Krystyna Mąkosza

Obraz to przekaz, sposób komunikacji to, to czego nie można ująć w słowach. Należę do Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków. Ukończyłam Akademię Otwartą na warszawskiej ASP Swoje prace prezentowałam na wystawach: "Struktura w malarstwie" wystawa indywidualna - wrzesień 2013 Warszawa Ogólnopolska zbiorowa wystawa "Kobieta"- Marzec 2014 Wystawa "Okiem Pędzlem Słowem". Październik 2014. Przegląd twórczości "Talent Pasja Intuicja" Listopad 2014. Wystawa "Pod Okiem - Malarstwo i ceramika" - Listopad 2014 "Malarstwo i fotografia z nutą poezji". Luty 2015 Wystawa ?Kobieta jest tajemnicą? Marzec 2015 Wystawa indywidualna "Od pokazu do obrazu" Warszawa 2015 Wystawa zbiorowa ?Kobieta wielkie Piękno? Raszyn 2016 Wystawa indywidualna "Jesteśmy" Warszawa 2017 Wystawa "Szmaragd i malachit" Piastów 2017 Wystawa "Kobiece światoprzestrzenie" Warszawa 2017 Wystawa "Inspiruje mnie Salvador Dali" Piaseczno 2017 Wystawa "Talent Pasja Intuicja" Pruszków 2017 Wystawa "Dwa Światy" Warszawa 2018 Lubię tworzyć. Moje ulubione farby to farby olejne. Kiedy poznałam tą dziedzinę sztuki stała się ona moja pasją.Lubię malować, przekazywać nastrój, bawić się przestrzenią, utrwalać ulotne chwile.

Krystyna Mościszko

Krystyna Mościszko ur.26.04.1948 we Wierzbicach, woj. dolnoślaskie. z wykształcenia mgr Rehabilitacji Ruchowej. pasjonatka malarstwa dawnego i współczesnego , szczególnie architektury Wschodu, Włoch, Polski i Chin. od 20 lat maluje czynnie architekturę oraz wykonuje prace szydełkowe. swoje prace wystawia głównie w galeriach internetowych.

Krystyna Siwek

Autorskie prace Krystyny Siwek. Pod z pozoru prostą, spokojną kreską lub plamą czarnego tuszu kryją się prawdziwe emocje...

Krzysztof Bobrowski

Zajmuję się malarstwem akwarelowym, akrylowym, olejnym oraz rysunkiem. Prace artysty były prezentowane w USA, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Nowej Zelandii. Z licznych wystaw i konkursów zbiorowych w których brał artysta warto wymienić: International Pastel Open Exhibition New York 2006 oraz XVI International Watermedia w Pueblo Colorado 2009. Otrzymał wyróżnienie (tzw. Special Recognition) na wystawie poświęconej portretowi w UpstreamPeopleGallery w Stanach Zjednoczonych: W Warszawie były organizowane 3 wystawy dedykowane sztuce artysty, w tym 2 obejmujące całokształt twórczości oraz wystawa pasteli poświęcona specyficznie tańcowi flamenco. W 2017 r. prace były prezentowane w Tel Avivie, Nowym Jorku i Wisconsin. W kwietniu i maju 2019 mój obraz był prezentowany na wystanie sztuki abstrakcyjnej w Nowym Jorku.

Krzysztof Krawiec

Ukończyłem PLSP im. P.Michałowskiego w Rzeszowie. Studia na ASP w Poznaniu. Dyplom w 1998 roku u prof. Zbigniewa Lutomskiego oraz w Pracowni Typografii i Ilustracji u prof. Grzegorza Marszałka.Zajmuje się malarstwem, grafiką, ilustracją oraz rysunkiem. Mam na swoim koncie sporo wystaw indywidualnych min. w Mielcu, Rzeszowie, Sandomierzu, Przemyślu, Krakowie, Poznaniu oraz w ramach XVIII Międzynarodowego Festiwalu Fantastyki na Zamku w Nidzicy. Jestem autorem kilkudziesięciu okładek i ilustracji do książek, periodyków, tomików poezji i płyt CD, w tym ilustracji do książek dla dzieci. Ulubionym stylem to niewątpliwie surrealizm, esoteric, mystic, fantasy oraz realizm magiczny.

Krzysztof Paweł Kowalski

ARTYSTYCZNA I UNIKATOWA ODZIEŻ DLA PAŃ, ZAPRASZAM PANIE CENIĄCE EKOLOGICZNY STYL I PANÓW, KTÓRZY CHCIECIBY ZROBIC PREZENT SWOIM PANIOM

Krzysztof Szafrański

Krzysztof Szafrański - Xychopata - samotny żeglarz, poławiacz doznań i kolekcjoner złudzeń.

La Bransoletka

Witam w Zaczarowanym Świecie Hand Made ... przedmiotów pięknych, bajecznie kolorowych, energetycznych i wyjątkowych. Królują rzemienie, tkaniny, łańcuchy ,kamienie naturalne, ozdoby i zawieszki . Wszystkie przedmioty powstały z mojego zamysłu...są wykonane bardzo starannie z dbałością o każdy szczegół. Drobiazg cieszy oko a całość duszę raduje.....to myśl przewodnia mojej twórczości. Tworzę bo lubię, lubię bo kocham tworzyć....codziennie głowa pełna marzeń a marzenia pełne pomysłów....uśmiech na twarzy i radość w oczach to mnie kręci....nakręca całą moją małą egzystencję....więc szyję, przeplatam, nawlekam, zakręcam i jest czar, jest magia....jest życie...

Laura Węgłowska

Jestem absolwentką Liceum Sztuk Plastycznych. Jestem osobą kreatywną próbującą odnaleźć się w różnych technikach rysunkowych i malarskich. Tematyka moich prac jest głównie animalistyczna oraz roślinna. Drobne formy rysunkowe znajdujące się w galerii mogą stanowić świetny prezent okolicznościowy. Zachęcam do zakupu.

Liza Billewicz

Świadoma fotografia niepozornych obiektów.

Łukasz Szostkiewicz

Łukasz Szostkiewicz (ur. 1988 r. Częstochowa). Jestem absolwentem Malarstwa na Wydziale Wychowania Artystycznego w Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. W 2011 roku ukończyłem studia I st. ? dyplom licencjacki z malarstwa sztalugowego w pracowni prof. Mariana Jarzemskiego, specjalizacja dodatkowa Litografia w pracowni prof. Krystyny Szwajkowskiej. W 2012 roku ukończone studia II st. ? dyplom magisterski z wyróżnieniem z Malarstwa sztalugowego w pracowni prof. Mariana Jarzemskiego oraz z Malarstwa w arch. i urbanistyce w pracowni prof. Jarosława Kweclicha. Obecnie jestem asystentem w Muzeum Historii Katowic, gdzie prowadzę autorskie warsztaty artystyczne łączące w sobie tak różne zagadnienia jak historia, ekologia, street art., kostiumologia, czy upcykling. W malarstwie podejmuję temat człowieka, postaci ludzkiej, ale nie w klasycznej formie, lecz przez ukazanie wnętrza człowieka. Deformacja mieszająca się z abstrakcją i wątkami surrealistycznymi to cechy, które charakteryzują moją twórczość. WAŻNIEJSZE WYSTAWY indywidualne: Lekkość bytu ? Centrum organizacji pozarządowych w Katowicach (2017) Artystyczne wizje ? Galeria MUFLON w Ustroniu (2016-2017) Lekkość bytów ? Miejska Biblioteka Publiczna w Siemianowicach Śl. (2016) Przedziwny ? Giszowieckie Centrum Kultury w Katowicach (2015) INDUSTRIADA 2014 i 2015 ? Muzeum Historii Katowic (Dział Etnologii Miasta) w Katowicach-Nikiszowcu Dokąd teraz? ? Seta i Galareta w Częstochowie (2013) Tempus fugit ? Memento mori ? DA Emaus w Częstochowie (2013) Discendi tempus ? Kawiarnia Słodko Gorzki w Częstochowie (2013) Łukasz Szostkiewicz i Jakub Świszczorowski ? Centrum Promocji Młodych w Częstochowie (2011) Melancholijna synteza człowieczeństwa ? DA Emaus w Częstochowie (2011) zbiorowe: Świat w obrazach 2016 ? Pałac Młodzieży w Katowicach (2016) Wystawy przedaukcyjne ? Pragaleria Dom Aukcyjny w Warszawie (2015?2017) KONFRONTACJE 2014 ? Regionalne Towarzystwo Sztuk Pięknych ? Konduktorownia w Częstochowie 23. Ogólnopolski Przegląd Malarstwa PROMOCJE 2013 ? Galeria Sztuki w Legnicy (2013 9. Triennale Małych Form Malarskich ? Galeria Sztuki Wozownia w Toruniu (2013) Ogrody 2013 ? BWA "Zamek Książ" w Wałbrzychu (2013) Silver Warhol ? Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie (2013) Litografia ? Centrum Promocji Młodych w Częstochowie (2012)

M&M Deka

Jesteśmy małżeństwem. Oboje tworzymy. Obracamy się głównie w obszarze malarstwa. Najczęściej malujemy na płótnie, choć niekiedy sięgamy po nieco inne środki czy techniki.

Maciej Chudy

Nazywam się Maciej Chudy. Jestem fotografem. Od czasu do czasu rysuje, maluje olejami i podróżuje po Indiach...

Maciej Jackowski

Rysuje tylko i wyłącznie z pasji i czystej niewymuszonej chęci. Po prostu, jeśli mi się nie chce, lub dany temat się nie podoba, to go nie rysuje. Robię to dla siebie, wartością dodaną i naprawdę cenną motywująca mnie jest to, kiedy jakaś praca osobie trzeciej się spodoba. Tematem moich prac, są przede wszystkim kobiety, i seks. Erotyka. Czasami portrety szeroko rozumiane. Narzędziami które mi towarzyszą, jest gama różnych ołówków oraz długopisy żelowe. Czasami kredka lub inne media - które można rozumieć jako odskocznię.

Madame Qukardka

Lubię robić na drutach. Odpręża mnie to. Mogę robić na drutach po ciemku, z zawiązanymi oczami. Czuję to w palcach. Mam tyle lat praktyki... W życiu jestem inżynierem chemikiem, na poważnym stanowisku. Madame Qukardka to moje drugie życie, incognito, na luzie... Robię szale i kominy, poncza i swetry, naszyjniki, korale , bransolety i kolczyki . Sprawia mi to radość, po prostu.

Magdalena Bycka

Jestem malarzem z zamiłowania. Na przestrzeni ostatniej dekady pracowałam z różnymi artystami wielu narodowości (Duńczycy, Pakistańczycy i Japończycy) i zdobyłam szerokie doświadczenie od strony warsztatowej. Wyznaję ideę dożywotniego samokształcenia i nieustannie śledzę i pochłaniam wszystko co nowe i warte uwagi w malarstwie. Z zawodu jestem psychologiem i orędowniczką inteligencji emocjonalnej oraz psychologii pozytywnej. Malarstwo jest moim jedynym domem. To w mojej pracowni odnajduje swoje ścieżki i swoje miejsca. Moje ekspresje są kumulacją wielu etnicznych podróży: porażającej urbanistyki Londynu, demoniczności nowozelandzkich Maorysów, szklanej pułapki Dubaju, wodnistych kwiatów chińskich galerii, wulkanu kolorów pakistańskiego folkloru, onieśmielających kształtów kenijskich kobiet i nader wszystko głęboko zakorzenionej miłość do polskiego lasu. Wszystkie te miejsca pozostawiły we mnie trwałe ślady. W mojej ofercie znajdziecie Państwo obfite warstwy farby oraz obrazy wylewane, abstrakcje wykonane delikatnym pociągnięciem pędzla, precyzyjne linoryty i prowokatywne kolaże. Brak dosłowności i wyraźnych granic są naturalną ekspresją mojego pojmowania rzeczywistości. Każdy obraz jest osobnym bytem próbującym uchwycić to, co nieuchwytne: ludzką podświadomość, pierwotne pasje, psychologię koloru i siłę symboli. Maluję z myślą o tym, by moje dzieła mogły zabrać moich odbiorców w dalekie podróże, te najpiękniejsze ze wszystkich, czyli kończące się tam, dokąd gna serce.

