W dniach 12.12.2023 - 27.12.2023 Sprzedający jest na urlopie.
Wysyłki będą zrealizowane po powrocie z urlopu.

 

Opis pracy:

 

Czarodziejskie Granaty

--------------------------------------------

Kolczyki z kolekcji baśniowej, wykonane ze srebra 925 wolnego od niklu pokryte podwójną warstwą 24K złota najwyższej jakości.

Kamienie, to przepiękne Granaty Rodolit wielkości 8 mm.

Granaty najczystszej klasy AAA ze Sri Lanki.

Kolczyki na wygodnych biglach angielskich.

Wielkość kolczyków:

Średnica kolczyka: 9,5 mm

Długość kolczyka: 21,5 mm

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Granat, to jeden z piękniejszych kamieni szlachetnych od starożytności. To kamień sukcesu.

Energia Granatu pozwala przezwyciężyć własną nieśmiałość i lęk przed zmianą, gdyż buduje odwagę i poczucie własnej wartości, także tej związanej z własną seksualnością. Przemija zazdrość, huśtawka nastrojów czy potrzeba kontroli innych. Ufamy sobie, akceptujemy siebie i to, co aktualnie mamy, doceniamy wszystkie rzeczy czy umiejętności, które posiadamy. Nie obawiamy się niczego złego. Granat pomaga w pokonaniu obaw związanych z podjęciem ryzyka i wyzwaniami, które stoją za pójściem za swoimi marzeniami. Z biegiem czasu właściciel kamienia stanie się mądrym i życzliwym człowiekiem, a to pomoże zdobyć wielu nowych przyjaciół, którzy są gotowi mu pomóc.

Granat jest łączony z ognistą energią Kundalini, wyzwala talenty i pasje, dodaje motywacji, pomaga w wychodzeniu ze zniechęcenia i depresyjnych myśli. Namawia do optymistycznego spojrzenia na życie, usuwa strachy i żal do ludzi, przywraca radość. Jest skuteczny w sytuacjach, kiedy jest się porzuconym, opuszczonym przez kogoś.

Podobno kiedy spełni swoją rolę, jego barwa blednie albo kamień może zginąć.

Granat jest jednym z kamieni, którym w starożytności i jeszcze w średniowieczu przypisywano magiczną i uzdrawiającą moc.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Biżuteria z certyfikatem autentyczności z galerii ozdobnie pakowana :)

SZANOWNY KLIENCIE, BIŻUTERIĘ WYKONUJĘ NA KONKRETNE ZAMÓWIENIE PRZEZ PAŃSTWA W GALERII.

BIŻUTERIA JEST IDENTYCZNA, BĄDŹ BLIŹNIACZO PODOBNA DO TEJ ZE ZDJĘCIA.

CZAS REALIZACJI OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY PRZEZ GALERIĘ DO 2 DNI ROBOCZYCH.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów