Opis pracy:

 

Przepiękny energetyczny okazały wisior z labradorytem i surowym kryształem górskim w oprawie miedzianej. Wspiera proces wybaczania ? oczyszczania z pamiętliwości, poczucia krzywdy i ciosu od losu, ograniczonego spojrzenia na naturę doświadczeń. Wspiera równoważenie energii, dojście do stanu klarowności, zgody, ukierunkowania na Mądrość Uniwersalną.

Labradoryt to kamień Przebaczenia. Wspiera bardziej świadome uczestnictwo w spektaklu życia, zdolność dostrzegania zmiany, wdzięczności i zachwytu nad synchronią i doskonałością rzeczywistości. Wspomaga zdolność wybaczania, odpuszczania i pogodzenia się z tym, co jest. Wspiera proces stawania się prawdziwym sobą i świadomej obecności.

Kryształ górski to kamień Oczyszczania. Ma uniwersalne działanie oczyszczające, regenerujące i harmonizujące całe pole energii ? dla każdej żywej istoty. Niezbędnik w domowej apteczce uzdrawiania energią. Oczyszcza wszystkie czakry i otoczenie.

Amulet jest oczyszczony, zregenerowany, napełniony energią czystego światła o najwyższej wibracji. ?

Rodzaj produktu: wisiorek + elegancki naturalny rzemyk zamszowy w odcieniu jasnego brązu
wymiary wisiorka : ok. 6,0 x 4,0 cm (cały z kółkiem ma długość ok. 9,0 cm)
długość rzemyka: ok. 94,0 cm

Zawiera strukturę fantomową, to znaczy, że został poddany gruntownej przebudowie energetycznej i uszlachetniony. Dzięki temu, pod względem energetycznym promieniuje najwyższą częstotliwością istnienia ? energią życiodajną i harmonizującą, wykazując w Czystym Świetle właściwości bioenergoterapeutyczne.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Opinie klientów o produktach sprzedającego KEIT