Katarzyna Radzka

Rysuję przy pomocy pasteli suchych, węgla i ołówka; maluję farbami akrylowymi. Tworzę również portrety na zamówienie oraz krótkie serie reprodukcji moich prac sprzedawane w szklanych ramach z dołączonym passe partout. Zapraszam do świata barw. :)

Kateryna Honcharenko

Tworze dla ludzi z dobrym sercem i dobrym smakiem. Jestem absolwentką kierunku Architektura wnętrz, mimo tego, oprócz pracy zawodowej maluję obrazy i prowadzę blog. Jestem wielbicielką techniki akwarelowej, przezroczystej i lekkiej, uważam że takie obrazy świetnie prezentują się zarówno we wnętrzach z klasyczną nutą jak i w tych współczesnych. Z dużym szacunkiem podchodzę do rysunku ołówkiem, węglem bądź pastelami. Inspiruje mnie sztuka antyczna, styl Secesyjny i Art deco. Zapraszam do zapoznania się z moim pracami.

KEIT

Projekty autorskie oraz popularne obrazy Katarzyny Kołomańskiej zaklęte w unikatowej sztuce użytkowej. Doceniane za oryginalność, rozpoznawalne z miniatury, wykonane z sercem i starannością. Możesz także wyczarować coś na zamówienie - odważ się na zabawę z ulubionym wzorem i formą. Nietypowy format? Inna tonacja? Napisz do mnie, a wykonam Coś specjalnie dla Ciebie.Bezwzględny zakaz kopiowania, powielania lub wykorzystywania wzorów Copyrightˆ KEIT 2005-2017.

Klaudia Jaszczuk

W sztuce nie szukam niczego co łatwe, czy przyjemne tylko szukam tego co prawdziwe, wartościowe co za tym wszystkim idzie, czegoś co ma sens.

Konrad Ziółkowski

Konrad Antoni Ziółkowski -Artysta zajmujący się rzeźbą współczesną oraz multimediami. Urodził się w 1981r. w Strzelinie. W roku 2006 ukończył z wyróżnieniem Akademie Sztuk Pięknych we Wrocławiu, w pracowni rzeźby prof. Zbigniewa Makarewicza. W czasie studiów członek nieoficjalnej grupy artystycznej "El nino". Głównym tematem jego pracy dyplomowej była kompozycja postkubistyczna oparta na motywie człowieka. Dyplom stanowił próbę połączenia multimedialnych środków przekazu z rzeczywistą formą przestrzenną jaką stanowiły rzeźby.Był również efektem poszukiwań nowych środków,

Krystyna Ciećwierska

Jestem absolwentką Instytutu Wzornictwa w Koszalinie, posiadam tytuł magistra sztuki. Maluję głównie abstrakcje farbami akrylowymi, techniką mieszaną, moje obrazy są bardzo fakturalne i wszystkie zabezpieczone werniksem. Podłożem moich prac są: płótno, deska, płyta i inne typu ratan, bambus itp.Wszystkie wykonane są bardzo starannie, często oprawione w ramy aluminiowe, drewniane lub zamalowane brzegi, praktycznie wszystkie są gotowe do powieszenia .

Krystyna Mąkosza

Obraz to przekaz, sposób komunikacji to, to czego nie można ująć w słowach. Należę do Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków. Ukończyłam Akademię Otwartą na warszawskiej ASP Swoje prace prezentowałam na wystawach: "Struktura w malarstwie" wystawa indywidualna - wrzesień 2013 Warszawa Ogólnopolska zbiorowa wystawa "Kobieta"- Marzec 2014 Wystawa "Okiem Pędzlem Słowem". Październik 2014. Przegląd twórczości "Talent Pasja Intuicja" Listopad 2014. Wystawa "Pod Okiem - Malarstwo i ceramika" - Listopad 2014 "Malarstwo i fotografia z nutą poezji". Luty 2015 Wystawa ?Kobieta jest tajemnicą? Marzec 2015 Wystawa indywidualna "Od pokazu do obrazu" Warszawa 2015 Wystawa zbiorowa ?Kobieta wielkie Piękno? Raszyn 2016 Wystawa indywidualna "Jesteśmy" Warszawa 2017 Wystawa "Szmaragd i malachit" Piastów 2017 Wystawa "Kobiece światoprzestrzenie" Warszawa 2017 Wystawa "Inspiruje mnie Salvador Dali" Piaseczno 2017 Wystawa "Talent Pasja Intuicja" Pruszków 2017 Wystawa "Dwa Światy" Warszawa 2018 Lubię tworzyć. Moje ulubione farby to farby olejne. Kiedy poznałam tą dziedzinę sztuki stała się ona moja pasją.Lubię malować, przekazywać nastrój, bawić się przestrzenią, utrwalać ulotne chwile.

Krystyna Mościszko

Krystyna Mościszko ur.26.04.1948 we Wierzbicach, woj. dolnoślaskie. z wykształcenia mgr Rehabilitacji Ruchowej. pasjonatka malarstwa dawnego i współczesnego , szczególnie architektury Wschodu, Włoch, Polski i Chin. od 20 lat maluje czynnie architekturę oraz wykonuje prace szydełkowe. swoje prace wystawia głównie w galeriach internetowych.

Krystyna Siwek

Moje rysunki determinują bimorficzne kształty wyrażające złożoność relacji międzyludzkich i emocji. Rysuję głównie tuszem na papierze akwarelowym. Eksperymentując z kaligrafią stworzyłam świadomy cykl prac nawiązujący do relacji międzyludzkich. Zanurzając w tuszu emocje nadałam im formę, która jest charakterystyczne dla mojej twórczości.


Ten Sprzedawca nie wystawia aktualnie żadnych produktów.

Krzysztof Bobrowski

Zajmuję się malarstwem akwarelowym, akrylowym, olejnym oraz rysunkiem. Prace artysty były prezentowane w USA, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Nowej Zelandii. Z licznych wystaw i konkursów zbiorowych w których brał artysta warto wymienić: International Pastel Open Exhibition New York 2006 oraz XVI International Watermedia w Pueblo Colorado 2009. Otrzymał wyróżnienie (tzw. Special Recognition) na wystawie poświęconej portretowi w UpstreamPeopleGallery w Stanach Zjednoczonych: W Warszawie były organizowane 3 wystawy dedykowane sztuce artysty, w tym 2 obejmujące całokształt twórczości oraz wystawa pasteli poświęcona specyficznie tańcowi flamenco. W 2017 r. prace były prezentowane w Tel Avivie, Nowym Jorku i Wisconsin. W kwietniu i maju 2019 mój obraz był prezentowany na wystanie sztuki abstrakcyjnej w Nowym Jorku.

Krzysztof Grabowski

Jestem absolwentem Warszawskiej Szkoły Reklamy w specjalizacji "Realizacja TV i filmowa", a przede wszystkim entuzjastą form audiowizualnych i wszystkiego co związane z ruchomym, jak i nieruchomym obrazem. Specjalizuję się w montażu wideo, animacji i fotografii. Byłem uczestnikiem kilku międzynarodowych warsztatów filmowych i mediowych. W tej chwili wracam do pasji fotografii i malarstwa,. Staram się cały czas szlifować swój warsztat i umiejętności. Malowanie daje mi ogromną satysfakcję, jednak z racji swojego perfekcjonizmu, prace wykonuję dość powoli. Chcę, aby były jak najlepiej dopracowane.

Krzysztof Krawiec

Ukończyłem PLSP im. P.Michałowskiego w Rzeszowie. Studia na ASP w Poznaniu. Dyplom w 1998 roku u prof. Zbigniewa Lutomskiego oraz w Pracowni Typografii i Ilustracji u prof. Grzegorza Marszałka.Zajmuje się malarstwem, grafiką, ilustracją oraz rysunkiem. Mam na swoim koncie sporo wystaw indywidualnych min. w Mielcu, Rzeszowie, Sandomierzu, Przemyślu, Krakowie, Poznaniu oraz w ramach XVIII Międzynarodowego Festiwalu Fantastyki na Zamku w Nidzicy. Jestem autorem kilkudziesięciu okładek i ilustracji do książek, periodyków, tomików poezji i płyt CD, w tym ilustracji do książek dla dzieci. Ulubionym stylem to niewątpliwie surrealizm, esoteric, mystic, fantasy oraz realizm magiczny.

Krzysztof Paweł Kowalski

ARTYSTYCZNA I UNIKATOWA ODZIEŻ DLA PAŃ, ZAPRASZAM PANIE CENIĄCE EKOLOGICZNY STYL I PANÓW, KTÓRZY CHCIECIBY ZROBIC PREZENT SWOIM PANIOM

Krzysztof Szafrański

Krzysztof Szafrański - Xychopata - samotny żeglarz, poławiacz doznań i kolekcjoner złudzeń.

La Bransoletka

Witam w Zaczarowanym Świecie Hand Made ... przedmiotów pięknych, bajecznie kolorowych, energetycznych i wyjątkowych. Królują rzemienie, tkaniny, łańcuchy ,kamienie naturalne, ozdoby i zawieszki . Wszystkie przedmioty powstały z mojego zamysłu...są wykonane bardzo starannie z dbałością o każdy szczegół. Drobiazg cieszy oko a całość duszę raduje.....to myśl przewodnia mojej twórczości. Tworzę bo lubię, lubię bo kocham tworzyć....codziennie głowa pełna marzeń a marzenia pełne pomysłów....uśmiech na twarzy i radość w oczach to mnie kręci....nakręca całą moją małą egzystencję....więc szyję, przeplatam, nawlekam, zakręcam i jest czar, jest magia....jest życie...

