Opis pracy:

 

Energetyczna bransoletka z jadeitem, pirytem i cytrynem wspierająca uzdrawianie wzorca Obfitości, finansów i przedsiębiorczości. Oczyszczona, zregenerowana, napełniona energią czystego światła o najwyższej wibracji. ?

Osobisty talizman Obfitości z runą Fehu, która jest symbolem bogactwa i pomyślności, wzmacnia nasz potencjał dążenia do celu i osiągania sukcesu. O runie Fehu mówi się, że jest zrodzona z żywiołu Ognia - reprezentuje więc energetyczną esencję impulsu, który rozpala nasz wewnętrzny płomień i motywuje do przedsiębiorczych działań opartych na zdrowym przywództwie, radości i pewności siebie.

Talizman świetnie sprawdzi się jako wsparcie w procesie uzdrawiania przekonań na temat tego czym jest Obfitość, jak ją tworzyć, dawać i przyjmować.

Jadeit, piryt i cytryn to najsilniejsze kamienie przyciągające pomyślność, pieniądze, okazje, jak również radość i lekkość w działaniach w kierunku generowania dobrostanu.

Rodzaj produktu: bransoletka

Wymiary bransoletki: ok. 16,0 x 1,0 cm

Możliwość spasowania na dowolny rozmiar na indywidualną prośbę.

Możliwość zamówienia innego amuletu mocy dopasowanego do wibracji osobistej w formie bransoletki, lub innego rodzaju biżuterii - kontakt na priv.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Opinie klientów o produktach sprzedającego KEIT