Opis pracy:

 

Komiks Konflikt w innym świecie to moja pierwsza poważna próba w tej dziedzinie sztuki.
Historia którą wymyśliłem, rozgrywa się, jak wskazuje tytuł, w innym świecie. Jest to miejsce gdzie żyją inteligentne owady tworzące różne cywilizacje. Niektóre ze stworzeń, mogą wydać się znajome, inne całkowicie fantastyczne.
Główny bohater, robotyczna forma życia o nieokreślonej do końca naturze, zostaje zaatakowany zaraz po przebudzeniu. Jakie są cele złowieszczego Kolektywu? Co motywuje żuka Dreptaka? Oraz, jak zakończy się cały konflikt? Praca zawiera sceny brutalne i NIE jest kierowana do młodszych odbiorców.
Wszystkie rysunki do komiksu wykonywałem ręcznie ołówkiem, następnie skanowałem je i modyfikowałem lekko w programie photoshop. Kadry i teksty układałem w Adobe Indesign.
Komiks jest w twardej okładce, oprawa szytoklejona, tak więc bardzo mocna. Ma on 76 stron w formacie A4. Jest to rozmiar nieznacznie większy niż w przypadku większości komiksów.
W razie dodatkowych pytań o proces powstawania lub szczegóły techniczne zapraszam do kontaktu. Mogę również dosłać dodatkowe zdjęcia. W razie możliwości, zachęcam do obejrzenia komiksu na żywo przed ewentualnym zakupem.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów