Opis pracy:

 

Energetyczny komplet dwóch bransoletek energetycznych zaprogramowanych światłem o najwyższej wibracji. Ametyst to kamień bezinteresowności i przebudzenia, który wspiera w odnalezieniu zdrowego wzorca służby i dobroczynności. Wspiera intuicję i konsekwencję w działaniach.
Kwarc różowy wspiera łagodność, wyrozumiałość i otwartość serca. Pomaga zachować otwarte serce bez lęku przed poczuciem wykorzystania, zranienia, konfliktu, trudności.
Howlit to kamień lojalności, dodaje odwagi by swobodnie komunikować się i bronić swoich wartości. Wspiera manifestację osobowości i wyrażanie prawdy.
Kwarc dymny wspiera w poszukiwaniu siebie, odnalezieniu swojej drogi, równowagi, pomaga wzmocnić swoją zdolność osadzania się w Nowym. Wspomaga także stabilność, zdrową samoocenę i umiejętność docierania do sedna.
Agat fioletowy wspiera poszerzanie duchowej świadomości, poczucie akceptacji i równowagi. Usuwa napięcie po traumach. Wspomaga kontemplację i wyciszenie. Otwiera na duchową obfitość i harmonizuje swobodny jej obieg między Źródłem i sercem.
Oczyszczone, zregenerowane, napełnione energią czystego światła o najwyższej wibracji. ?

Rodzaj produktu: bransoletki na gumce
Wymiary bransoletki: ok. 16,0 x 1,0 cm
(możliwość spasowania obwodu na indywidualne życzenie)

Możliwość zamówienia innego amuletu mocy dopasowanego do wibracji osobistej w formie bransoletki, lub innego rodzaju biżuterii - kontakt na priv.

Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione
Keit 2019

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Opinie klientów o produktach sprzedającego KEIT