• Późnym latem na Roztoczu.

  Późnym latem na Roztoczu.

  Dziś otrzymałam drugi z obrazów. Dostawa bardzo szybka, Były profesjonalnie zapakowane, co pozwoliło im dotrzeć w bardzo dobrym stanie. Oba obrazy uzupełniają się, są niesamowite, urzekają, przenoszą "gdzieś" (gdzie można się schować, odpocząć, pomarzyć, zrelaksować). Cieszą oczy i przykuwają uwagę jakąś nieodgadnioną tajemnicą; wprowadzają poruszenie i zaniepokojenie, a równocześnie harmonię i uspokojenie. Łączę wyrazy uznania i życzę dalszych artystycznych sukcesów. Barbara .

  19.02.2021, Barbara
 • Niebo nad lasem

  Niebo nad lasem

  Witam obraz jest przepiękny. Zdjęcie nie oddaje jego tajemnicy. Cudnie zmienia się wraz ze światłem. Gratuluję autorce obrazu i sobie trafnego zakupu.

  20.01.2021, Zofia
 • Troska

  Troska

  Chciałam kupić pejzaż do salonu, ale zobaczyłam "Troskę" i poczułam ciepło w sercu. Obraz ma w sobie tajemnicę: troskliwie ukryte przed drapieżnikami i wzrokiem ludzkim pisklątko. Dzięki "Trosce" salon nabrał tajemniczości. Więc gościu, jeśli chcesz wiedzieć, co w trawie piszczy to się przyjrzyj.

  15.12.2020, Elżbieta
 • Ciekawskie

  Ciekawskie

  Obraz dotarł. Rozpakowałam i WOW! zachwycający. Mieszkam w miejscu, gdzie obserwuję ptaki codziennie. Zachwyca mnie ich spryt, codzienna bieganina. I cieszę się, że jest artysta, który umie się tym zachłysnąć i oddać na płótnie cudowność przyrody. Na pewno w najbliższym czasie skuszę się na kolejne prace.

  06.08.2020, Ewa
 • W powodzi rzepaku

  W powodzi rzepaku

  Obraz spełnił moje oczekiwania. Na żywo wygląda jeszcze lepiej. Nie chce się odrywać wzroku. Kontakt jak i wysyłka na najwyższym poziomie. Szczerze polecam prace Pani Iwony!

  21.05.2020, Marcin
 • Wierzby nad Wiarem

  Wierzby nad Wiarem

  obraz podoba mi się bardzo, polecam .

  08.05.2020, Grażyna
 • Odlatujące bociany

  Odlatujące bociany

  wspanialy obraz, spelnil moje oczekiwania. Doskonala perspektywa i kolory - mnie zachwyca.

  26.10.2019, Marta