• w sadzie

  w sadzie

  Przepiękny! Niesamowita energia! Rozświetla pokój. Bardzo dziękuję!

  02.05.2023, Kasia
 • magnolie

  magnolie

  Przepiękny, magnolie majowe wyglądają cudnie.

  02.05.2023, Kasia
 • niebieski

  niebieski

  Obraz kupiony na prezent mnie się podoba miejmy nadzieję że obdarowanemu również,

  25.03.2023, Anna
 • wrzosowisko

  wrzosowisko

  W realu kolory są jeszcze bardziej żywe . Obraz wprowadza do pomieszczenia bardzo pozytywny nastrój. Może być wspomnieniem lub zachętą do zobaczenia miejsc zapomnianych a cudnych. zk

  28.01.2021, Zofia
 • zima

  zima

  Wspaniała praca ! Obraz zachwycił mnie już na stronie internetowej a po otrzymaniu już w oryginale, wzbudził jeszcze większe pozytywne emocje. Tematykę zimową uwielbiam a obraz powoduje we mnie, że chce mi się do niego wskoczyć i podziwiać piękno drzew w pokrywie śnieżnej. Żałuję jedynie, że obraz zakupiłam na prezent i nie będzie zdobił mojego mieszkania, niemniej jednak mam na oku kolejne prace Pani Małgorzaty które docelowo widzę w moich pomieszczeniach. Polecam szczerze twórczość autorki !

  14.02.2020, Elwira
 • morze z plażą

  morze z plażą

  Pani Małgosia Kossakowska namalowała ten obraz na moje zamówienie. Przez cały czas korespondowałyśmy. Idealnie odczytywała moje wyobrażenia o nim i namalowała go tak, jakby siedziała w mojej głowie. W ogóle, wydaje mi się, że jest Artystką wszechstronną, która świetnie porusza się w każdym stylu i technice (oglądałam też inne jej obrazy). Obraz który namalowała dla mnie jest duży, subtelny, zapraszający i - po prostu zachwycający. Dziękuję!!!

  25.05.2018, Joanna
 • przestrzenie

  przestrzenie

  To moja kolejna praca zakupiona u Pani Małgorzaty. I tym razem się nie zawiodłam. Te prace są niesamowite i jedyne w swoim rodzaju. Ozdobią każde wnętrze. Bardzo polecam!

  29.08.2017, Anna
 • światła

  światła

  Bardzo ciekawa praca. Piękne, intensywne kolory jest czym nacieszyć oko. Świetnie się prezentuje. Wysyłka bardzo szybka. Polecam!

  29.08.2017, Anna
 • drzewo z raju

  drzewo z raju

  Praca jest niesamowita. Przepiękne barwy. Nie można oderwać wzroku. Ozdobiła ścianę mojego salonu i od razu wzbudziła zainteresowanie moich gości. Bardzo dobra jakość. Wysyłka szybka, wszystko solidnie zapakowane. To na pewno nie mój ostatni zakup u Pani Małgorzaty. Polecam!

  27.08.2017, Anna