Opis pracy:

 

Kamień w wodzie. Moment przenikania w czasie i przestrzeni. Połączenie siły natury z wyobraźnią obserwatora.


Zdjęcia zamieszczone w serwisie HaloArt drukowane są na najwyższej jakości papierach barytowych Hahnemuhle lub Epson Fine Art. Są one odpowiednikami tradycyjnych papierów barytowych, stosowanych w klasycznej fotografii analogowej, w ciemni. Ich parametry uwzględniane są przez galerie i domy aukcyjne w światowym obiegu kolekcjonerskim.
Format odbitek: 30x40. Edycja 10 sztuk, sygnowane na odwrocie. Dołączam certyfikat autentyczności. Wpisuję do katalogu. Na życzenie dostarczę inne formaty, jednak sugeruję proporcje tradycyjne (np.40x50, 45x60), łatwiejsze w doborze ram i passe-partout dostępnych w sprzedaży. W przypadku zmiany formatu, cenę proszę ustalać w kontakcie osobistym.

Istnieje możliwość przygotowania prac na wysokiej jakości papierze fotograficznym błyszczącym, utrwalonym filtrem UV, lecz nie stosowanym w obiegu kolekcjonerskim. Proponuję wówczas cenę o 30% niższą.
Fotografie zapakowane są w płaski karton. Większe wydruki natomiast zwinięte w tubę. W każdym przypadku sugeruję indywidualny kontakt.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów