Eve-Jank

Wszystkie moje prace są pomysłami autorskimi. Nigdy nie korzystam z gotowych wzorów. Inspiracją dla mnie są filmy przyrodnicze,bajki. Wykonuje maskotki na specjalne zamówienia. Dając w prezencie mój wyrób masz 100% pewność, że dajesz coś oryginalnego i niepowtarzalnego.

Ewa Gadnicka Włodarczyk

Jestem absolwentką Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych wydziału Grafiki. Dyplom w pracowni Litografii i Plakatu obroniłam w 1987 roku. Maluję, rysuję, tworzę grafikę warsztatową. Zajmuję się również realizacjami sakralnymi, piszę także ikony kanoniczne. Moje prace prezentuję na wystawach indywidualnych i zbiorowych, są dostępne w Galeriach w Polsce oraz znajdują się w kolekcjach prywatnych. Jestem członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków, oraz Stowarzyszenia Pastelistów Polskich.

Ewa Mościszko

Ewa Mościszko pochodzi z Lubina. Artystka malarka i grafik, studia podyplomowe ASP Wrocław, także filolog j. niemieckiego i kilkukrotna medalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata w Teakwondo ITF. Malarstwem zainteresowana od najmłodszych lat. Pierwsze nagrody zdobyte w wieku 15 lat w dolnośląskim konkursie malarskim "Zabytki Dolnego Śląska" - 1 miejsce. Do malarstwa powróciła w wieku 26 lat , po zakończeniu kariery sportowej. Obecnie maluje naturę, zwłaszcza zwierzęta, chcąc przedstawić przede wszystkim pozytywne emocje i uczucia . Od roku 2015 prace jej wystawiane sa na sprzedaż w Domu Aukcyjnym Ostoya w Warszawie. Poza tym wykonuje projekty graficzne na odzież, pościele i asortyment wyposażenia wnętrz.

Ewelina Wajgert

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, specjalizuję się w ilustracji i linorycie. Tworzenie jest dla mnie radością, bawię się różnymi technikami, wykonuję przedmioty zdobiące człowieka i jego najbliższe otoczenie. Wszystko według własnego projektu.

Fafreto

Farwa

Galeria i Pracownia Kaszubskiego Designu. Tradycja i nowoczesność w przedmiotach takich jak Biżuteria, akcesoria, ubrania i przedmioty wnętrzarskie i edukacyjne przy użyciu różnych technik. Warsztaty artystyczne, gdzie spotykamy się z kulturą i tradycją kaszubską dostosowane do wieku uczestników

FiO

W pracowni FiO powstają rzeczy tworzone moim sercem z dużą dawką pasji .Szyję, filcuję,maluje .......Torebki i sale powstają w pojedyńczych sztukach i nie są powtarzane ,bo przecież chodzi o unikatowość .

Fotoklimat

Zajmuję się fotografią kreatywną i artystyczną, wykorzystując w nich swoje doświadczenia malarskie. Preferuję kwadratowe kadry. Sprzedaję limitowane edycje, najczęściej 30 egzemplarzy, w formatach do 60x60cm. Ilustrowałem kilka okładek miesięcznika "Charaktery", moje prace - w formie pocztówek - można też kupić w EMPiK-ach. Mam na koncie ponad 20 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą. Fotografie drukowane są na profesjonalnym papierze Canon Lustre (gramatura 250g/m.kw.). Producent gwarantuje jego 70-letnią wytrzymałość. Na życzenie klienta mogę zamówić oprawę.

Gagat

Wszystkie sprzedawane przez nas przedmioty to stuprocentowe rękodzieło. Każdy element biżuterii został wykonany w naszej pracowni tradycyjnymi technikami, takimi jak: ręczne grawerowanie, emalierstwo, wire-work oraz metaloplastyka. Mamy nadzieję, drogi Kliencie, że znajdziesz w naszym sklepie coś co Cię urzecze. Coś wyjątkowego dla siebie lub kogoś Ci bliskiego.

Galeria LiMaRt

twórczość jest wyobraźnią wyzwoloną

Gaul Designs

Projektujemy i produkujemy artykuły do dekoracji wnętrz takie jak : poduszki dekoracyjne, podkładki, bieżniki, kubki, fartuszki. a ostatnio także zajęliśmy się modą , szyjemy torby oraz spódnice. Wszystkie nasze artykuły są najwyższej jakości, wszystkie zaprojektowane i uszyte w naszej pracowni, a ich autorskie wzornictwo i kolorystyka sprawia, że są wyjątkowe i niepowtarzalne.

GoDeco

Rękodziełem zajmuję się już kilka ładnych lat. Zaczęło się od pasji, a przerodziło się w sposób na życie. Swoje małe atelier gdzie tworzę coraz to nowe dzieła ulokowałam w domu. To tam powstają moje prace i tam spędzam praktycznie cały swój czas. Największa przyjemnością jest dla mnie to, że pomimo tego, że nie skończyłam żadnej Akademii Sztuki, to jednak moje prace są doceniane nie tylko w Polsce ale również zagranicą. Na swoim koncie mam kilka pokazów mody które są dla mnie wielką dumą. Zapraszam do kontaktu :)

Grażyna Dzięcioł

Jestem absolwentką Liceum Plastycznego w Warszawie. Posługuję się różnymi technikami, ale ulubionymi pozostają malarstwo olejne i rysunek piórkiem.

