Opis pracy:

 

- wymiary: 84/29/2 cm
- technika: akryl
- podobrazie: deska lipowa z korą, ręcznie wycinana, o nieregularnym kształcie , zabezpieczona olejem, drewno leżakowane, nie będzie ulegało deformacji pod wpływem wilgoci
- posiada uchwyt, obraz jest gotowy do powieszenia
- wysyłam kurierem, bezpiecznie zapakowany, owinięty folią bąbelkową, w twardym tekturowym opakowaniu dopasowanym do wymiaru obrazu

Taida jest jednym z wielu aniołów z mojej kolekcji Drewnioły, prezentowanej na wystawie w Niżańskim Centrum Historii i Tradycji.
Moje Drewnioły świetnie komponują się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach. Zdobią, ocieplają klimat pomieszczenia a dla wielu osób będą symbolem sakralnym w nowoczesnym stylu. Miło mi będzie jeśli moja Taida zaopiekuje się Tobą lub osobą przez Ciebie obdarowaną. To fajny prezent dla kogoś bliskiego, na urodziny, prezent ślubny czy na nowe mieszkanie.

Przyjmuję zamówienia i wykonuję Drewnioły wg sugestii Klienta. Napisz do mnie klikając w zielony boks kontakt ze sprzedającym pod moim nazwiskiem. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania związane z obrazem i moją twórczością.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów