Opis pracy:

 

Obraz ręcznie malowany na specjalistycznym papierze do akwareli o grubości 300g/m2.
Technika: akwarela, farby Holbein Botanical
Wymiar: A4
Rok powstania: 2023
Podpisany i datowany na rewersie. Powlekany fiksatywą do akwareli.
Barwy mogą się nieznacznie różnić w zależności od oświetlenia.

Na tym malowniczym obrazie akwarelowym ukazuje się kawałek fasady budynku. Wszystkie detale są zobrazowane z delikatnością, charakterystyczną dla techniki akwareli, nadając obrazowi subtelnego uroku.

Centralnym punktem kompozycji jest okno, które wyróżnia się na tle kamiennej fasady. Czarne szyby okna dodają kontrastu i głębi do obrazu. Jest ono jak oczy budynku, które patrzą na zewnętrzny świat, zachęcając do odkrywania tego, co się kryje za jego murami.

Na parapecie okna można zobaczyć różowe i pomarańczowe kwiaty. Ich intensywny kolor jest ożywiony za pomocą delikatnych przejść barw, które nadają im naturalny wygląd. Te kwiaty dodają kompozycji elegancji i harmonii, łagodząc surowość kamiennej ściany.

Widzimy również, że cienie kwiatów padają na ścianę, tworząc subtelny efekt świetlny. Cienie te dodają obrazowi głębi i trójwymiarowości, przyciągając wzrok i nadając kompozycji pełniejszy wymiar.

Cały obraz emanuje spokojem i subtelnością. Surowa kamienista fasada, okno, kolorowe kwiaty i ich delikatne cienie tworzą harmonijną atmosferę, która przenosi nas w magiczny świat miejskiej scenerii.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów