiego Plakatu w Katowicach oraz w Muzeum Plakatu w Wilanowie. Obecnie od paru lat maluje swoje spostrzeżenia i wizje w otaczającym nas świecie wibracji kolorów, kształtów i emocji. Inspiracją jest natura, rzeczywistość, stan medytacji i symbolika. Ma w swoim dorobku wiele wystaw i sprzedanych obrazów w Polsce i za granicą. Wystawy: 2011 - 15 Salon Plakatu Polskiego 2003 - 18 Biennale Plakatu Polskiego 2003 - Ogólnopolski Konkurs na plakat propagujący przystąpienie Polski do Unii Europejskiej - wyróżnienie 2003 - Neasden Grunge Museum, London 2001 - 17 Biennale Plakatu Polskiego