Magdalena Czajkowska

Artystka, malarka, dekoratorka wnętrz. Zajmuję się artystycznym malowaniem ścian i mebli, dekoracjami wnętrz. Duże znaczenie ma dla mnie kolor i jego oddziaływanie. Prowadzę warsztaty artystyczne i szkolenia. Z miłości do Skandynawii, z doświadczenia w dekoracji wnętrz, z sentymentu do staroci stworzyłam Szvedka design - skandynawski vintage. Jestem związana z organizacjami, których celem jest wspieranie kobiet w ich działalności twórczej, edukacyjnej i społeczno-zawodowej. Maluję. Moje malarstwo to przede wszystkim kobiety. Ulubiona technika to akryl na płycie, chętnie w dużych formatach. wybrane wystawy indywidualne : 2002 - "Moja przestrzeń" - Koszalin 2003 - "Dialog" - Koszalin 2007 - "namiętności" - Sopot 2008 - "gdyby Lichtenstein był kobietą..." - Sopot 2010 - "interpretacja dowolna" - Gdańsk, Sopot 2011 - "kobieta w kulturze" - UG Gdańsk 2012 - "pocałuj się..." - Sopot 2013 - "pocałuj się..." - Wrocław 2016 - "Były, są i będą" - Sopot wybrane wystawy zbiorowe: 2009 - "żegnaj laleczko" - Gdańsk 2011 - "szafa gdańska" - CSW Łaźnia Gdańsk 2011 - "I co się dziwisz?" - Gdańsk IKM 2012 - O'less festiwal - Warszawa 2013 - O'less festiwal - Gdańsk

Magdalena Gajowniczek

W mojej duszy gra współczesność. Jestem młodą kobietą, która tworząc idzie z duchem czasu. Moje prace są przejrzyste , nowoczesne i minimalistyczne. Doskonale pasują do nowocześnie urządzonych pomieszczeń, nadając im wyrazistości, charakteru.. Gorąco polecam każdemu , kto ceni oryginalność i niepowtarzalność.

Magdalena MacNiallais

Jestem atrystka mieszkajaca w Slowenii. Tutaj tworze i wystawiam swoje obrazy w galerii w Breg kolo Majsperku. Przynaleze rowniiez do tutejszego klubu artystow. Moje obrazy odzwierciedlaja moje emocje ktore staram sie przekazac za pomoca kolorow. Pracuje w technice akrylowej lub mieszanej. Moje obrazy byly wystawiane w Luxemburgu, Holandii, Szwajcarii i Niemczech gdzie mieszkalam i tworzylam. Zapraszam do mojej galerii :)

Magdalena Walulik

Malarstwo to moja pasja, której poświęcam każdą wolną chwilę. Posługuję się tradycyjnymi technikami - olejną i akrylową, ale wypracowałam sobie także własną technikę mieszaną, która nadaje obrazom koloru i głębi. Lubię malować pędzlem ale również szpachelką malarską, na podobraziach płóciennych i płytach hdf. Maluję od ok. dziesięciu lat. Od około trzech lat wystawiam obrazy olejne na sprzedaż. Przedtem wiele lat pracowałam jako tłumaczka i copywriter w korporacji, ale na szczęście już nie muszę. Przez wiele lat malowałam różne motywy, wielu obecnie już nie maluję. Dziś koncentruję się na postaciach kobiet, zwierząt, martwej naturze. Inspirują mnie ludzie, życie codzienne, wielcy mistrzowie malarstwa. Kocham żywe, czyste kolory.