W dniach 29.06.2024 - 29.07.2024 Sprzedający jest na urlopie.
Wysyłki będą zrealizowane po powrocie z urlopu.

 

Opis pracy:

 

Król Chryzokola o Tygrysich oczach w Krainie Nieba i Bogów


Naszyjnik autorski z kolekcji męskiej.
Wykonany z wałeczków Tygrysiego Oka z Meksyku 13 mm x 4 mm, Lapis Lazuli z Afganistanu 13 mm x
4 mm oraz kuleczek 4 mm Chryzokoli z Kongo.
Kamienie poprzeplatane oponkami srebrnymi 4 mm x 2 mm.
Całość na mocnym nośniku z linki jubilerskiej japońskiej.
Długość około 48 cm.

Tygrysie Oko wykazuje optyczny efekt kociego oka w postaci wędrującej podczas poruszania kamieniem, pasowej migotliwości. Chroni przed złym spojrzeniem i daje poczucie bezpieczeństwa. Uczy pozytywnego myślenia, elastyczności i tolerancji.
Tygrysie oko wnosi w nasze życie radość i sprawia, że jesteśmy spełnieni, a wszystko co robimy daje nam satysfakcję.
Zalecany jest również dla osób mających problemy z trwonieniem pieniędzy, gdyż Oko Tygrysa pozwala rozsądnie gospodarować naszym majątkiem.

Lapis Lazuli przekazuje duszy wrażenie bezpieczeństwa w Kosmosie i otwiera na nieskończone życie we Wszechświecie sprawiając iż dusza otwiera się na pełne światła promieniowanie i przesłanie gwiazd. W wielu kulturach jest uważany jako święty kamień, posłaniec Niebios, który przynosi ludziom mądrość, kierując umysł do wnętrza i dając zrozumienie. Lapisu Lazuli symbolizuje idealizm, ofiarność, uczucia najczystsze i najbardziej bezinteresowne, które ten kamień leczniczy wzbudza. Duszą tego klejnotu jest DOBROĆ, a emanacje jego zwalczają wszelkie zło i ponure myśli. Lapis położony na sercu, koi natychmiast jego niepokoje, przynosi ulgę i odprężenie. Jest to klejnot cudownie pobudzający optymizm. Uważany jest za kamień magiczny i cudowny, przedmiot kontemplacji magów i cudotwórców. Wzmacnia zdolności pozazmysłowe. Położony na czakrę czoła Lapis lazuli wprowadza w najgłębsze obszary umysłu, z których płynie do nas intuicyjna wiedza i zrozumienie i gdzie zdobywamy zaufanie do wyższego duchowego przewodnika. Pozwala usunąć negatywne wzorce myślowe, które mogłyby zamknąć dostęp do tych głębi.
Lapis Lazuli jako Kamień Nieba i Kamień Bogów jest symbolem duchowej miłości oraz szlachetnej kobiecości.
Sprzyja rozwojowi intuicji i patrzeniu w głąb, daje radość cudów Wszechświata i życia. Jest to kamień przyjaźni, wzmacnia ducha społecznego, sprzyja harmonii między ludźmi. Dzieciom lękliwym dobrze jest dawać wisiorek z Lapis lazuli dla wzmocnienia ich wiary we własne siły.

W ezoteryce, Chryzokola jest kamieniem przypisanym archetypowej pra bogini Ziemi, związanej z wibracją i świadomością Ziemi.
Symbolizuje moc żeńskiej energii, obecnej nie tylko u kobiet, ale i u mężczyzn, to ona odpowiada za delikatność, uczucia, wewnętrzną mądrość. Chryzokola pomaga ludziom, którzy chcą być bardziej zrozumiani przez innych, mieć dostęp do wewnętrznej mądrości i wyrażać się w sposób śmiały i spójny. Ten kamień uświadamia jak wielka jest moc słów, uczy jak wybierać słowa świadomie, zdając sobie sprawę że słowa mają moc zmieniania rzeczywistości.
Chryzokola jest kamieniem dla mówców, pomaga przemawiać z pasją i prosto z serca, tak aby trafić do ludzkich serc.


SZANOWNY KLIENCIE, BIŻUTERIĘ WYKONUJĘ NA KONKRETNE ZAMÓWIENIE PRZEZ PAŃSTWA W GALERII. BIŻUTERIA JEST BLIŹNIACZO PODOBNA DO TEJ ZE ZDJĘCIA. CZAS REALIZACJI OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY PRZEZ GALERIĘ DO 5 DNI ROBOCZYCH.

Biżuteria z certyfikatem autentyczności z galerii ozdobnie zapakowana.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Opinie klientów o produktach sprzedającego Jolanta Krawiec