Opis pracy:

 

Obraz abstrakcyjny wykonany w technice akrylowej na płótnie lnianym zatytułowany ?Rama?. Format obrazu 90×120 cm i głębokości podobrazia 2 cm, bardzo solidne krosna wsporcze jakości premium. Boczne krawędzie płótna są zamalowane jako kontynuacja frontowej kompozycji obrazu (estetyczne wykończenie nie wymaga oprawy obrazu). Kolorystyka obrazu to odcienie bieli, granat, brąz i odcienie koloru niebieskiego. Obraz posiada miejscami grubą fakturę nakładaną szpachlą ? impasto. Obraz ?Rama? to kontynuacja serii surowej ? ?Raw?. Stonowane i jednocześnie żywe połączenie kolorów w wertykalnie skomponowanej abstrakcyjnej pracy.

Pięknie przenikające się barwy zdają się wibrować na płótnie, zaś mocna faktura ramy wyrywa całą kompozycję z tła w trzeci wymiar. Praca będzie idealnym dopełnieniem salonu lub gabinetu. Praca wykończona jest błyszczącym werniksem, dzięki czemu została zabezpieczona przed słońcem i kurzem.

Obraz posiada z tyłu dwie blaszki do powieszenia obrazu na ścianie (jest gotowy do powieszenia na ścianie).

Z tyłu obrazu w prawym dolnym rogu znajduje się sygnatura artysty ?Agnieszka Potocka-Makoś, Rama, 2022?. Do pracy dołączony jest certyfikat autentyczności obrazu.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Opinie klientów o produktach sprzedającego Agnieszka Potocka-Makoś