W dniach 24.06.2021 - 01.07.2021 Sprzedający jest na urlopie.
Wysyłki będą zrealizowane po powrocie z urlopu.

 

Opis pracy:

 

Upala rose

Kolczyki z kolekcji w stylu vintage, wykonane z antycznego złota. Specjalny jubilerski stop miedzi i mosiądzu, nie zawiera kadmu,
niklu ani ołowiu. W żaden sposób nie uczula.
Przepiękne kaboszony kolczyków 13mm x 18mm, to zjawiskowy Opal różowy z Peru.
To jeden z najdroższych Opali na świecie.
Kamienie w barwie marmurkowego pudrowego różu.
Kolczyki bardzo lekkie i wdzięczne w noszeniu na biglu angielskim.

Wymiary:
Kaboszon 13 mm x 18 mm
Długość całkowita: 33 mm
Szerokość: 16 mm
Całkowita długość tarczy: 24 mm

Opal różowy ma piękną energię podnoszącą samopoczucie i dodającą radości. Pomaga na okresy stresu, wnosi z powrotem światło w nasze życie. Dodatkowo Opal różowy ułatwia wyzwolenie się z poczucia winy, wstydu i zahamowań. Zachęca, aby przestać się martwić i widzieć rzeczy takimi jakie są naprawdę, nie wracać do przeszłości i nie mierzyć rzeczywistości miarą dawnych przekonań.
Energia Opalu pomaga zrozumieć zjawisko polegające na tym, że wszystko na świecie jest z sobą powiązane. To, co dajemy innym - wraca do nas zwielokrotnione. Warto więc dawać w każdej sytuacji dużo tego, co mamy najlepsze, nie zwracając uwagi na to, iż jesteśmy w tym często osamotnieni.
Opal jest kamieniem, który ułatwia zamknięcie pewnych etapów życia. Umożliwia obiektywne spojrzenie na wydarzenia z przeszłości i jeśli były przykre, uwolnienie się od nich. Odcięcie się od przykrych doświadczeń nie koniecznie polega na ich zapomnieniu, lecz na ich akceptacji takimi, jakie były oraz zrozumieniu ich sensu. Rozumienie łańcucha naszych własnych wydarzeń oczywiście nie odbędzie się z dnia na dzień. Czasami potrzeba na to długich lat. Energia Opali powoduje, że mimo bolesnych doświadczeń albo odwrotnie - tych wspaniałych chwil, które przeżyliśmy, nie cofamy się, ani nie stoimy w miejscu rozpamiętując przeszłość. Życie przeszłością dotyczy również sytuacji rozpamiętywania tych najpiękniejszych momentów życia (?Co nam dziś zostało??, ?Dlaczego to już minęło??? ). Opale wspomagają naszą świadomość tego, że jesteśmy o te doświadczenia bogatsi i jednocześnie, że jesteśmy tacy sami, jak kiedyś, że możemy wciąż zdobywać nowe doświadczenia i rozwijać się jeszcze bardziej realizując swoje marzenia, wreszcie, że są bliscy ludzie, którym na nas zależy i kochają nas za to, że jesteśmy, a nie to kim byliśmy w przeszłości.

Biżuteria z certyfikatem autentyczności z galerii ozdobnie pakowana :)

SZANOWNY KLIENCIE, BIŻUTERIĘ WYKONUJĘ NA KONKRETNE ZAMÓWIENIE PRZEZ PAŃSTWA W GALERII.
BIŻUTERIA JEST IDENTYCZNA, BĄDŹ BLIŹNIACZO PODOBNA DO TEJ ZE ZDJĘCIA.
CZAS REALIZACJI OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY PRZEZ GALERIĘ DO 5 DNI ROBOCZYCH.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów