Opis pracy:

 

Prezentowany olejny obraz dzikiego kota w jego naturalnych warunkach, w lesie pokrytym pierwszym śniegiem, rozmiar 60*50 cm, ręcznie malowany. Obraz jest namalowany w spokojnych, naturalnych kolorach. Ciekawa leśna kompozycja przedstawiająca dzikie zwierzę wypchane lekkim puszystym śniegiem przywołuje na myśl przeczucie rozpoczęcia baśniowych wakacji.
Obraz jest oryginalny. To jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki. Podpis autora znajduje się na awersie i rewersie.
Obraz namalowany na bawełnianym płótnie o doskonałej jakości. Boki zamalowane w kolorze tła, a z tyłu doczepiona jest zawieszka, zatem można go powiesić bez potrzeby zakupu ramy - obraz gotowy do zawieszenia. Zawerniksowany.
Spektakularny nowoczesny obraz łączy w sobie oryginalny motyw, precyzję oraz jakość wykonania. Obraz lasu, dzikiego kota i pierwszego śniegu będzie idealnym dopełnieniem aranżacji w stylu nowoczesnym, w stylu skandynawskim i w stylu japandi. Emocje związane z pięknem dzikiej przyrody to oryginalne rozwiązanie do wnętrza sypialni, pokoju, przedpokoju czy salonu. Oryginalny pomysł na prezent. Serdecznie polecam.
Kolory widoczne na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od kolorów obrazu w rzeczywistości - zależy to od rodzaju i ustawień monitora.
Dziękuję bardzo za wizytę.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów