Opis pracy:

 

Prezentowany oryginalny, nowoczesny, olejny obraz przepysznych, czerwonych, dojrzałych truskawek w słoiku, rozmiar 30*40 cm, ręcznie malowany. Apetyczna truskawka z ogrodu narysowana są realistycznie. To jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki.
Obraz namalowany na bawełnianym płótnie o doskonałej jakości. Boki zamalowane w kolorze tła, a z tyłu doczepiona jest zawieszka, zatem można go powiesić bez potrzeby zakupu ramy - obraz gotowy do zawieszenia. Zawerniksowany. Sygnatura autorska znajduje się na awersie i rewersie.
Spektakularny obraz truskawek w słoiku łączy w sobie oryginalny motyw, precyzję oraz jakość wykonania. Martwa natura z truskawkami będzie idealnym dopełnieniem aranżacji w stylu nowoczesnej klasyki, w stylu eklektycznym, w stylu country i retro. Emocje wywołane luksusową martwą naturą będą niezbędne do dekoracji Twojej kuchni, jadalni, kącika relaksu, a także sklep z rzemieślniczą słodyczą, kawiarnię i restaurację. Oryginalny pomysł na prezent. Serdecznie polecam.
Kolory widoczne na monitorze mogą nieznacznie odbiegać od kolorów obrazu w rzeczywistości - zależy to od rodzaju i ustawień monitora.
Dziękuję bardzo za wizytę.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów