Opis pracy:

 

Czarne Słońca

Biżuteria autorska, kolekcja baśniowa. Pierścionek spiralny podwójny wykonany ze srebra 925 wolnego od niklu pokrytego podwójną warstwą 24K złota najwyższej jakości. Kamienie, to Turmalin czarny z Rosji wielkości 8 mm oraz Obsydian srebrzysty z Meksyku wielkości 8 mm.
Rozpiętość początkowa miseczek pierścionka: 16,50 mm
Szerokość: 8,50 mm

Turmalin, to kamień szlachetny o potężnej mocy. Ten kamień szlachetny wzmacnia, uzdrawia i oczyszcza zarówno ciało jak i umysł, podnosząc jakość życia i przynosząc ukojenie. Kamień ten zaliczany jest do kamieni słonecznych, a więc przyciąga przyjaźń, inspirację i wszystkie inne dobre energie. Pomaga w zasypianiu i rozwiewa uczucie strachu. Chroni przed zazdrością, egoizmem i nieufnością.
Turmalin regeneruje zmęczone serce oraz uaktywnia system immunologiczny. Działa także odmładzająco, normalizuje ciśnienie krwi, zapobiega wyczerpaniu fizycznemu i psychicznemu. Bardzo przydaje się, kiedy ma się do czynienia z wyjątkowo trudną i przygnębiającą sytuacją. Rozprasza lęki w tym ten przed śmiercią.

Obsydian wzmacnia nasza aurę, ciało energetyczne i ciało mentalne. Działa na wielu poziomach, oprócz ochrony dostarcza nam energii ugruntowania, oraz pomaga skupić się na swoich sprawach.
Obsydian chroni przed niskimi wibracjami w każdym sensie i formie. Chroni nas w sensie fizycznym np. chroni przed wydarzeniami które mogłyby wpłynąć na nas negatywnie. Stanowi ochronę przed tzw. ?złym okiem?, przed zazdrością i zawiścią innych osób, przed obgadywaniem, przed negatywnym myśleniem i złymi życzeniami, przed wszelkimi bytami o niskiej wibracji czy przed sytuacjami, które mogłyby przynieść awanturę, konflikty czy straty.

SZANOWNY KLIENCIE, BIŻUTERIĘ WYKONUJĘ NA KONKRETNE ZAMÓWIENIE PRZEZ PAŃSTWA W GALERII.
BIŻUTERIA JEST PODOBNA DO TEJ ZE ZDJĘCIA.
CZAS REALIZACJI OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY PRZEZ GALERIĘ OD 10 - 14 DNI ROBOCZYCH ***
Biżuteria z certyfikatem autentyczności z galerii ozdobnie pakowana***

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Opinie klientów o produktach sprzedającego Jolanta Krawiec