• Pierrot z różą

  Pierrot z różą (proj.: Włodek Rybacki)

  Właśnie zaprzyjaźniam się już z moją Pierrotką, bo tak ją nazywam. Wiem, że przesyłka była już wczoraj, ale poczta Polska....... To jest ten rysunek, którym zachwyciłam się jakiś czas temu. Teraz dołączy do mojej niewielkiej galerii. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam

  17.06.2021, Elżbieta
 • Kardigan zapinany

  Kardigan zapinany (proj.: Krzysztof Paweł Kowalski)

  Piękny projekt i wykonanie, niepowtarzalny styl artystowskiej cyganerii. Kojarzy się z przyrodą, leśnym mchem, wrzosowiskami. No i naturalność tkaniny, nawet guziki są inne, miękkie jak utkane ! Świetnie wygląda na kontrastowo jasnym tle t-shirtu lub białej koszuli czy jasnej, letniej sukienki. Polecam szczerze.

  08.06.2021, alicja
 • Tarcza Wikinga

  Tarcza Wikinga (proj.: Moje MW)

  Pierscionek rewelacyjny-bardzo oryginalny,starannie wykonany,niepowtarzalny-dla osob lubiacych wyroznic sie z "tłumu".POLECAM!!!!!!DZIEKUJE!!!!!!!!

  01.06.2021, Baba
 • MUZYK

  MUZYK (proj.: Tadeusz Wujczyk)

  Dziękuję Autorowi za tę piękną rzeźbę. Jest przeznaczona na prezent więc nie przywiązuję się do niej... Ale to, co z niej emanuje to elegancja i prostota, drewno szlachetne, odpowiednio starannie wykończone, postać grajka trochę kubistyczna, przez co całość jest dość nowoczesna. Zaś forma przydrożnej starej kapliczki, otaczającej muzyka dodaje nieco swojskiego, znajomego ciepła. Niezwykle wyważone i wysmakowane dzieło. Paczka bardzo starannie i troskliwie przygotowana.

  25.05.2021, alicja
 • AKT01

  AKT01 (proj.: Kamila Lenska)

  Obraz jeszcze piękniejszy na żywo niż na zdjęciach!!! A Pani Kamila Lenska to uosobienie jej dzieł!!!

  11.05.2021, Aleksandra
 • GRAFIKA 156 - macierzyństwo

  GRAFIKA 156 - macierzyństwo (proj.: Maja Gajewska)

  To nie pierwszy mój zakup u p. M. Gajewskiej. Niezmiennie piękna i wysmakowana grafika, będzie przypominać obdarowanym o narodzinach dziecka. Przesyłka szybka i świetnie zabezpieczona. Polecam tą Artystkę.

  11.05.2021, Beata
 • Natura III

  Natura III (proj.: halo-pracownia)

  Przepiękna bluzka, wykonana z dbałością o szczegóły, miękki materiał, idealnie dopasowana, do tego piękny upominek w paczce :) Polecam!

  07.05.2021, Joanna
 • DANIOŁ JEJMOŚĆ

  DANIOŁ JEJMOŚĆ (proj.: Dana Richter)

  Najbardziej charakterny ze wszystkich moich aniołów. Taka pańcia, jejmość rozpostarta na szeroko rozłożonych skrzydłach jak kwoka. Pewna siebie, zasobna w ozdobną broszę, nosi dumnie swoje loki-fioki. Cudowna, mieszczańska gospodyni domowa, można powierzyć jej pilnowanie domu, na pewno nic nie umknie jej praktycznej uwadze. Reasumując, Autorka ma ogromy talent i wyobraźnię twórczą. Anioły przesycone są poezją ale i poczuciem humoru, czasem na granicy lekkiej ironii - i dobrze ! Nie są natomiast przesłodzone i pozostawiają pole do własnych interpretacji nie narzucając ich z góry. Można było obawiać się twarzyczek aniołów, ale nie, są nie za duże, nieprzerysowane i ok. Wyrażam swój zachwyt i podziw dla Artystki, polecam każdemu miłośnikowi niebanalności.

  07.05.2021, alicja
 • DANIOŁ WYMYKAJĄCY SIĘ KONWENCJOM

  DANIOŁ WYMYKAJĄCY SIĘ KONWENCJOM (proj.: Dana Richter)

  Ten anioł był moim pierwszym wyborem ze wszystkich 4 aniołów. Rustykalny, chłopski, jak strach na wróble wyciepany ze starej sztachety, stoi mocno na szeroko rozstawionych nogach, swoją aureolę niesie jak sierp lub kosę do żniw, taki dumny w swojej biedzie i taki wspaniały !!! Mocno przemawia i dobrze komponuje się w wielu miejscach domu.

  07.05.2021, alicja
 • DANIOŁ LA DEMOISELLE

  DANIOŁ LA DEMOISELLE (proj.: Dana Richter)

  Drugi z moich aniołów, zgodnie ze swoim imieniem, prawdziwa młoda dama, o b. wdzięcznej sylwetce, trochę tajemnicza, jakby z lat 20 XX w. , chyba otarła się o Paryż i dzielnice bohemy, bardzo ujmująca i rzecz jasna zachwyca ! Dobrze komponuje się z innymi muzami....

  07.05.2021, alicja
 • DANIOŁ IN BLU

  DANIOŁ IN BLU (proj.: Dana Richter)

  Przyleciały wszystkie 4 anioły, w tym i ten. Piękny, pasowałby do wielu wnętrz, trochę świetlisty ale o wyrazistych, rzeźbiarskich formach, bardzo subtelny w kolorystyce, jeszcze nie opowiedział o sobie wszystkiego.

  07.05.2021, alicja
 • W wężowej skórze

  W wężowej skórze (proj.: Moje MW)

  Piekny !!! Jestem Bardzo zadowolona z zakupu Polecam serdecznie wykonawce !!! Z powazaniem Edyta z Stockholmu

  30.04.2021, Edyta
 • BALETNICA 2

  BALETNICA 2 (proj.: Justyna Zielonka)

  Praca świetna - przesyłka bardzo szybka i profesjonalna zdecydowanie polecam

  30.04.2021, Michał
 • pory roku/LATO/ zamówienie dla Pana Rob

  pory roku/LATO/ zamówienie dla Pana Rob (proj.: Magdalena Bycka)

  Jestem bardzo zadowolony z obrazów. Polecam.

  25.04.2021, Robert
 • Koń

  Koń (proj.: Magdalena Weber )

  Obraz jest przepiękny. Nie mogę się napatrzeć. Świetny kontakt z Panią Magdaleną Weber, która jest utalentowaną artystką i miłą osobą. Super sklep.

  22.04.2021, Anna
 • DANIOŁ NIEOCZYWISTY

  DANIOŁ NIEOCZYWISTY (proj.: Dana Richter)

  Świetny kontakt, przesyłka starannie zapakowana. A prace mówią same za siebie. Gorąco polecam!

  22.04.2021, Damian
 • Once upon a time

  Once upon a time (proj.: Wojciech Matuszny)

  Obrazy Pana Wojciecha opowiadają historię, każdy inną. Budzą wspomnienia i skłaniają do refleksji. Kontakt z Artystą jest przyjemnością, obdarzony dużą kulturą Artysty i wrażliwością. Sama realizacja zakupu jest bardzo profesjonalna.

  19.03.2021, ASA Sp. z o.o. Joanna
 • Danioł z kwiatem

  Danioł z kwiatem (proj.: Dana Richter)

  Danioł i Anioł od Pani Danuty jakich jestem szczęśliwą posiadaczką urzekają nie tylko oryginalnością, ciekawym pomysłem ale też i duszą, którą Artystka w nie tchnęła. Wraz z Nimi przybywa dobra energia Pani Dany. Kontakt z Artystą jest przyjemny i precyzyjny. Polecam każdemu miłośnikowi anielskości.

  19.03.2021, ASA Sp. z o.o. Joanna
 • Aniołek harmonijkarz

  Aniołek harmonijkarz (proj.: Aleksander Makarski)

  Po prostu... super.

  13.03.2021, Marek
 • Aniołek witrażowy piłkarz

  Aniołek witrażowy piłkarz (proj.: Aleksander Makarski)

  Genialna, ręczna robota.

  13.03.2021, Marek