Opis pracy:

 

Ręcznie wykonany naszyjnik artystyczny, który wyróżnia się unikatowym połączeniem industrialnego designu i inspiracji naturą. Każdy element tego naszyjnika został starannie zaprojektowany, aby stworzyć harmonijną całość, która przenosi klasyczny motyw motyla w nowoczesną przestrzeń nie tylko mody, ale także sztuki.

Tworząc moją biżuterię staram się, żeby nie była ona tylko błyskotką, ale swoistym dziełem sztuki.

Miedź o głębokiej i lekko poczernionej barwie doskonale kontrastuje z karneolem o koralowym kolorze, który znajduje się w samym centrum naszyjnika, tworząc głębię, podbijającą ażurowy motyw motyla.

Okrągły w kształcie wisior zawieszony jest na solidnym łańcuchu z detalami, które nawiązują do motywu centralnego. Łańcuch tworzą ażurowe ćmy, a także ogniwka z czerwonymi karneolami oraz pojedyncze, miedziane kółka połączone ze sobą w oryginalny sposób.

Naszyjnik został zaprojektowany, by idealnie układał się na dekolcie, z uwagą na proporcje i komfort noszenia. Długość naszyjnika pozwala na jego wygodne zakładanie i dopasowanie do różnych stylizacji i wynosi 50 cm. W razie zainteresowania mogę wydłużyć go o max 5 cm, dodając na końcu okrągłe ogniwa.

Wykonany dla osób ceniących oryginalne, ręcznie wykonane dodatki, poszukiwaczy unikatowych elementów, które wyróżnią ich styl, a także miłośników sztuki i designu, którzy pragną nosić dzieło mające swoją historię.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów