W dniach 09.03.2024 - 16.03.2024 Sprzedający jest na urlopie.
Wysyłki będą zrealizowane po powrocie z urlopu.

 

Opis pracy:

 

Cesarstwo Tygrysiego Władcy

Naszyjnik męski, wykonany z wałeczków pięknego Tygrysiego Oka oraz Jaspisu 13 mm x 4 mm, aktualnie wykonuję z pięknym Jaspisem Impresja chabrowym, poprzeplatanego oponkami ze srebra 925. Jaspis o unikatowej barwie idealnie komponuje się ze szlachetną brązową barwą Tygrysiego Oka.

Jaspis posiada potężną magiczną moc. Idealny dla oczyszczenia pola energii z negatywnych czynników. Obniża niepokój uczuciowy, umieszczony w domu oczyszcza przestrzeń życiową. Ma wyjątkową energię, pomaga rozwijać swój biznes. Kamień dla ludzi biznesu i przedsiębiorców. Wszystkie Jaspisy są bardzo mocnymi talizmanami poprawiającymi atmosferę w pracy i w rodzinie. Wyzwala głęboki spokój i odprężenie, oczyszcza i harmonizuje energię życiową. Pomaga połączyć się z płynną siłą ziemi.

Tygrysie Oko wykazuje optyczny efekt kociego oka w postaci wędrującej podczas poruszania kamieniem, pasowej migotliwości. Chroni przed złym spojrzeniem i daje poczucie bezpieczeństwa. Uczy pozytywnego myślenia, elastyczności i tolerancji.

Tygrysie oko wnosi w nasze życie radość i sprawia, że jesteśmy spełnieni, a wszystko co robimy daje nam satysfakcję.

Zalecany jest również dla osób mających problemy z trwonieniem pieniędzy, gdyż Oko Tygrysa pozwala rozsądnie gospodarować naszym majątkiem.

Długość z zapięciem 48 cm.

Całość na mocnym nośniku z linki jubilerskiej japońskiej.

SZANOWNY KLIENCIE, BIŻUTERIĘ WYKONUJĘ NA KONKRETNE ZAMÓWIENIE PRZEZ PAŃSTWA W GALERII. BIŻUTERIA JEST IDENTYCZNA, BĄDŹ BLIŹNIACZO PODOBNA DO TEJ ZE ZDJĘCIA. CZAS REALIZACJI OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY PRZEZ GALERIĘ DO 5 DNI ROBOCZYCH.

Biżuteria z certyfikatem autentyczności z galerii ozdobnie zapakowana.

 

Przydatne linki:

 

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Regulamin zakupów

Bezpieczeństwo zakupów