Opis pracy:

 

Obraz ręcznie malowany na płótnie naciągniętym na blejtram. Technika: akryl, farby Van Gogh
Wymiary: 60x40x3 cm
Rok powstania: 2022
Boki białe.
Podpisany i datowany na rewersie. Powlekany werniksem z lekkim połyskiem.
Barwy mogą się nieznacznie różnić w zależności od oświetlenia.

Przenosimy się do tętniącego życiem miasta w Indiach, gdzie naszym oczom ukazuje się pejzaż zatłoczonej ulicy. Miasto to może być Bangalore, znane z bogatej kultury, dynamizmu i różnorodności.

Na obrazie widzimy ruchliwą ulicę, wypełnioną kolorowymi, tradycyjnymi hinduskimi rikszami, przechodniami. Wszędzie panuje energia, a hałas i zgiełk miejskiego życia są doskonale oddane za pomocą akrylowej palety barw.

Na chodnikach tłumnie gromadzą się ludzie, ubrani w tradycyjne, kolorowe stroje, które tworzą fascynujący kontrast z nowoczesnymi elementami miasta. Tutejsza mieszanka kultur i zwyczajów jest wyraźnie widoczna w ich wyglądzie i ruchu.

Cała scena emanuje energią, kolorami i różnorodnością indyjskiego miasta. Obraz ukazuje dynamiczność i magię miejskiego życia, oddając charakter Bangalore lub innego typowego miasta w Indiach.

Ten obraz akrylowy jest doskonałym wyborem dla miłośników miejskiego klimatu, fascynacji kulturą indyjską i różnorodnością miasta. Jego autentyczność, bogactwo barw i faktura przeniosą Cię w serce hinduskiej kultury i energii miasta.

Jeśli szukasz obrazu, który ożywi Twoje wnętrze, wprowadzi energię i zaprosi fascynujący krajobraz miejski Indii, ten obraz jest dla Ciebie. Jego piękno i autentyczność pozwolą Ci poczuć się jak w samym sercu tętniącego życiem miasta, czerpiąc inspirację z jego różnorodności i uroku.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów