Opis pracy:

 

Karneolowy Król z Turmalinową świtą w Obsydianowym grodzie

Bransoletka męska wykonana z pięknych wałeczków Karneolu z Urugwaju 9 mm x 6 mm, kuleczek 4 mm Obsydianu śnieżnego brązowego z Meksyku oraz kuleczek 4 mm Turmalinu z Rosji o szlifie diamentowym, poprzeplatanych oponkami ze srebra 925.

Całość na mocnej lince jubilerskiej japońskiej, zapięcie i wykończenie ze srebra 925 bez niklu.

Długość bransoletki około 21 cm.

******************************************************************************

Karneol swoją subtelną energią wspaniale otwiera czakry. W starożytnym Egipcie był uważany za potężny amulet i nazywano go ?Krwią Izydy?, miał on chronić zmarłych przed niebezpieczeństwami podziemnego świata. Podobnie jak inne czerwone kamienie stanowi świetne zabezpieczenie przed ?złym okiem?.

Jego lekcja to: naucz się żyć tu i teraz. Sprzyja koncentracji, ?zakotwicza? energię, wzmacnia witalność, zwiększa nasz twórczy potencjał. Pomoże Ci powrócić do naturalnego odczuwania życia.

Pozwala otworzyć się na zmysłowość i erotyzm. Co jest jedną z cenniejszych cech tego kamienia, łączy ciało z duszą, wprowadza w ten sposób równowagę pomiędzy tym co duchowe a tym co materialne.

********************************************************************************

Obsydian śnieżny nazywany jest dymiącym zwierciadłem.

Starożytni Aztekowie przypisywali obsydian bóstwu, które brało udział w stworzeniu świata ? Tezcatlipoca - ?Dymiące zwierciadło?. Jest bardzo silnym talizmanem ochronnym. Jeżeli jesteś gotowy na jego działanie, chcesz rozprawić się z przeszłością, szukasz prawdy, to jest to kamień dla ciebie. Pomoże i wesprze bardzo mocno. Obsydian śnieżny ochroni cię przed negatywnym wpływem złych ludzi i wykorzystaniem przez innych, doda odwagi.

***************************************************************************

Turmalin, to kamień szlachetny o potężnej mocy. Doskonale utrzymuje ładunek energetyczny, a to dlatego, że jest piroelektryczny.

Ten kamień szlachetny wzmacnia, uzdrawia i oczyszcza zarówno ciało jak i umysł, podnosząc jakość życia i przynosząc ukojenie.

Kamień ten zaliczany jest do kamieni słonecznych, a więc przyciąga przyjaźń, inspirację i wszystkie inne dobre energie.

Pomaga w zasypianiu i rozwiewa uczucie strachu. Chroni przed zazdrością, egoizmem i nieufnością.

Turmalin zielony, regeneruje zmęczone serce oraz uaktywnia system immunologiczny. Działa także odmładzająco, normalizuje ciśnienie krwi, zapobiega wyczerpaniu fizycznemu i psychicznemu.

Bardzo przydaje się, kiedy ma się do czynienia z wyjątkowo trudną i przygnębiającą sytuacją. Wyzwala praktyczne podejście, bez emocji i bez strachu. Daje dodatkowy zastrzyk sił, aby sobie poradzić.

Rozprasza lęki w tym ten przed śmiercią. Energetyzuje i ułatwia zasypianie. Pomaga kontaktować się z wyższymi wibracjami.

*********************************************************************************

SZANOWNY KLIENCIE, BIŻUTERIĘ WYKONUJĘ NA KONKRETNE ZAMÓWIENIE PRZEZ PAŃSTWA W GALERII.

BIŻUTERIA JEST IDENTYCZNA, BĄDŹ BLIŹNIACZO PODOBNA DO TEJ ZE ZDJĘCIA.

CZAS REALIZACJI OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY PRZEZ GALERIĘ DO 2 DNI ROBOCZYCH.

Biżuteria z certyfikatem autentyczności z galerii ozdobnie pakowana.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów