Opis pracy:

 

Elegancka energetyczna zakładka do książki z surową bryłką czarnego turmalinu i kuleczką czerwonego koralu. Oczyszczona, zregenerowana, napełniona energią czystego światła o najwyższej wibracji. ?

Doskonały upominek szczególnie dla tych, którzy chcą czerpać wiedzę z poczuciem ochrony przed negatywnymi wpływami i otwartością na pracę z własnymi obciążeniami energetycznymi.

Czarny turmalin to jeden z najsilniejszych kamieni ochronnych. Wspiera ochronę i uziemienie, odporność na lęki i poczucie zagrożenia.

Koral pomaga zidentyfikować i uzdrowić wszelkie karmiczne więzy i obciążenia. To jest jak odkrycie czegoś bardzo cennego, co otwiera nam drogę do wolności i niezależności. Wspiera wyzwalanie się z uwikłania i układów, które przestały nam służyć. Wspiera poczucie ochrony przed magią.

Programowana w Czystym Świetle z intencją ochrony i uzdrawiania ograniczeń zwłaszcza karmicznych obciążeń oraz z energią wsparcia poczucia swobody w przyswajaniu nowości i otwartości ? wolnej od sabotażu, uprzedzeń, podejrzliwości i niedowiarstwa.

Rodzaj produktu: zakładka do książki

Wymiary zakładki: ok. 12,0 x 5,0 cm

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Opinie klientów o produktach sprzedającego KEIT