Jola Karczewska-Mełnicka

Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, zajmuję się projektowaniem biżuterii i oświetlenia.

Jola Placzyńska

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w cieszyńskim Instytucie Sztuki. Zajmuje się malarstwem sztalugowym olejnym i akrylowym oraz ikonopisaniem. Jej prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą, głównie w Anglii, Niemczech, Francji, Czechach, Słowacji i Stanach Zjednoczonych. Ma na swoim koncie liczne wystawy zbiorowe i indywidualne.

Jolanta Adamiec

Jestem absolwentką Liceum Plastycznego w Nowym Wiśniczu.Studia wyższe ukończyłam w Krakowie, na Uniwersytecie Pedagogicznym, Wydział Sztuki.Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuję -projektując,dekorując i ucząc. Wystawy: -,,Zimowy Salon Artystyczny'' Kraków 2014 wystawa zbiorowa -Wystawa indywidualna Klub Kultury Wróblowice 2015 - Wystawa indywidualna pt.,,Spacer ulicami Krakowa" Magistrat, Kraków 2016 -Wystawa indywidualna pt.,,Światło , cień i szarości" Centrum Kultury ul.Sokolska13,Kraków 2017 -Wystawa indywidualna pt.,,Miejskich uliczek czar" Klub Kultury Soboniowice Kraków 2018

Jolanta Bułczyńska

Z wykształcenia jestem muzykiem, z zamiłowania malarką. Sama odkrywam świat farb i perspektyw. Urzeka mnie piękno polskiego krajobrazu, polne drogi, delikatne polne kwiaty, brzozy z rozwianymi włosami, drzewa w zielonych sukienkach. Przyglądam się ludziom. Patrzę w oczy zwierzakom. Zachwyca mnie zabytkowa architektura. Uwielbiam morskie fale, kolorowe kurty, strzeliste żagle. O tym wszystkim myślę. O tym wszystkim chcę opowiadać farbami. Inspiracją do powstania obrazów są zazwyczaj drawskie krajobrazy. Często podróżuję po okolicy i fotografuję ciekawe miejsca. Najbardziej interesuje mnie impresjonizm. Zachwycają mnie dzieła takich mistrzów jak: Edgar Degas, Vincent Van Gogh, Claude Monet, August Renoir, Edouard Manet. Pracownie prowadzę od 1994 roku a pierwsze moje prace powstały w 1988 roku. Moje obrazy znajdują się w wielu galeriach na świecie. W Niemczech, Francji, Stanach Zjednoczonych, Tunezji. Sprzedaję swoje prace w galeriach w Warszawie, Szczecinie, Gdańsku, Kołobrzegu, Międzyzdrojach, Poznaniu. Brałam udział w kilku zbiorowych wystawach w Polsce i w Niemczech.

Jolanta Krawiec

MOJE PRACE PRZEPEŁNIONE SĄ PASJĄ, PEŁNE MAGICZNYCH I NASTROJOWYCH HISTORII, W NICH ZNALAZŁY SWÓJ DOM INTRYGUJĄCE I URZEKAJĄCE OPOWIEŚCI O MNIE SAMEJ, MOJA SPOWIEDŹ Z WNĘTRZA SERCA, TO PRZESTRZEŃ TAJEMNIC I ZAGADEK BYTU ZAKLĘTA W OBRAZIE, TO PROJEKCJA ZE ŚWIATA FANTAZJI, WIZJI, KTÓRE TRZEBA KONTEMPLOWAĆ W KĄCIE REFLEKSJI I WPATRZYĆ SIĘ CZULE W TEN KAWAŁEK ŚWIATA MOJEJ MOWY I MILCZENIA. ZAPRASZAM DO MOJEGO ŚWIATA...

Jolanta Więcław

Jolanta Więcław (ur. 1976 r. w Tarnowie) Tworzy analogowe kolaże, zajmuje się rysunkiem, malarstwem, fotografią, sztuką książki. Brała udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych, krajowych i międzynarodowych. Laureatka konkursów plastycznych, fotograficznych i poetyckich. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie (wystawiennictwo), Studium Reklamy w Krakowie (specjalista ds. organizacji reklamy), Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego (dyplom w pracowni rysunku Doroty Jajko-Sankowskiej) i Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie (dyplom z wyróżnieniem w pracowni malarstwa Romualda Oramusa).

julia kurek

...lubię zapach świeżo-malowanych obrazów, cieszę się nimi gdy powstają, a później zawsze gdzieś wędrują...

Justyna Zielonka

Maluję i rysuję od chwili gdy nauczyłam się trzymać kredki w dłoni.Całe moje życie to sztuki plastyczne w różnych odsłonach, próbuje pokrewnych dziedzin ale zawsze wracam do malarstwa. Uczyłam się malowania w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie, potem było Projektowanie Ubioru w Krakowie oraz Formy Przemysłowe na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Kocham ekspresjonizm i impresjonizm, moje obrazy są zlepkiem tych dwóch miłości. Światło i ruch to życie które chcę pokazać przez kolor i strukturę obrazu...

Kalisz made

Kalisz made

Kamil Kowalski


Ten Sprzedawca nie wystawia aktualnie żadnych produktów.

