Opis pracy:

 

Energetyczna bransoletka ochronna z runą gebo, kwarcem różowym, cytrynem i rubinem ?Wszystkie odcienie Miłości?. Oczyszczona, zregenerowana, napełniona energią czystego światła o najwyższej wibracji. ?
Strumień energii Miłości składa się z wielu wiązek energetycznych ? różnych aspektów i przejawów energii Miłości. Każdy jest tak samo ważny. Aby doświadczać w pełni energii Miłości, ważne jest, aby uznać i uszanować je wszystkie.
Kwarc różowy reprezentuje Miłość bezwarunkową i akceptację, czułość, łagodność. To delikatność, opieka, troska, dbałość, wewnętrzny spokój. Znakomicie koi Serce, wpływa na zdolność harmonijnego, pokojowego współistnienia ze sobą i z innymi. Rozpuszcza oziębłość, tendencje do kłótni i konfliktów.
Cytryn to kamień Radości Życia. Reprezentuje lekkość, pomyślność. Jeden z najmoc-niejszych kamieni na finanse i dobrostan. Wspomaga optymizm, akceptację, śmiałość, otwartość, poczucie wolności.
Granat reprezentuje namiętność, pomnażanie szczęścia. To zmiana przez uczucie, gorejące serce, zakochanie. Symbolizuje również narzeczeństwo, ukryte uczucie, romans, flirt.
Rubin reprezentuje związek, miłość ziemską, która jest namiętna. To kielich ludzkiej Miłości, małżeństwo, szczęście w Miłości, romantyzm, jak również korzystna odmiana losu, zaangażowanie w relacjach.

Rodzaj: bransoletka na gumce
Wymiary: ok. 16,0 cm

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Opinie klientów o produktach sprzedającego KEIT