Opis pracy:

 

Ten energetyczny obraz być może czeka właśnie na Twoją decyzję. Wpuść do swojego wnętrza i Domu dobry nastrój i wysokie wibracje miłości.

Medytacja na płótnie satynowanym 60x60 cm, gotowa do zawieszenia na ścianie -naciągnięta na solidny blejtram i utrwalona werniksem (mat lub piękny pół połysk satynowy), co daje dodatkowe zabezpieczenie przed urazami zewnętrznymi. Werniks w bardzo elegancki sposób wydobywa fakturę płótna, a pół połysk dodatkowo ożywia kolory. Dzięki werniksowi można obraz od czasu do czasu delikatnie przetrzeć na sucho z kurzu.
Do obrazu załączony jest certyfikat oryginalności sygnowany podpisem autorki oraz jakości z gwarancją na ok. 100 lat trwałości koloru.
Możliwość wyboru dowolnego formatu na indywidualną prośbę do 80cm. Wysyłka kurierska ubezpieczona.


ROOTED to medytacja medytacja uziemiająca, harmonizująca energię współpracy oraz zgodności serca i umysłu, symbolizuje zapuszczanie korzeni głęboko aż do jądra Ziemi w atmosferze bezwarunkowej miłości w sercu :)

"Zapuszczam silne i grube korzenie głęboko, aż z miłością oplatają jądro Matki Zemi. Pozwalam sobie na uziemienie, aby z radością i wdzięcznością czerpać życiodajną energię z Natury".Jest to silna energia, której działanie może nas zaskoczyć. Czasem dążenie do jedności wymaga pozbycia się blokad, które to hamują".

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Opinie klientów o produktach sprzedającego KEIT