Kamil Mąkosza

Fotografia dla każdego jest czymś innym. Dla mnie to sztuka i pasja. Osobisty język w którym przedstawiam otoczenie tak jak je postrzegam. Najbardziej upodobałem sobie fotografie podróżniczą, dzikiej przyrody oraz miasta, w którym mieszkam.

Kamila Lenska

Zajmuje się malarstwem i rysunkiem. Dominuje czysta abstrakcja łącząca warstwę symboliczną z wizualną. Tematem moich prac jest także człowiek; jego cielesność, erotyzm. Wybór i zakup obrazu do wnętrza powinien być traktowany z większą powagą oraz starannością niż zakup mebla. Nie warto decydować się na najbardziej banalne i najtańsze rozwiązania, czyli reprodukcje popularnych obrazów. Inwestycja we własny gust oraz dobrą aranżację wnętrza jest opłacalna. Obraz będzie cieszył oko przez lata, a nawet pokolenia, a wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru.


Ten Sprzedawca nie wystawia aktualnie żadnych produktów.

Kamila Lipka

Ukończyłam architekturę krajobrazu. Od zawsze interesowałam się sztuką, architekturą i grafiką. Obecnie tworzę obrazy głównie alwarelami lub akrylami i grafiki, zajmuję się również tworzeniem wizualizacji z zakresu architektury krajobrazu.

Karolina Brzozowska

Rysunki wykonane ołówkiem na papierze w latach 1997 - 2015. Formaty A5-A4.

Karolina Kaczmarek

Sztuką jest dla mnie otaczający mnie świat, na który staram się patrzeć "szerzej". Choć jestem dopiero na początku przygody ze sztuką wierzę, że uda mi się dotrzeć daleko. Tworzę nie tylko dla siebie, ale dla innych, by zobaczyli coś, co widzę ja...

Karolina Skórska

Witaj na mojej stronie, Nazywam się Karolina,i jestem artystą samoukiem. Moją przygodę z akwarelą zaczęłam w 2015 roku, i od tego czasu jest to moje ulubione medium. Uwielbiam jej lekkość, spontaniczność a także niesamowite możliwości przedstawienia kolorów, jakie daję przez możliwość malowania warstwami. Oprócz akwareli często sięgam po gwasz, tusz czy kredki. Dziękuję za zainteresowanie moją sztuką, i mam nadzieję że któryś z moich obrazów przypadnie państwu do gustu.

Kasia Fiałkowska

Rysuję z plamy w Bielsku-Białej. Moją "specjalnością" jest rysowanie i malowanie z plamy. Plamy powstają głównie z kawy lub herbaty i mają różne odcienie. Plama stanowi dla mnie sporą inspirację (podobnie jak chmury w dzieciństwie bardzo pobudza wyobraźnię). Często też myślę o swoich pracach jako ilustracjach. Z wykształcenia jestem inżynierem środowiska ale w moim życiu zawsze istniał pierwiastek artystyczny. Równolegle z pracą zawodową szkicowałam i malowałam obrazy, które ku mojej radości zawsze znajdowały właścicieli.

Katarzyna Dehon

Dzień dobry, Maluję od niedawna, ale kocham to robić. Moje prace to głównie pejzaże olejne oraz arylowe. Kalisz jest moim rodzinnym miastem, wystawiam moje prace w tzw. Galerii Bezdomnej oraz podczas święta ulicy Niecałej. Moje obrazy można również zobaczyć w prywatnych gabinetach lekarskich na ul. Polnej w Kaliszu. Zapraszam serdecznie !


Ten Sprzedawca nie wystawia aktualnie żadnych produktów.

Katarzyna Jachimowicz-Tonetto

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi, wydziału Artystycznej Grafiki Komputerowej, specjalizacja Grafika Artystyczna. Dyplom w pracowni prof. Marka Herbika uzyskałam w 2013 roku. Od zawsze jestem związana ze światem sztuki, w przeszłości jako organizator, a obecnie twórca. Aparat fotograficzny jest dla mnie jak pędzel malarski. Obrazy powstają z jednego idealnego kadru inspirowanego przez stan umysłu i ducha w danej sekundzie. Sztuka jest dla mnie fascynującą przygodą, której zakończenie za każdym razem jest niespodzianką. Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami łączącymi realizm fotografowanego obiektu i abstrakcję uzyskanej formy. Zobaczymy fragment otaczającego nas świata, widoki dostępne dla każdego, bo tylko od naszego skupienia, wrażliwości i gotowości na przyjęcie tego co otoczenie nam oferuje, zależy czy dostrzeżemy piękno w sytuacjach z pozoru pospolitych i banalnych. Wystawy indywidualne: Galeria z @ w Łodzi 06.-08. 2009 - ?Moje wyspy? Galeria Charlie w Łodzi 09.-10.2011 - ?Moja droga do?? Galeria Verte w Łodzi 11-31.07.2013 ? ?Ślady pamięci?

Katarzyna Kamińska - ART

Z wykształcenia jestem projektantką biżuterii. Projektowana przeze mnie biżuteria powstaje z pasji tworzenia i poszukiwania piękna, a także z miłości do oryginalnych kształtów. Projektowanie daje mi dużo radości i przynosi nowe pomysły do zrealizowania. Prezentowane obiekty zrodziły się w procesie artystycznych poszukiwań nowych form i eksperymentów.