Grażyna Małkiewicz

Artystka współpracuje ze sklepem Haloart od 2012 r. Sprzedaje głównie rysunki, grafiki, malarstwo. Jej prace są eleganckimi, ciekawymi przedstawieniami ludzi i zwierząt. Wszystkie wykonane są na materiałach najwyższej jakości, a kunszt malarski poprzedzony wykształceniem na Akademii Sztuk Pięknych i wieloletnim doświadczeniem sprawia, że oferowane dzieła są na najwyższym poziomie technicznym i artystycznym. Każda praca jest niepowtarzalna! Najlepszą gwarancją są opinie zadowolonych klientów.

Grażyna Potocka

Grażyna Potocka . Uczyłam się rysunku i malarstwa na zajęciach prowadzonych w Szkole Plastycznej im.Jacka Malczewskiego.Uczęszczałam także na kursy rysunku i malarstwa w Polsce i USA. Malarstwo jest moją pasją.Staram się dodawać wyrazu,subtelności i oryginalności,by magia piękna i uczuć przyciągała wzrok na długo oglądających. Maluję intuicyjnie.Każdy obraz powstaje tu i teraz i jest efektem wewnętrznego kompromisu, możliwego na dany moment.Obrazy są moim pamiętnikiem.Zdarza się,że ludzie chcą wiedzieć co miałam na myśli tworząc obraz.Uważam,że obraz musi mieć w sobie jakąś magię tajemniczości,którą odbiorca będzie odkrywał każdego dnia po kawałku.Wszak w obrazach najcenniejsze,to magia koloru ,kształtów,niedopowiedziane myśli i ładunek emocjonalny,który wzbudza wiele pozytywnych przeżyć u odbiorców. Maluję farbami olejnymi na płótnie, martwe natury, kwiaty oraz polskie pejzaże. Obrazy wchodzą w skład prywatnych kolekcji w większości w Polsce, jak również w Stanach Zjednoczonych, Kanady,Australii,Austrii i Ukrainy.

halo-pracownia

Do końca tygodnia można negocjować ceny wszystkich produktów ( komunikator ze strony wybranego produktu. Uzgodnień proszę dokonywać przed złożeniem zamówienia Haloart to marka pod którą tworzymy oryginalne ubrania i dodatki. Projekty powstają w naszej pracowni. Z dzianiną pracujemy od 1989 r, przemieszczając się na przestrzeni czasu od dużej produkcji w kierunku małych kolekcji i pojedynczych wzorów. Tworzymy rzeczy, których adresatkami są kobiety szukające swego wizerunku na skrzyżowaniu mody i indywidualizmu. Korzystamy z dobrych gatunkowo przędz i materiałów, które sprowadzamy z Włoch, Francji i Niemiec. Nasze produkty sprzedawane są wyłącznie w sieci. Zapraszamy do obejrzenia całej galerii.

Handmade by Marzena

Z zawodu jestem ekonomistką, jednak częste naprawy drewnianych zabawek dla synka (taki wiek) odkryły we mnie pasję do tworzenia czegoś od podstaw z drewna. I w ten sposób doszłam do zegarów. Wykonuję drewniane zegary z desek i plastrów będące moimi autorskimi projektami. Zegary wykonuję tylko z naturalnego drewna najwyższej jakości, które zachowuje swój naturalny wygląd. Poprzez wykonanie ręczne oraz stosowanie technik tradycyjnych uzyskuję jedyny i niepowtarzalny charakter moich produktów. Moje produkty stanowią idealną alternatywę dla wszech obecnie produkowanych zegarów plastikowych i drewnopodobnych. Zegary, które wykonuję są stylowe i doskonale pasujące zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz ( biur, recepcji, salonów, loftów, kuchni ).

hanutka

Powiew piękna, Kropla radości, Szczypta magii, Odrobina duszy mej...

HokaCraft

Staramy się żyć i tworzyć w imię zasady "zero waste" i "less waste". Dla tego w HoKaCraft: upcykling -ujemy, recykling - ujemy, przetwarzamy i wykorzystujemy to co mamy, zbieramy, zmieniamy, na później odkładamy, nie marnujemy, rysujemy, projektujemy, wycinamy, stemplujemy. Lubimy drewno, kochamy przyrodę która znajduje miejsce w naszych pracach. Szukamy inspiracji w otaczającym nas krajobrazie, ludziach, zdarzeniach. HoKaCraft to dwie mamy które próbują swoich sił z różnymi technikami. W chwili obecnej jest to linoryt. Nasze pracownie zlokalizowane są w loggiach dwóch starych kamienic. Pełno tu stempli, dłut, gałązek, gąbek, słoików z farbami (same uzyskujemy potrzebne kolory mieszając podstawowe barwy) i innych tylko nam znanych artefaków.

home variety

filcowe rozmaitości dla wnętrza.......................