• DANIOŁ ŻONGLUJĄCY SOBIE

  DANIOŁ ŻONGLUJĄCY SOBIE

  To już kolejny Daniołek, który kupiłam od Pani Dany. Tym razem na prezent. Zachwycił i mnie, i osobę obdarowaną. Pani Dana fantastycznie zostawia odbiorcy pole do interpretacji. Podstawę można ułożyć na różne sposoby, element na sznurku zawiesić w tym czy innym miejscu - jak komu w duszy gra :) I ta współpraca z Matka Naturą... :) Serdecznie polecam.

  04.09.2023, Kamila
 • PEGAZ

  PEGAZ

  Absolutnie wyjątkowy... :)

  29.12.2021, Kamila
 • DANIOŁ

  DANIOŁ

  Piękny i z duszą. Tak samo, jak i inne Danioły, które u nas zamieszkały :) Bardzo polecamy dzieła Pani Dany Richter.

  29.12.2021, Kamila
 • DANIOŁ DELIKATNOŚCI

  DANIOŁ DELIKATNOŚCI

  Piękny delikatny, dość intrygujący Daniołek. Wnosi dużo pozytywnego ciepła. Polecam prace Pani Dany

  16.12.2021, Agata
 • DANIOŁEK DOBROTLIWY

  DANIOŁEK DOBROTLIWY

  Daniołek Dobrotliwości piękny prezent. Polecam prace Pani Dany

  16.12.2021, Agata
 • DANIOŁEK PANIENKA Z SERCEM W KIESZENI

  DANIOŁEK PANIENKA Z SERCEM W KIESZENI

  Przepiękny Daniołek, w rzeczywistości jeszcze piękniejszy. Polecam prace Pani Dany

  16.12.2021, Agata
 • DANIOŁEK PEWNOŚCI SIEBIE

  DANIOŁEK PEWNOŚCI SIEBIE

  Moment w którym widzimy jak żywego jednego z Aniołów, które prowadzą nas przez życie jest więcej niż magiczny. Dziękuję za to że każdego dnia o dowolnej porze mogę spojrzeć na Danioła, który pomaga walczyć mi z największymi demonami.

  22.06.2021, Alexandra
 • DANIOŁ JEJMOŚĆ

  DANIOŁ JEJMOŚĆ

  Najbardziej charakterny ze wszystkich moich aniołów. Taka pańcia, jejmość rozpostarta na szeroko rozłożonych skrzydłach jak kwoka. Pewna siebie, zasobna w ozdobną broszę, nosi dumnie swoje loki-fioki. Cudowna, mieszczańska gospodyni domowa, można powierzyć jej pilnowanie domu, na pewno nic nie umknie jej praktycznej uwadze. Reasumując, Autorka ma ogromy talent i wyobraźnię twórczą. Anioły przesycone są poezją ale i poczuciem humoru, czasem na granicy lekkiej ironii - i dobrze ! Nie są natomiast przesłodzone i pozostawiają pole do własnych interpretacji nie narzucając ich z góry. Można było obawiać się twarzyczek aniołów, ale nie, są nie za duże, nieprzerysowane i ok. Wyrażam swój zachwyt i podziw dla Artystki, polecam każdemu miłośnikowi niebanalności.

  07.05.2021, alicja
 • DANIOŁ WYMYKAJĄCY SIĘ KONWENCJOM

  DANIOŁ WYMYKAJĄCY SIĘ KONWENCJOM

  Ten anioł był moim pierwszym wyborem ze wszystkich 4 aniołów. Rustykalny, chłopski, jak strach na wróble wyciepany ze starej sztachety, stoi mocno na szeroko rozstawionych nogach, swoją aureolę niesie jak sierp lub kosę do żniw, taki dumny w swojej biedzie i taki wspaniały !!! Mocno przemawia i dobrze komponuje się w wielu miejscach domu.

  07.05.2021, alicja
 • DANIOŁ LA DEMOISELLE

  DANIOŁ LA DEMOISELLE

  Drugi z moich aniołów, zgodnie ze swoim imieniem, prawdziwa młoda dama, o b. wdzięcznej sylwetce, trochę tajemnicza, jakby z lat 20 XX w. , chyba otarła się o Paryż i dzielnice bohemy, bardzo ujmująca i rzecz jasna zachwyca ! Dobrze komponuje się z innymi muzami....

  07.05.2021, alicja
 • DANIOŁ IN BLU

  DANIOŁ IN BLU

  Przyleciały wszystkie 4 anioły, w tym i ten. Piękny, pasowałby do wielu wnętrz, trochę świetlisty ale o wyrazistych, rzeźbiarskich formach, bardzo subtelny w kolorystyce, jeszcze nie opowiedział o sobie wszystkiego.

  07.05.2021, alicja
 • DANIOŁ NIEOCZYWISTY

  DANIOŁ NIEOCZYWISTY

  Świetny kontakt, przesyłka starannie zapakowana. A prace mówią same za siebie. Gorąco polecam!

  22.04.2021, Damian
 • Danioł z kwiatem

  Danioł z kwiatem

  Danioł i Anioł od Pani Danuty jakich jestem szczęśliwą posiadaczką urzekają nie tylko oryginalnością, ciekawym pomysłem ale też i duszą, którą Artystka w nie tchnęła. Wraz z Nimi przybywa dobra energia Pani Dany. Kontakt z Artystą jest przyjemny i precyzyjny. Polecam każdemu miłośnikowi anielskości.

  19.03.2021, ASA Sp. z o.o. Joanna