Opis pracy:

 

Lubisz styl BOHO? Jeśli tak to polecam ten uroczy i bardzo efektowny 4-żyłowy naszyjnik. Przeplatające się wzajemnie sznury z nanizanymi koralikami i łańcuszkami tworzą uroczą lekką, zwiewną kompozycję. Połączenie przeróżnych ozdobnych elementów z turkusu z łańcuszkami i ozdobami typu bali dało niezwykle efektowny i spektakularny rezultat. Mało tego, to kompozycja 3w1, czyli kupujesz jeden naszyjnik a masz 3 różne możliwości noszenia (vide foto), Łańcuszek kulkowy z dużą kulą turkusową jest luźno dołączony do reszty, co umożliwia 3 różne kombinacje.
To uroczy, raczej minimalistyczny, ale bardzo wyrazisty i szalenie efektowny naszyjnik z lubianego i zawsze modnego turkusu, to kobieca, niecodzienna, utrzymana w duchu bohemy artystycznej ozdoba.Pasuje do wszystkiego. Ozdobi, nada blasku i sprawi radość każdej kobiecie niezależnie od wieku.
ZNAKOMITY PREZENT! prezent z klasą!
Długość najkrótszego sznura z drzewkiem szczęścia ok. 50 cm, pozostałe dłuższe jak widać na zdjęciu. W realu wygląda o niebo piękniej!
***? copyright by Lidia Becela.
? MADE with LOVE ?
Słów kilka o wspaniałym stylu BOHO (dane z netu): Surferowski luz... Hippisowskie barwy... Nietuzinkowość bohemy. Czy cokolwiek może łączyć te trzy zdawałoby się kompletnie różne elementy? Otóż tak. Mówi się o nim boho. Jest stylem w modzie, który podbił serca osób niekonwencjonalnych, wolnych, otwartych na modę, nieograniczonych dress-codem.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Inne produkty sprzedającego Galeria LiMaRt