Laura Węgłowska

Jestem absolwentką Liceum Sztuk Plastycznych. Jestem osobą kreatywną próbującą odnaleźć się w różnych technikach rysunkowych i malarskich. Tematyka moich prac jest głównie animalistyczna oraz roślinna. Drobne formy rysunkowe znajdujące się w galerii mogą stanowić świetny prezent okolicznościowy. Zachęcam do zakupu.

Liza Billewicz

Świadoma fotografia niepozornych obiektów.

Łukasz Sendlewski

Urodziłem się 30 września 1983r. w Kolnie. Jestem samoukiem w każdej z dziedzin artystycznych. Zdeterminowanym optymistą w dążeniu do wyznaczanych sobie celów. Swoją przygodę zacząłem od suchych pasteli, którymi zaraził mnie kolega, następnie pojawiła się rzeźba w drewnie. Po wyjeździe z kraju postanowiłem rozwinąć się w kierunku tatuażu oraz aerografu, nad czym spędziłem kolejne lata. Moje prace zdobią niejeden dom jak również kościoły, w których znajdują się moje malowidła i rzeźby. Obecnie rozwijam się w kierunku pozłotnictwa. Szczególnie lubię zajmować się sztuką użytkową, pracując z drewnem, metalem oraz szkłem witrażowym. Wykorzystuję do tworzenia elementy naturalnego piękna drzew, ich kształtu i specyfiki usłojenia. Po delikatnej ingerencji z mojej strony wydobywamy z nich ich piękno.

Łukasz Szostkiewicz

Łukasz Szostkiewicz (ur. 1988 r. Częstochowa). Jestem absolwentem Malarstwa na Wydziale Wychowania Artystycznego w Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. W 2011 roku ukończyłem studia I st. ? dyplom licencjacki z malarstwa sztalugowego w pracowni prof. Mariana Jarzemskiego, specjalizacja dodatkowa Litografia w pracowni prof. Krystyny Szwajkowskiej. W 2012 roku ukończone studia II st. ? dyplom magisterski z wyróżnieniem z Malarstwa sztalugowego w pracowni prof. Mariana Jarzemskiego oraz z Malarstwa w arch. i urbanistyce w pracowni prof. Jarosława Kweclicha. Obecnie jestem asystentem w Muzeum Historii Katowic, gdzie prowadzę autorskie warsztaty artystyczne łączące w sobie tak różne zagadnienia jak historia, ekologia, street art., kostiumologia, czy upcykling. W malarstwie podejmuję temat człowieka, postaci ludzkiej, ale nie w klasycznej formie, lecz przez ukazanie wnętrza człowieka. Deformacja mieszająca się z abstrakcją i wątkami surrealistycznymi to cechy, które charakteryzują moją twórczość. WAŻNIEJSZE WYSTAWY indywidualne: Lekkość bytu ? Centrum organizacji pozarządowych w Katowicach (2017) Artystyczne wizje ? Galeria MUFLON w Ustroniu (2016-2017) Lekkość bytów ? Miejska Biblioteka Publiczna w Siemianowicach Śl. (2016) Przedziwny ? Giszowieckie Centrum Kultury w Katowicach (2015) INDUSTRIADA 2014 i 2015 ? Muzeum Historii Katowic (Dział Etnologii Miasta) w Katowicach-Nikiszowcu Dokąd teraz? ? Seta i Galareta w Częstochowie (2013) Tempus fugit ? Memento mori ? DA Emaus w Częstochowie (2013) Discendi tempus ? Kawiarnia Słodko Gorzki w Częstochowie (2013) Łukasz Szostkiewicz i Jakub Świszczorowski ? Centrum Promocji Młodych w Częstochowie (2011) Melancholijna synteza człowieczeństwa ? DA Emaus w Częstochowie (2011) zbiorowe: Świat w obrazach 2016 ? Pałac Młodzieży w Katowicach (2016) Wystawy przedaukcyjne ? Pragaleria Dom Aukcyjny w Warszawie (2015?2017) KONFRONTACJE 2014 ? Regionalne Towarzystwo Sztuk Pięknych ? Konduktorownia w Częstochowie 23. Ogólnopolski Przegląd Malarstwa PROMOCJE 2013 ? Galeria Sztuki w Legnicy (2013 9. Triennale Małych Form Malarskich ? Galeria Sztuki Wozownia w Toruniu (2013) Ogrody 2013 ? BWA "Zamek Książ" w Wałbrzychu (2013) Silver Warhol ? Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie (2013) Litografia ? Centrum Promocji Młodych w Częstochowie (2012)

M&M Deka

Jesteśmy małżeństwem. Oboje tworzymy. Obracamy się głównie w obszarze malarstwa. Najczęściej malujemy na płótnie, choć niekiedy sięgamy po nieco inne środki czy techniki.