Opis pracy:

 

Artystyczny, ręcznie wykonany pierścionek z kolekcji Circle jest połączeniem srebrzystego czystego srebra oraz miedzi, która przejawia skłonność do patynowania. Miedź ma skłonność do ciemnienia i nabierania głębszej barwy, co sprawia, że całość z czasem staje się bardziej wyrazista. Srebrna otoczka doskonale kontrastuje z miedzią, która ma surowy chatakter, dzięki swojemu wykończeniu. Miedź została przeżarzona do czerwoności, wystudzona , a następnie wyrepusowana odpowiednio dobraną puncyną i młotkiem, uzyskując wklęsłą, punktową fakturę. Na miedziany okrąg zostały przylutowane srebrne, elementy dekoracyjne. W końcowym etapie miedź została lekko zaoksydowana, aby przyspieszyć proces patynowania i uzyskać odpowiednią barwę i kontrast ze srebrem.
Obrączka pierścionka została wykonana ze srebra i ma rozmiar ok.16,5 - 17.

Kilka słów o kolekcji Circle
Życie zatacza krąg. To zdanie usłyszałam kiedyś od ludzi, dużo starszych ode mnie. Nie wiedziałam wówczas, co to znaczy. Dopiero po wielu latach zauważyłam, że poszczególne sytuacje się powtarzają, ,że pewne wydarzenia z przeszłości zaczynają jakby na nowo ożywać , że spotykam ludzi bardzo podobnych, do tych których kiedyś znałam...
Tłumacząc to bardziej obrazowo, każda sytuacja, zdarzenie to lekcja. Jeśli wyciągniemy z niej odpowiednie wnioski, to pozwoli nam to uniknąć błędów. Możemy to również tłumaczyć tym, że zawsze mamy drugą szansę i że życie potrafi zmienić się diametralnie, jeśli tylko o to zawalczymy.
I właśnie temu zagadnieniu poświęcona jest kolekcja Circle .

Pierścionek wraz z całą kolekcją stworzony został z myślą, o silnych kobietach, które podejmują najważniejszą walkę w swoim życiu, walkę o własne życie, walkę o własne szczęście...

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Kupując moje produkty, inwestujesz w moją sztukę i dajesz mi możliwość rozwoju i rozpostarcia skrzydeł :-) Dzięki Twoim zakupom przekuwam swoją pasję w biznes :-)

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów