Opis pracy:

 

W czasach, kiedy malowałam niewiele i nieśmiało ogromną przyjemność sprawiało mi zwiedzanie cudzych pracowni artystycznych. Chętnie korzystałam z okazji przyjrzenia się, jak też inni urządzili się w tym artystycznym światku: jakie mają powierzchnie do własnej działalności, jak oświetlone, jakim dysponują wyposażeniem, jakiej marki farby i podobrazia kupują. Podobało mi się prawie wszystko co zobaczyłam poza sposobem przechowywania narzędzi malarskich. Spora część artystów trzyma pędzle w słoikach, jak jakieś konfitury, a werniksy i farby na podłodze lub na stołach albo półeczkach. Stoły przypominają stolarskie, często obrośnięte są kurzem lub ubrudzone od farb.
Po powrocie do domu przyjrzałam się krytycznie swojemu kącikowi malarskiemu i postanowiłam przetrzymywać narzędzia w skrzyneczce, którą sama ozdobię, według własnego pomysłu. Tak powstało to, co jest widoczne na zdjęciach - czarna skrzyneczka, mały magazyn na farby, werniksy i pędzelki. Sprzedaję ją, ponieważ obecnie przeprowadzam materiały artystyczne do innej - bladoróżowej.

Skrzynka została dokładnie wymyta, później pomalowana na czarno i niebiesko (farba olejna), ozdobiona i wysmarowana z każdej strony połyskliwym werniksem. Materiał skrzynki: sklejka (uszczerbek w górnej części wieka, nad srebrzystą gwiazdką). Wieko zamocowane na dwa zawiasy. Z przodu mała perełka (sztuczna), zawieszona na gwoździku.
Wymiary podstawy: 52 x 33 cm. Wysokość skrzynki: 22 cm. W środku u dołu wieka umieściłam sygnaturę.

Jedno jest pewne - drugiej takiej nie ma.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów