Przepiękne, stylowe kolczyki. Kolejny skarb w mojej szkatułce z artystyczną biżuterią. Polecam
16.06.2026, Iwona
Maki w prostokącie
Totalnie spersonalizowane kolczyki, jakby wycięte z moich obrazów. Są wyjątkowe i niepowtarzalne, a do tego robią mega wrażenie. Dziękuję!!!
16.06.2026, Iwona
Soczystozielone wiatraczki
Kosmiczne, KOLCZYKI, SKRZYŻOWANIE EGIPTU I NASA, BAJKA, KOCHAM, UWIELBIAM, MAM TO NA UWADZE BY tu powracać .... UUU :O, SSSUPER - e'ryk maler
24.08.2023, Andrzej
Kot Filut w turkusie
Kotek zrobiony według zasad suprematyzmu i formizmu, uwielbiam takie, cudowne, o rany ależ żona się ucieszy, to jest DOPIERO sztuka, doskonale wyważone kontrasty - e'ryk maler
24.08.2023, Andrzej
Słotna jesień
Jesień to moja ulubiona pora roku , pełna kolorów ,ten obraz oddaje ją w pełni.
15.03.2023, Anna
Zakładka czerwona rozetkowa
dziękuję bardzo, wszystkie 3 zakładki, które kupiłam super. Ekspresowa wysyłka, świetny kontakt z Panią Malwiną ( Moje MW) , polecam
19.12.2021, Beata
Agat mszysty
Dziekuje bardzo za cudowny naszyjnik.
Nie jestem wprawdzie milosnoczka wszelakich wisiorkow i naszyjnikow, ale ten skradl moje serce.
Wyglad tej pracy przeszedl moje oczekiwania. Jest piekny!
30.10.2021, Anna
Szara zieleń jest piękna
Dziekuje bardzo za szybka przesylke i przede wszystkim za cudownie piekny, doskonale wykonany perscionek, a raczej male dzielo sztuki.
Nie moge sie doczekac pierwszej publicznej "prezentacji" :-)
30.10.2021, Anna
Tarcza Wikinga
Pierscionek rewelacyjny-bardzo oryginalny,starannie wykonany,niepowtarzalny-dla osob lubiacych wyroznic sie z "tłumu".POLECAM!!!!!!DZIEKUJE!!!!!!!!
01.06.2021, Baba
W wężowej skórze
Piekny !!!
Jestem Bardzo zadowolona z zakupu
Polecam serdecznie wykonawce !!!
Z powazaniem Edyta z Stockholmu
30.04.2021, Edyta
Szeroka opowieść
Bardzo oryginalne rękodzieło, wykonane z pasją i starannością, ma też swoją nazwę! Polecam .
05.03.2021, Jolanta
Kraków w akwareli - dla p. Moniki
Kolejny zakup i kolejny zachwyt . Piękne.
24.02.2021, monika
Kot frasobliwy
Kot frasobliwy jest piękny. Gratuluję artystce, która go wykonała, bożej iskry pozwalającej tchnąć w szkło i metal duszę, a kotu nadać imię "frasobliwy". Kot frasobliwy to dużo więcej niż niebanalny prezent. W moim przypadku, dla siebie samej.
31.01.2021, Monika
Stary Kraków w akwareli - dla p. Moniki
Akwarele cudowne, prezentują się wspaniale.
15.01.2021, monika
Spotkanie na Solnym...
Duża niepewność, ponieważ obraz był malowany na zamówienie. Pierwsze zdjęcie gotowego dzieła - ok, o to chodziło. Po otrzymaniu przesyłki, zdziwienie - zdjęcie nie oddało tego jaki jest piękny w rzeczywistości. Dziękuję.
17.12.2020, Beata
Wilcza manela - dla p. Agnieszki
Bardzo miły kontakt z Panią Malwiną. Bransoletka cudowna. Polecam wszystkim.
31.03.2020, Agnieszka
Trzy kurczątka
Jakie one śliczne! Jestem bardzo zadowolona z zakupu! Dziękuję <3
21.10.2019, Karolina
Surowe żółtko - wisior - dla p. Marty
Ten żółty śliczny komplecik(z kolczykami)poprawiał mój nastrój przez całe lato!!!
A to dzięki wyjątkowej artystce-Pani Malwinie:-)
25.11.2018, Marta
Czerwone oko - wisior dla p. Marty
W komplecie z kolczykami ten wisior budzi nie tylko mój zachwyt,ale również wszystkich,którzy mają okazję go podziwiać:))Dziekuję Pani Malwinko:)))
Florostokąt z masą perłową
Przepiękne, stylowe kolczyki. Kolejny skarb w mojej szkatułce z artystyczną biżuterią. Polecam