Opis pracy:

 

Kiwi.
Suche pastele, karton, passe partout w kolorze białym, antyrama i plexi, z zawieszką, gotowa do powieszenia, format w oprawie 50 x 70 cm, rysunek 35 x 50 cm.

Nowozelandzki nielot jest niezwykle inspirującym ptakiem, wyzwaniem dla naszych zdolności do rozumienia świata: ma otwory nosowe na końcu dzioba a nie u nasady jak większość ptaków, nie ma zauważalnego ogona, skrzydeł ? chociaż faktycznie posiada pod piórami nie tylko miniaturowe skrzydła ale i pazury na ich końcu... Jego pióra wyglądają z daleka niczym futro... Składa jaja, które w proporcji do samego kiwi są największymi wśród wszystkich ptaków, tak wielkimi że samica ma z nimi poważne problemy.
Na pierwszy rzut oka składa się z dzioba, nóg i mniej zauważalnych łączników między tymi kluczowymi elementami. Pozornie - kupka burych piór, z których wystaje dziób skierowany w ziemię i łapy podpierające całość. Jeśli przyjrzeć mu się lepiej i uważniej ? zawiera niejedną intrygującą tajemnicę
Mówimy czasem że człowiek człowiekowi wilkiem ? na szczęście kiwi kiwi kiwi. A jeśli człowiek w miesza się w te relacje to kiwi człowiekowi kiwi.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Tagi: kiwi, ptak, pastele,