W dniach 26.04.2024 - 03.05.2024 Sprzedający jest na urlopie.
Wysyłki będą zrealizowane po powrocie z urlopu.

 

Opis pracy:

 

Naszyjnik pełen fantazji w sam raz na piękny ślub :).
Moja nieco zwariowana kompozycja naszyjnika w duchu bardzo modnej biżuterii Boho (bohemy, cyganerii artystycznej, new hippie style) z szalonego mixu białego howlitu, agatu i paciorków z białej muszli oraz efektownych, oryginalnych ozdób z mosiądzu. Rewelacyjny dla osoby niekonwencjonalnej, kochającej oryginalność i otwartej na modne trendy i styl BOHO. Na pewno zwróci uwagę swoją niebanalnością i okazałością, to taki rarytas :)..
Styl BOHO świeci tryumfy w całym modowym świecie.
Efektowna, energetyzująca i optymistyczna ozdoba, twarzowa i bardzo kobieca. Białe naszyjniki rewelacyjnie prezentują się na opalonej skórze :).
***? copyright by Lidia Becela. Pomysł, wzór, zdjęcia i opis chronione prawem autorskim.
* MADE with LOVE *
Słów kilka o wspaniałym stylu BOHO (dane z netu): Surferowski luz... Hippisowskie barwy... Nietuzinkowość bohemy. Czy cokolwiek może łączyć te trzy zdawałoby się kompletnie różne elementy? Otóż tak. Mówi się o nim boho. Jest stylem w modzie, który podbił serca osób niekonwencjonalnych, wolnych, otwartych na modę, nieograniczonych dress-codem.
Nazwa boho pochodzi od bohemy - środowiska cyganerii artystycznej, którego członkowie bawią się i tworzą oraz okazują swoją pogardę dla wszelkich konwenansów i układów. Samo słowo bohema jest pochodzenia francuskiego i oznacza dokładnie cyganerię.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Inne produkty sprzedającego Galeria LiMaRt